Aşk Duası Nasıl Okunur? - Hemen Tutan Aşk Duası
Aşk Duaları

Aşk Duası

Aşk Duası

Geçmişten günümüze şartlar her ne olursa olsun insanlar hep sevdikleri kişilerinde kendilerini sevmesini istedi. Aşklarına her zaman karşılık bulmak istedi. Fakat her zaman bu durum olumlu sonuçlanmadı. Çoğu zaman olumsuz oldu ve insanlar bir süreden sonra Aşk Duası ile ilgili araştırmalara başladı. Buldukları yöntemler ile tamamen İslami şartlara uygun şekilde Aşk Duası yaparak sevgilerine ve aşklarına karşılık beklediler.

Buldukları aşk dualarıyla sevgilerine karşılık buldular ve bu dualar günümüze kadar evirile evirile geldi. Günümüze kadar binlerce aşk duası yöntemi gelmiştir ve şuanda da uygulanmaktadır. Bu kadar çeşitlilik sayesinde çok kısa bir süreç içerisinde çabuk sonuçlar alınmaktadır. Bu yüzden artık sevdiklerine kavuşup bir aile olmak, sevdikleri ile birlikte yaşlanmak isteyen kişiler bu duanın yapılışını internet üzerinde aramaktadır.

Aşk Duası Nedir?

İnternet üzerinde gerek sosyal medyalar üzerinde olsun gerekse internet aramalarında en çok aranan sorulardan bir tanesi Aşk Duası Nedir? sorusudur. Birçok kişi bu sorunun cevabını bilmemekle birlikte araştırmaktadır ve bu duayı yapmak için gerekli bilgiler neyse bu bilgileri öğrenmek istemektedirler. Gelelim Aşk Duası Nedir? kısmına. Aşk duası insanlığın başlangıcından itibaren insanlar hep birbirine aşık olmuştur. Birbirlerini sevmiştir ve mutlu bir yuva kurarak hayatlarını mutlu bir şekilde sürdürmüştür. Bunların dışında birde sevgisine ne yaparsa yapsın karşılık bulamayan insanlar vardır.

terk eden sevgiliyi getirme 300x300 - Aşk Duası

Her ne yaparsa yapsın karşı tarafı bir türlü etkileyemez ve başka yollara başvurur. İşte o başka yollardan bir tanesi Aşk Duasıdır. Yüzyıllardır sevdikleri ile kavuşmak için insanlar İslami şartlara uygun olmasıyla birlikte aşk duaları yapmaktadır. Aşk duası: iki insanın birbiri ile mutlu bir hayat sürdürmesi için yapılan, sevgisine karşılık alması için yapılan ve sevgilerini daha çok arttırmak için yapılan bir tür duadır. Dinimizce ne zaman bir çıkmaza girsek, ne zaman bir olumsuz olay yaşasak bu olaylar hakkında dua ederiz ve bu durum kuran-ı kerimde geçmektedir. Kuran-ı kerimde insanların çaresiz kaldıkları durumlarda dua etmeleri tavsiye edilmiştir. Bu yüzden bazı kaynaklarda çaresiz kalan insanlar için okunması gereken onlarca dua bulunmaktadır.

Aşk duası da bunlardan biridir. Sevdikleri kişilerin kendisine aşık olmasını isteyen kişiler bu duaları okuyabilir. Özellikle son zamanlarda yorumlarda okuduğumuz yazılara göre bir sonuç çıkarttık ve çoğu kişi şu soruyu sormuş “ Aşk Duası Etsem Günaha Girer Miyim? “ . Bunun araştırmalarını bile birçok kişi yapmaktadır. Burada kötü bir şey yapmıyorsunuz, sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesi için dua ediyorsunuz, veya aşık olduğunuz kişinin de size aşık olmasını istiyorsunuz bunun sonucunda İslami şartlara uygun bir şekilde dua ediyorsunuz.

Bu durum kesinlikle günah olmamakla birlikte en basiti adından da anlaşılması gerekir ki bu bir duadır. Neden günah olsun ki? Bu duayı okuyan kişiler gönül eğlendirmek amaçlı okumamaktadırlar. Sevdiğiyle, aşık olduğu kadın ile bir ömür boyu aile olabilmek mutlu bir yaşam sürmek için dua etmektedirler dolayısıyla bu tür dualar kesinlikle günah değildir.

Hemen Tutan Aşk Duası

Biz insan oğlu bir olayın hemen olmasını isteriz. Özellikle bu olacak olayı çok istiyorsak hiç zaman kaybetmeden olmasını isteriz. Bu durum aşka gelince daha bir değişerek hiç zaman kaybetmek istemeyiz. Çünkü sevdiğimiz adam veya sevdiğimiz kadın ile bir saniye bile ayrı kalamayız. Bu yüzden hemen birlikte olup bir aile olmak isteriz. Fakat bazen işler istediğimiz gibi gitmez ve sonucu biraz kötü olur yani sevdiğimiz, değer verdiğimiz, aşık olduğumuz o kişi bizi istemez. Sonucunda dünyamız başımıza yıkılır ve hemen ne yapmamız gerektiğine karar veririz. Bu durumda araştırmalarımızın sonucunda illaki birden çok kapı çıkar önümüze bu kapılardan bir tanesi ise aşk duasıdır.

Bu aşk duaları da kendi içerisinde çeşitleri vardır ve biz bu araştırmaları yaparken bir cümleye rastları. Bu cümlede sayesinde belki de hayatımız değişecektir. Çok merak ettirmeden söyleyelim Hemen Tutan Aşk Duası cümlesini gördüğümüzde mutlu oluruz ve içimizde bir tomurcuk yeşerir. Umutlar bağlarız bu duaya ve hemen yapmak için çaba sarf ederiz. Evet sizlere bahsettiğimiz Hemen Tutan Aşk Duası yüzyıllardır insanlar tarafından denenmektedir ve sonucunda doğru yaptıysa sevdiği kadın ile mutlu bir yuva kurmaktadır. Sizde deliler gibi sevdiğiniz o kadının veya adamın sizleri sevmesini istiyorsanız hemen tutan aşk duasını yapmanız gerekmektedir.

sogutma duasi yapilisi 300x300 - Aşk Duası

Bu sayede her ne kadar güzel şey yapsanız da sizi asla sevmeyen o kişinin sezi ne kadar çok sevdiğini ve birden ne kadar çok aşık olduğunu görürsünüz. Tabi her işin bazı önemli noktaları olduğu gibi bu duayı da okurken dikkat edilmesi gereken bazı önemli yerler vardır. Eğer İslami açıdan uygun okunursa ve gerekli önemli noktaları yerine getirirseniz çok kısa bir zaman dilimi içerisinde etkisinin ne kadar yüksek olduğunu görebilirsiniz. Çoğu yorumlarda Aşk Duasını Neden Okumalıyım? Diye sorular görmekteyiz. Bu duanın okunması için illaki sevip te kavuşamamak gerekmiyor, evliliği bitmiş biride bu duayı okuyabilir, veya evliliği devam eden fakat aralarında daha büyük bir sevgi oluşmasını isteyen biride okuyabilir.

Saymış olduğumuz bu sebepler ve daha binlercesi için geri kalan hayatlarına daha mutlu devam edebilmek adına aşk duası okunur. Çoğumuzun aklında hep şu fikir vardır. Karşılıksız sevda olunca bu dua okunur. Hayır daha öncede dediğimiz gibi evliliği devam eden bir kişi bile bu duayı okuyarak aralarındaki sevgi, saygı, güven gibi duyguları daha da yükseğe çıkarabilir. Evliler arasında bir soğukluk olduğunda bu dua okunabilmektedir. Bunların dışında binlerce durum vardır bu duanın okunmasına vesile olan fakat her durum için farklı bir aşk duası okunması gerekir.

Aşk Duası Etkileri

Aşk duası yaptırmak isteyip te öncesinde arama yapan insanların en çok merak ettikleri konulardan bir tanesi Aşk Duası Etkileri konusudur. Aşk duasını okuduktan sonra neler olacağını hangi etkiler olacağını, ne şartlarda olacağını, başına kötü bir şey gelip gelmeyeceğini merak eder. Bu yazımızda bütün bu sorulara cevap vereceğiz. Öncelikle Aşk Duası Etkileri konusundan başlayalım. Bir birlikteliğiniz var ise bu birliktelik evlilik olabilir, arkadaşlık olabilir, sevgililik olabilir veya platonik aşık iseniz ve sevdiğiniz kişinin sizi yeterince sevmediğini düşünüyorsanız aşk duası yapmayı düşünürsünüz ki bu durum gayet normal bir durumdur. Sizde sevdiğiniz kişiden sevgi göremiyorsanız bu tür dualar ile destek alma şansınız vardır.

Dua yaratıcıdan bir şeyler istemek için yaratıcı ile iletişim kurduğu bir olaydır. Bu durumda sizin elleriniz yaratıcıya kalkar ve sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek için gerekli usulleri yeri getirerek ellerinizi rabbimize kaldırırsanız o eller asla geri çevrilmez ve dualarınız kabul olur. Bu dua sonrasında birden çok etki doğar. Ettiğiniz dua sonucunda oluşan en büyük etki sevdiğiniz insanın size ölene kadar aşık olmasıdır. Bu durum ölene kadar devam eder en ufak bir şekilde kimseye bile bakmaz. Bir diğer etken ise o kişi ile aranızdaki bağ son derece kopmayacak hale gelir ve kuvvetlenir. Bu duayı yaptığınızda çıkan bir diğer etken ise sadece onun sizi sevmesi değildir.

Bu dua sonucunda sizin de o kişiye olan sevginiz bir hayli artar. Gelelim en mutlu olacağınız en son etkene. Bu dua okunduktan sonra ve sevgiler karşılıklı olduktan sonra son derece mutlu bir yuva kurulur ve bu yuva ölene kadar asla dağılmaz. Aşk duaları hakkında binlerce soru vardır elimizden geldiğince bu sorulara yanıt veriyoruz ve her zaman vermeye de devam edeceğiz. Yine en çok aranan sorulardan bir tanesine geliyoruz. Aşk Duası Ne Zaman Yapılır? Bu sorunun cevabını din insanları zaten vermekte.

Din insanlarının bahsettiklerine göre aşk duasının okunması için belirli bir zaman dilimi vardır ve bu zaman dilimi hayati önem taşımaktadır. Din insanlarına göre aşk duasını farz namazlarını kıldıktan sonra secdeden kalkmadan önce yapılması gerektiği söylenmektedir. Peki hangi namaz diyeceksiniz, ikindi namazı sonrası aşk duasının okunmasının çok uygun olduğunu din insanları bildirmektedir.

Bunların dışında duayı okuduktan sonra sabır en önemli konudur. Sabırlı olmanız gerekmektedir. En ufak bir sorgulama içinde bulunmamanız gerekmektedir. Yani şüphe içinde bulunmamanız gerekir. Din insanlarına göre söylenilen vakitlerde ve söylenilen şekillerde eğer aşk duası iyi bir niyetle okunur ise kabul olma olasılığı yüksektir. Burada iyi niyetten kastımız, intikam gibi art niyetli duygular beslememenizdir. Eğer intikam, süründürme, aşağılama ve benzeri duygular içerisinde birini kendinize aşık etmek istiyorsanız bu dua kabul olmayacaktır.

Aşk Duası Nasıl Yapılır

Şimdi sizlere aşk duası hakkında birkaç bilgi vereceğiz. Aşk duaları sevgiye karşılık bulmak için rabbimize ettiğimiz dualardan bir tanesidir. Tabi bu dua edilirken uyulması gereken bazı kurallar vardır. Bu kuralları din insanları her zaman söylemektedirler. Öncelikle bu aşk duasını yapacak insanlar nasıl yapacaklarını bilmedikleri sürekli bir arayış içine girerler ve Aşk Duası Nasıl Yapılır gibi soruları hocalara, din insanlarına, internet üzerine veya çevrelerine sürekli sorarlar. Yarım yamalakta olsa bir cevaba ulaşırlar fakat bu cevabın yarım yamalak olmaması gerekmektedir. Çünkü her şeyi usulünce yapmanız gerekmektedir. Bizler sizlere Aşk Duası Nasıl Yapılır konusu altında yapmanız gerekenleri tamamıyla gün yüzüne çıkartacağız ve böylelikle aşk duası yapmayı bilmiş bir hale geleceksiniz.

Öncelikle aşk duasına başlamadan daha öncede yazdığımız gibi niyetiniz önemlidir. İlk önce bu duaların genellikle pazartesi ve Salı olmak üzere art arda yapılması gerekir. Pazartesi ve Salı günleri boyunca niyet ile birlikte 3 aşama yapılması gerekmektedir. Pazartesi sabahında ezan okunmadan önce sessi bir ortamda aşk duası için niyet etmeniz gerekmektedir. Sizi bu esnada kimsenin rahatsız etmemesi altın kuraldır. Niyet ettikten sonra kıbleye dönüp tam 21  kere besmele çekmeniz gerekmektedir. Bu besmeleleri çekerken duayı hangi amaç ve hangi niyet ile yapıyorsanız aklınızdan geçirmeniz gerekmektedir.

sevdigim adami asik etme duasi 300x300 - Aşk Duası

Kesinlikle bu duanın niyetini dilinizle değil kalbinizle yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında pozisyon değiştirip diz üstü yere çökmeniz ve ardından gerekli olan sureyi okumanız gerekmektedir. Bu duayı okurken Allah’ın varlığına ve gücüne inanmalısınız. Toplamda 7 kere bu duayı okuduktan sonra gerekli olan bulmuş olduğunuz aşk duasını yapmanız gerekmektedir. Bu kısımda tamamladıktan sonra toplamda 21 defa Ya Vedud duasını okumanız gerekir. Bu aşama aşk duasının son aşamasıdır. Bu duayı okuduktan sonra aşk duasını tekrar okuyun. Böylelikle aşk duasını tamamlamış olacaksınız. Sonraki gün yani Salı günü yine aynı işlemleri hiçbir şekilde atlamadan yapmanız gerekmektedir. Bunun dışında abdestli olmak tabi ki farzdır. Çünkü bir dua ediyorsunuz ve abdestli olmanız şarttır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Whatsapp
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü