Kesin Tutan Aşk Büyüsü Faydaları - Aşk Büyüsü Nedir?
Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Günümüzde büyü denildiği zaman ilk akıllara gelen büyülerin başında Aşk Büyüsü gelmektedir. Bir kadına veya bir adama aşıksanız ve aşkınıza geri dönüş alamıyorsanız bu büyüyü yaptırmanızda herhangi bir sakınca yoktur. Bu büyünün etkisi çok uzun yıllar sürmektedir. Ölene kadar mutlu olabilirsiniz bu büyü sayesinde. Aşk Büyüsü yaptırdığınız için sevdiğiniz kişiyi etkiniz altına almış oluyorsunuz. Bu sayede sizlere ölene kadar bağlı kalmış oluyor. Bu büyü ile sizlerde karşılıksız aşkınıza çare bulmuş olacaksınız.

Bu büyü türünde en önemli nokta niyettir ve temelinde adından da anlaşılacağı üzere aşk yatmaktadır. Aşk Büyüsü karşılıksız sevdaların ilacı gibidir. Birini seviyorsunuz fakat o kişi sizi sevmiyor ve her ne yapsanız bir türlü onun size aşık olmasını başaramıyorsanız bu büyü sayesinde o kişiyi tamamen kontrol altına almış olacaksınız. Burada kontrol altına alınmak dan kastımız o kişide size aşık olacak ve size kuvvetli bir şekilde güvenecek. Bu güveni, aşkı ve sadakati ölene kadar asla ama asla bitmeyecek. Genelde bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler birçok araştırma yapmak isterler.

Aşk Büyüsü Nedir?

Her yerde araştırma yaparlar fakat sonucunda pek fazla doğru bilgiye ulaşamayabilirler. Bizler ise sizlere Aşk Büyüsü Nedir? diye sorulduğunda en kaliteli cevabı vermeniz için gerekli bilgileri sunacağız. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler araştırmalarında hep en baştan başlarlar ve ilk başta Aşk Büyüsü Nedir? bunu öğrenmek isterler. Bizler ise sizlere zaten bunu açıklamıştık. Aşk Büyüsü, sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek için yapılan bir tür büyü türüdür. Aşk büyüsü yüzyıllardır yapılmakta ve insanlar tarafından denenmektedir bu yüzdendir ki aşk büyüsü denildiği zaman binlerce yapılış çeşidi vardır.

Her medyumun kendine göre uyguladığı şekilleri vardır. İnsanlık tarihi ile eş değer olan bu büyü yüzyıllardır yapılarak sürekli kendi içerisinde çeşitler doğurmuştur. Şuan hemen hemen her vaziyete göre yapılacak bir aşk büyüsü vardır. Bu vaziyetlerden bazılarına örnek verecek olursak: Örneğin evlisiniz ve ayrılmak üzeresiniz Evli Aşk Büyüsü yaptırabilirsiniz. Sevgiliyseniz ve aranızdaki bağı kuvvetlendirmek istiyorsanız Sevgili Aşk Büyüsü yaptırabilirsiniz yani yaşadığınız duruma göre bir aşk büyüsü yapılmaktadır. Aşk büyüsü genelinde çok önemli bir büyüdür. Bu yüzden yeteneksiz medyumları tercih etmemenizde fayda vardır. Yetenekli medyumlara giderek aşk büyüleri yaptırabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Yapılışı

Bu büyü türünde cinsiyet hiçbir zaman ön planda değildir. Yani cinsiyetiniz her ne olursa olsun yapılan bir büyü türüdür. Bu büyüyü yapan kimseler sevdiklerine çok değer verdikleri için, deliler gibi aşık oldukları için yaparlar. Bunun nedeni ise onlardan tarafından sevilmektir ve değer görmektir. Geçmişten günümüze en çok araştırılan, merak edilen, yapılması istenilen ve talep gören büyü arasında Aşk Büyüsü Yapılışı en ön sıralarda yer almaktadır. Bizler ise bunun farkında olarak sizlere Aşk Büyüsü Yapılışı hakkında biraz bilgi vereceğiz. Şimdi sizlere desek ki bizlere aşkı, sevgiyi 1 kelime ile anlatın.

Sizce bunu yapabilir misiniz? Yapsanız bile doğru kelimeyi kullanabilir misiniz? Tabi ki hayır, çünkü aşkı anlatmak için 1 kelime yetersizdir bin kelime olsa ne yazar aşk o kadar kuvvetli, o kadar tutkulu bir duygudur ki insanı en mutsuz anında bile mutlu eder. Sizlerde aşık iseniz bu dediklerimizi anlayacaksınızdır. Çünkü aşktan bir tek aşık olanlar anlar. Gelelim bu konu altında aşk büyüsünün yapılışına. Sizlere bu konu altında birkaç tavsiyemiz olacaktır. Öncelikle büyüleri her insan yapamaz ve sizlerde yapmaya çalışmayın. Yapmaya çalışsanız bile bu durum kötü sonuç doğurmayacaktır. Ama iyi sonuçta doğurmayacaktır zamanınızın boşuna gitmesi durumundan başka hiçbir sonuç oluşmayacaktır.

Çünkü büyü kolay kolay herkesin yapabileceği bir şey değildir. Sizler hangi herhangi bir büyü yaptırmak istiyorsanız medyumlara gitmek zorundasınız. Aşk büyüsü içerisinde birden fazla çeşidi barındırır. En bilindiklerinden birkaç adet örnek verecek olursak eğer bunların başında nohut tanesi büyüsü, tuz aşk büyüsü, sabun aşk büyüsü ve bunun gibi onlarcası gelir. Onlarca çeşit aşk büyüsü vardır ve bu sizlerin nasıl bir durum içerisinde olduğunuza göre yapılır. Büyülerin ve aşk büyülerinin internet üzerinde veya çevrenizde ki kişiler arasında nasıl yapıldığına dair herhangi bir bilgi bulunması samanlıkta iğne aramaya benzetilmektedir. Yani bir büyünün yapılışını bulmak aşırı zordur.

ask buyusu yorumlari 300x300 - Aşk Büyüsü

Çoğu kişi özellikle aşk büyüsünün nasıl yapıldığına dair araştırmalar yapmaktadır ve bu araştırmaların sonucu hep hüsranla bitmektedir. Sizlere tam olarak açıklamasak ta bu konu hakkında birkaç bilgi vereceğiz. Öncelikle aşk büyüsü yapılırken hangi çeşidi yapılıyorsa o aşk büyüsünde kullanılan malzemeler bir araya getirilir. Bu malzemeler medyumlara göre değişebilir. Aynı büyüyü farklı malzemeler ile yapan medyumlar vardır buda medyumların teknikleri ile alakalıdır. Daha sonrasında ise bu malzemeler ile aşk büyüsü yapılır. Yapılan bu büyü sonrasında ise kısa bir zaman zarfında büyü gerçekleşir ve sevdiğiniz kişi ile ölene kadar mutlu yaşarsınız.

Aşk Büyüsü Etkileri

Bilindiği üzere büyüler yüzyıllardır yapılmaktadır ve halada yapılmaya devam etmektedir. İnsanlar hayatta çaresiz kaldıkları anlarda bu çaresizliği bozmak için bir şeyler yapmaya çalışırlar fakat bir türlü başaramazlar. Bu yüzden bir arayış içine girerler büyü  ise bu önüne çıkan yollardan bir tanesidir. Hayatın her neresinde olursanız olun bir çaresiz anınızda büyü bu çaresizliği silip atar. Neredeyse her hal ve durum için büyüler yapılmaktadır. Ailenizle aranızı düzeltmekten tutun, iki insanın arasını bozmaya kadar büyüler yapılabilir.

En çok rastlanan ve en çok talep gören büyülerden bir tanesi de aşk büyüsüdür. Büyüler arasında en çok yapılmasını istenilen büyüdür. Sevdiği tarafından yeteri derecede sevgi göremeyen, evliliği bitmek üzere olan, aşık olduğu kadına veya adama açılamayan, evliliği bitmiş, sevgilisinden ayrılmış kişilerin tercih ettiği bir büyüdür. Aşk Büyüsü Etkileri denildiği zaman bu büyüyü araştıranlar ve yaptırmak isteyenler ister istemez tedirgin olmaktadır ve korkmaktadır.

Bunun nedeni ise Aşk Büyüsü Etkileri nasıl bir etki verecek bunu bilmemeleridir. Korkmanıza hiç gerek yoktur çünkü en küçük bir olumsuzluk bu etkiler arasında yoktur. Başınıza en küçük bir bela bile gelmez. Şimdi sizlere bu etkilerden biraz bahsedeceğiz. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra küçük bir zaman dilimi geçer ve bu zaman dilimi geçtikten sonra büyüyü yaptırdığınız kişi sizi olur olmaz düşünür hale gelecek. Örneğin büyüyü yaptığınız kişi bir erkek diye ele alalım.

Bu erkek gece arkadaşları ile halı saha maçına gitmiş ve tam maçın ortasında birden siz aklınıza geleceksiniz. Büyüyü yaptırdığınız kişi ilk önce bu etkiye rastlayacaktır. Daha sonrasında irade söz konusudur. Ne gibi bir irade diyenleri duyar gibiyim. Sürekli siz aklına geleceğiniz için kendini tutmaya çalışacak sizinle yakınlık kurmamak için ama bir türlü kendini bu duruma ikna edemeyecek ve en sonunda sizinle iletişim kuracaktır. İlk iletişimi kurduktan sonra asla o iradeye bir daha sahip olamayacak ve sizi sürekli aramaya başlayacak. Bu etki ile kalsa yine iyi bununla birlikte sürekli sizin yanınıza gelmeye çalışacak, sizi görmeye çalışacak sürekli sizinle aynı ortamda olmaya çalışacak.

Bu etkilerden sonra hiçbir şekilde maddiyatı düşünmeyerek sizin mutlu olabilmeniz için elinden geleni yapacak yani cebinde son parası dahi olsa büyüyü yaptırdığınız kişi erkek ise gidip o son paraya bir çiçek yaptıracak ve sizi mutlu etmeyi başaracak. Kadın ise yine maddiyata önem vermeyerek sizi mutlu etmek için elinden gelen ne varsa yapacaktır. Bu durumdan sonra ise evinde otururken, ders çalışırken, sınavdayken bile sizinle bir gelecek planlaması aklına gelecektir. Sürekli sizinle aile olmayı düşünecektir. Daha sonrasında bir başka etkiye geçiyoruz, artık bir gece bile rüyasında sizi görmemezlik etmeyecektir.

Ne zaman uykuya dalsa hep sizli rüyalar görecek ve size hep daha fazla aşık olacaktır. En sonunda ise artık sizi düşünmekten kendini alıkoyamayacak hale gelecektir. Ayakta olduğu her an ve uyuduğu her an sürekli sizi görecek ve sürekli sizi düşünecektir. Bu bahsettiğimiz etkiler çok kısa bir zaman dilimi içerisinde başlayacaktır. Sonrasında ise bu etkiler ömür boyu sürecektir.

cok etkili ask duasi 300x300 - Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Yorumları

Aşk büyüsü yaptırmak isteyenler ilk başlarda biraz tedirgin olmaktadır. Bu tedirgin olma durumu sadece büyü için değildir doğanın kanunu budur. Örneğin yeni bir işe girerken bile tedirgin olursunuz. Acaba beni nasıl bir çalışma ortamı bekliyor? Çalışma arkadaşlarım ne derece güvenilir? İlk günden hata yapacak mıyım? Gibi binlerce soru aklınıza gelir ve tedirgin olursunuz. Kısacası sadece büyü yaptıracak olanlar tedirgin olmaz bu hayatın kanununda var.

Bu yüzden ilk defa büyü yaptıracak olanlar bir araştırmaya koyulurlar yaptıracakları büyü her neyse o büyü hakkında araştırmalar yaparlar. Aşk büyüsü yaptıracak olan kişilerde büyük bir araştırma içerisine girerler. Bu araştırmalara Aşk Büyüsü Nedir? sorusu ile başlarlar. Birden fazla konu altına araştırma yapan kişiler binlerce bilgiye sahip olurlar fakat en son yapacağı Aşk Büyüsü Yorumları altında edineceği bilgiler bu yolda topladıkları bütün bilgilere eş değerdir.

Çünkü Aşk Büyüsü Yorumları altında gerçek kişilerin aşk büyüleri ile yaşadıkları yaşayan tarafından dile getirilmektedir. Bu yorumlar sayesinde hangi medyum ile çalışılacak. Hangi yollar izlenilecek bütün bilgileri öğrenirsiniz. Gelelim sizler için topladığımız en iyi yorumlara. Bu yorumlar sayesinde aşk büyüsü yaptırmak için daha fazla zaman israf etmeyeceksiniz ve hemen bir medyum ile iletişime geçeceksiniz.

Yorumlara ufaktan geçelim isterseniz.

“ Merhabalar ben Manisa’dan Ahmet sizlere aşk büyüsü altında yaşamış olduğum bir hikayeyi anlatmak istiyorum. Lise son zamanlarımda sınıfımda bir kız vardı. Ben bu kızla çok uzun zamandır arkadaştım ve ikimiz kardeş gibiydik. Ne oldu bilmiyorum ben bu kıza karşı bir şeyler hissetmeye başladım. İlk başlarda bu duygular bana garip geliyordu bir şey anlamıyordum fakat sonra zaman geçtikçe ona aşık olduğumu fark ettim. Okulumuz bitti ve o kadar iyi arkadaştık ki aynı üniversiteleri yazdık. Aynı üniversiteye gitmeye başladık ve sürekli birlikte zaman geçiriyorduk. Bu arada ben ona daha çok aşık olmuştum ve her geçen gün bu aşkım büyüyordu. Aslında çok güzeldi böyle aşık olduğumu bilmiyordu ama ya geleceğim?

Ne olacaktı sonunda? Bu soruları düşünmeden edemiyordum ne kadar açılmak istesem de açılamıyordum bir türlü sanki tam açılacağım konu birden değişiyordu. Anlıyor gibiydi sanki arkadaş kalmak istiyor gibiydi. Belki de ben öyle hissediyordum. Üniversite 1 bittikten sonra çevremdeki arkadaşlarım benim halim ve tavrımdan arkadaşıma aşık olduğumu anlamıştı. Bana sürekli açılsana gibi söylentilerde bulunuyorlardı. Bir gün evde otururken düşündüm onunla olan arkadaşlık zamanlarımızı düşündüm.

Bu düşüncelerim sonucunda vardığım sonuçta oda beni seviyor gibiydi ve açılmaya karar verdim. Bu kararı verdikten sonra hemen buluşmamız lazım dedim ve bir kafeye davet ettim hemen geldi. Daha sonra içimde ne var ne yok döktüm her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlattım ve hiç sözümü kesmeden dinledi beni. Daha sonra benim sözüm bitti ve o söze girdi. Ben seninle uzun zamandır arkadaşım ve bu arkadaşlık o kadar güzel gidiyor ki ben bu arkadaşlığı bozmak istemiyorum dedi.

Bu cümlelerden sonra dünyam başıma yıkıldı. Diretmen masadan kalktım ve eve gittim. 10 gün boyunca evden çıkmadım yemeden içmeden kesildim bir süre mesaj attı cevap vermedim, veremedim daha fazla onun yüzüne bakamazdım bir mesaj yazdım ve arkadaşlığımızı bitirdim. Daha sonra hayata tekrardan dönmek ve onu unutmak için internette dolaşmaya, sosyal medyada dolaşmaya başladım. Dolaşırken sanki birisi benim ne durumda olduğumu biliyormuş gibi bir yazı paylaşmıştı. Aşk büyüsü ile ilgili bir yazı ve girdim okumaya başladım. Okuduktan sonra tam 1 hafta boyunca araştırma yaptım.

Aşk Büyüsü Yorumları altında ne kadar bu büyüleri yaptıranların yorumu varsa okudum. Daha sonrasında ise yeteri kadar bilgilendiğimi anlayınca bir medyum ile görüşmeye karar verdim. Medyum ile görüştüm ve büyüyü yaptırdım. İnanın bana çok kısa bir süre zarfında sevdiğim ve aşık olduğum o kişiden mesaj aldım. Aldığım mesaj ise hiç değiştirmeden yazıyorum “ uzun zamandır seni düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum, her gece rüyalarıma giriyorsun ve meğer ben seni ne kadar çok seviyormuşum ki artık sensiz nefes bile alamaz oldum lütfen gel o kafede seni bekliyorum” bu mesajı aldıktan sonra gittim koşa koşa o kafeye.

Benimle konuştu ne kadar çok sevdiğini gözü kapalı güvendiğini falan filan. Sonrasında ise sevgili olduk ve hala sevgiliyiz. Yakın zamanda ise ailesiyle tanışmaya gideceğim. Demem o ki sevdiği ile kavuşmak isteyip de bu büyüden korkan ve sırf bu yüzden yaptırmayan varsa biran önce gitsin yaptırsın. Ben yaptırdım ve şuan aşırı derecede mutluyum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Whatsapp
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü