Aşk Duaları

Aşk Duası

Geçmişten günümüze şartlar her ne olursa olsun insanlar hep sevdikleri kişilerinde kendilerini sevmesini istedi. Aşklarına her zaman karşılık bulmak istedi. Fakat her zaman bu durum olumlu sonuçlanmadı. Çoğu zaman olumsuz oldu ve insanlar bir süreden sonra Aşk Duası ile ilgili araştırmalara başladı. Buldukları yöntemler ile tamamen İslami şartlara uygun şekilde Aşk Duası yaparak sevgilerine ve aşklarına karşılık beklediler.

Buldukları aşk dualarıyla sevgilerine karşılık buldular ve bu dualar günümüze kadar evirile evirile geldi. Günümüze kadar binlerce aşk duaları yöntemi gelmiştir ve şuanda da uygulanmaktadır. Bu kadar çeşitlilik sayesinde çok kısa bir süreç içerisinde çabuk sonuçlar alınmaktadır. Bu yüzden artık sevdiklerine kavuşup bir aile olmak, sevdikleri ile birlikte yaşlanmak isteyen kişiler bu duanın yapılışını internet üzerinde aramaktadır.

Aşk Duası Nedir?

İnternet üzerinde gerek sosyal medyalar üzerinde olsun gerekse internet aramalarında en çok aranan sorulardan bir tanesi Aşk Duası Nedir? sorusudur. Birçok kişi bu sorunun cevabını bilmemekle birlikte araştırmaktadır ve bu duayı yapmak için gerekli bilgiler neyse bu bilgileri öğrenmek istemektedirler. Gelelim Aşk Duası Nedir? kısmına. Aşk duaları insanlığın başlangıcından itibaren insanlar hep birbirine aşık olmuştur. Birbirlerini sevmiştir ve mutlu bir yuva kurarak hayatlarını mutlu bir şekilde sürdürmüştür. Bunların dışında birde sevgisine ne yaparsa yapsın karşılık bulamayan insanlar vardır.

Her ne yaparsa yapsın karşı tarafı bir türlü etkileyemez ve başka yollara başvurur. İşte o başka yollardan bir tanesi Aşk Duasıdır. Yüzyıllardır sevdikleri ile kavuşmak için insanlar İslami şartlara uygun olmasıyla birlikte aşk duaları yapmaktadır. Aşk duaları: iki insanın birbiri ile mutlu bir hayat sürdürmesi için yapılan, sevgisine karşılık alması için yapılan ve sevgilerini daha çok arttırmak için yapılan bir tür duadır.

Dinimizce ne zaman bir çıkmaza girsek, ne zaman bir olumsuz olay yaşasak bu olaylar hakkında dua ederiz ve bu durum kuran-ı kerimde geçmektedir. Kuran-ı kerimde insanların çaresiz kaldıkları durumlarda dua etmeleri tavsiye edilmiştir. Bu yüzden bazı kaynaklarda çaresiz kalan insanlar için okunması gereken onlarca dua bulunmaktadır.

terk eden sevgiliyi getirme - Aşk DuasıPin

Hemen Tutan Aşk Duası

Biz insan oğlu bir olayın hemen olmasını isteriz. Özellikle bu olacak olayı çok istiyorsak hiç zaman kaybetmeden olmasını isteriz. Bu durum aşka gelince daha bir değişerek hiç zaman kaybetmek istemeyiz. Çünkü sevdiğimiz adam veya sevdiğimiz kadın ile bir saniye bile ayrı kalamayız. Bu yüzden hemen birlikte olup bir aile olmak isteriz. Fakat bazen işler istediğimiz gibi gitmez ve sonucu biraz kötü olur yani sevdiğimiz, değer verdiğimiz, aşık olduğumuz o kişi bizi istemez. Sonucunda dünyamız başımıza yıkılır ve hemen ne yapmamız gerektiğine karar veririz. Bu durumda araştırmalarımızın sonucunda illaki birden çok kapı çıkar önümüze bu kapılardan bir tanesi ise aşk duasıdır.

Bu aşk duaları da kendi içerisinde çeşitleri vardır ve biz bu araştırmaları yaparken bir cümleye rastları. Bu cümlede sayesinde belki de hayatımız değişecektir. Çok merak ettirmeden söyleyelim Hemen Tutan Aşk Duası cümlesini gördüğümüzde mutlu oluruz ve içimizde bir tomurcuk yeşerir. Umutlar bağlarız bu duaya ve hemen yapmak için çaba sarf ederiz. Evet sizlere bahsettiğimiz Hemen Tutan Aşk Duası yüzyıllardır insanlar tarafından denenmektedir ve sonucunda doğru yaptıysa sevdiği kadın ile mutlu bir yuva kurmaktadır. Sizde deliler gibi sevdiğiniz o kadının veya adamın sizleri sevmesini istiyorsanız hemen tutan aşk dualarını yapmanız gerekmektedir.

Bu sayede her ne kadar güzel şey yapsanız da sizi asla sevmeyen o kişinin sezi ne kadar çok sevdiğini ve birden ne kadar çok aşık olduğunu görürsünüz. Tabi her işin bazı önemli noktaları olduğu gibi bu duayı da okurken dikkat edilmesi gereken bazı önemli yerler vardır. Eğer İslami açıdan uygun okunursa ve gerekli önemli noktaları yerine getirirseniz çok kısa bir zaman dilimi içerisinde etkisinin ne kadar yüksek olduğunu görebilirsiniz. Çoğu yorumlarda Aşk Dualarının Neden Okumalıyım? Diye sorular görmekteyiz. Bu duanın okunması için illaki sevip te kavuşamamak gerekmiyor, evliliği bitmiş biride bu duayı okuyabilir, veya evliliği devam eden fakat aralarında daha büyük bir sevgi oluşmasını isteyen biride okuyabilir.

Saymış olduğumuz bu sebepler ve daha binlercesi için geri kalan hayatlarına daha mutlu devam edebilmek adına aşk duaları okunur. Çoğumuzun aklında hep şu fikir vardır. Karşılıksız sevda olunca bu dua okunur. Hayır daha öncede dediğimiz gibi evliliği devam eden bir kişi bile bu duayı okuyarak aralarındaki sevgi, saygı, güven gibi duyguları daha da yükseğe çıkarabilir. Evliler arasında bir soğukluk olduğunda bu dua okunabilmektedir. Bunların dışında binlerce durum vardır bu duanın okunmasına vesile olan fakat her durum için farklı bir aşk duaları okunması gerekir.

Aşk Duası Etkileri

Aşk duası yaptırmak isteyip te öncesinde arama yapan insanların en çok merak ettikleri konulardan bir tanesi Aşk Duası Etkileri konusudur. Aşk duasını okuduktan sonra neler olacağını hangi etkiler olacağını, ne şartlarda olacağını, başına kötü bir şey gelip gelmeyeceğini merak eder. Bu yazımızda bütün bu sorulara cevap vereceğiz.

Öncelikle Aşk Duası Etkileri konusundan başlayalım. Bir birlikteliğiniz var ise bu birliktelik evlilik olabilir, arkadaşlık olabilir, sevgililik olabilir veya platonik aşık iseniz ve sevdiğiniz kişinin sizi yeterince sevmediğini düşünüyorsanız aşk duaları yapmayı düşünürsünüz ki bu durum gayet normal bir durumdur. Sizde sevdiğiniz kişiden sevgi göremiyorsanız bu tür dualar ile destek alma şansınız vardır.

Dua yaratıcıdan bir şeyler istemek için yaratıcı ile iletişim kurduğu bir olaydır. Bu durumda sizin elleriniz yaratıcıya kalkar ve sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek için gerekli usulleri yeri getirerek ellerinizi rabbimize kaldırırsanız o eller asla geri çevrilmez ve dualarınız kabul olur. Bu dua sonrasında birden çok etki doğar. Ettiğiniz dua sonucunda oluşan en büyük etki sevdiğiniz insanın size ölene kadar aşık olmasıdır. Bu durum ölene kadar devam eder en ufak bir şekilde kimseye bile bakmaz. Bir diğer etken ise o kişi ile aranızdaki bağ son derece kopmayacak hale gelir ve kuvvetlenir. Bu duayı yaptığınızda çıkan bir diğer etken ise sadece onun sizi sevmesi değildir.

Mutluluk İçin Aşk Duası

Mutluluk İçin Aşk Duası Bu dua sonucunda sizin de o kişiye olan sevginiz bir hayli artar. Gelelim en mutlu olacağınız en son etkene. Bu dua okunduktan sonra ve sevgiler karşılıklı olduktan sonra son derece mutlu bir yuva kurulur ve bu yuva ölene kadar asla dağılmaz. Aşk duaları hakkında binlerce soru vardır elimizden geldiğince bu sorulara yanıt veriyoruz ve her zaman vermeye de devam edeceğiz. Yine en çok aranan sorulardan bir tanesine geliyoruz. Aşk Duası Ne Zaman Yapılır? Bu sorunun cevabını din insanları zaten vermekte.

Din insanlarının bahsettiklerine göre aşk duasının okunması için belirli bir zaman dilimi vardır ve bu zaman dilimi hayati önem taşımaktadır. Din insanlarına göre aşk duasını farz namazlarını kıldıktan sonra secdeden kalkmadan önce yapılması gerektiği söylenmektedir. Peki hangi namaz diyeceksiniz, ikindi namazı sonrası aşk duasının okunmasının çok uygun olduğunu din insanları bildirmektedir.

Bunların dışında duayı okuduktan sonra sabır en önemli konudur. Sabırlı olmanız gerekmektedir. En ufak bir sorgulama içinde bulunmamanız gerekmektedir. Yani şüphe içinde bulunmamanız gerekir. Din insanlarına göre söylenilen vakitlerde ve söylenilen şekillerde eğer aşk duası iyi bir niyetle okunur ise kabul olma olasılığı yüksektir. Burada iyi niyetten kastımız, intikam gibi art niyetli duygular beslememenizdir. Eğer intikam, süründürme, aşağılama ve benzeri duygular içerisinde birini kendinize aşık etmek istiyorsanız bu dua kabul olmayacaktır.

Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Şimdi sizlere aşk duası hakkında birkaç bilgi vereceğiz. Aşk duaları sevgiye karşılık bulmak için rabbimize ettiğimiz dualardan bir tanesidir. Tabi bu dua edilirken uyulması gereken bazı kurallar vardır. Bu kuralları din insanları her zaman söylemektedirler. Öncelikle bu aşk duasını yapacak insanlar nasıl yapacaklarını bilmedikleri sürekli bir arayış içine girerler ve Aşk Duası Nasıl Yapılır gibi soruları hocalara, din insanlarına, internet üzerine veya çevrelerine sürekli sorarlar.

Yarım yamalakta olsa bir cevaba ulaşırlar fakat bu cevabın yarım yamalak olmaması gerekmektedir. Çünkü her şeyi usulünce yapmanız gerekmektedir. Bizler sizlere Aşk Duası Nasıl Yapılır konusu altında yapmanız gerekenleri tamamıyla gün yüzüne çıkartacağız ve böylelikle aşk duası yapmayı bilmiş bir hale geleceksiniz.

Öncelikle aşk duasına başlamadan daha öncede yazdığımız gibi niyetiniz önemlidir. İlk önce bu duaların genellikle pazartesi ve Salı olmak üzere art arda yapılması gerekir. Pazartesi ve Salı günleri boyunca niyet ile birlikte 3 aşama yapılması gerekmektedir. Pazartesi sabahında ezan okunmadan önce sessi bir ortamda aşk duası için niyet etmeniz gerekmektedir. Sizi bu esnada kimsenin rahatsız etmemesi altın kuraldır. Niyet ettikten sonra kıbleye dönüp tam 21  kere besmele çekmeniz gerekmektedir. Bu besmeleleri çekerken duayı hangi amaç ve hangi niyet ile yapıyorsanız aklınızdan geçirmeniz gerekmektedir.

sevdigim adami asik etme duasi - Aşk DuasıPin

Kesinlikle bu duanın niyetini dilinizle değil kalbinizle yapmanız gerekmektedir. Daha sonrasında pozisyon değiştirip diz üstü yere çökmeniz ve ardından gerekli olan sureyi okumanız gerekmektedir. Bu duayı okurken Allah’ın varlığına ve gücüne inanmalısınız. Toplamda 7 kere bu duayı okuduktan sonra gerekli olan bulmuş olduğunuz aşk duasını yapmanız gerekmektedir

Bu kısımda tamamladıktan sonra toplamda 21 defa Ya Vedud duasını okumanız gerekir. Bu aşama aşk duasının son aşamasıdır. Bu duayı okuduktan sonra aşk duasını tekrar okuyun. Böylelikle aşk duasını tamamlamış olacaksınız. Sonraki gün yani Salı günü yine aynı işlemleri hiçbir şekilde atlamadan yapmanız gerekmektedir. Bunun dışında abdestli olmak tabi ki farzdır. Çünkü bir dua ediyorsunuz ve abdestli olmanız şarttır.

Aşk Duası ile ilgili tüm bilgileri Aşk Duaları Kategorimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

31 Yorum

 1. Serap dedi ki:

  Bende hocama işlem yaptırdım 2. gundeyim. Eski erkek arkadaşımla ara ara yazısıyoruz, arada sırada görüşüyoruz ama şimdilerde ne arıyor ne soruyor. Hocam 40 gün dolsun dedi bekliyorum. Moralim bozulmadı desem yalan olur ama bekliyorum. Sizin güzel paylaşımlarınız umut oluyor bana. İnşallah hocam sayesinde bende eskisinden daha çok mutlu olmak istiyorum allahım bana da nasip eder inşallah

  1. Zarif dedi ki:

   Serap hanım sonuç nedir acaba

  2. semiha dedi ki:

   herkes gibi bende merakla bekliyorum sonucu inşallah güzel bir sonuç alırsınız

  3. Nihat dedi ki:

   serap kardeşim var mı gelişme herkes bir birine yorum yazarak haber vermeli bence umudumuz artmış da olur hemde dertleşiriz

   1. semiha dedi ki:

    valla çok güzel dedin nihat kardeşim en azından belkide içimiz rahatlar azda olsa

  4. Serap dedi ki:

   Arkadaşlar herkese selamlar yazacağm yorumu bu kadar kişinin beklediğini hiç tahmin etmemiştim hepinize güzel haberlerim var nerdeyse her gün görüşmeye başladık eski erkek arkadaşım tekrardan sevgilim oldu ve çok mutluyuz şuanda allahım hepinize nasip etsin ayrıyetten ismail hocama çok teşekkür ediyorum allah razı olsun kendisinden

   1. Zarif dedi ki:

    serap hanım sizin adınıza o kadar çok sevindmki allah bizede nasip eder inşallah

   2. Nihat dedi ki:

    serap kardeşim hayırlı uğurlu olsun inşallah bizimkide olur

 2. F.G dedi ki:

  Bende hocama aşk duası işlemi yaptırdım 12.gundeyim. İşlemi tutan arkadaşlar nasıl bir süreçten geçti yardımcı olur musunuz.

  1. Berivan dedi ki:

   ismail hoca bana şöyle demişti herkesin etkisi süreci farklılık gösterir işlemler kişiye özel hazırlandığı için bence seninkide öyle olur

 3. hande dedi ki:

  mutsuz ve bir o kadar umutsuz bir ilişki içerisindeydim ben ona herşeyimi vermiştim inanılmaz çok seviyordum bu kadar bağlanmış olmak kendime bile kızıyordum bu konuda ama gönül bu laf dinlemiyor maalesef bu konuları araştırırken aşk duası diye işlem olduğunu gördüm hoca araştırmaları sonucu en güvenilir ismail hoca geldi bana ve güvenim boşa çıkmamış oldu işlemi kullanmaya devam ediyorum 20. gündeyim ve sankş hayatıma yeniden bahar mevsimi gelmiş gibi oldu herşey yavaş yavaş yoluna giriyor ve eminimki çok yakın zamanda güneş ikimiz için yeniden doğacak

  1. Betül dedi ki:

   hande arkadaşım biraz daha detay verirmisin bende yaptırmak istiyorum ama daha önce bazı şarlatanlar dolandırdığı için çok çekingenim

   1. hande dedi ki:

    aslında herşey yazdığım gibi daha nasıl detay verebilirim bilmiyorum ama gönülden kullandım işlemi

    1. Betül dedi ki:

     yorum yazdıktan hemen sonra bende işlem yaptırdım biraz geç cevap yazdınız sanırım hande hanım belkide ben geç gördüm bilmiyorum yapılan işlemi canı gönülden kullanıyorum hatta sanki ufak ufak gelişmeler var gibi

 4. GAMZE NUR dedi ki:

  EŞİMİN AİLESİ BENİ KESİNLİKLE İSTEMİYORDU İSMAİL HOCAYA İŞLEM YAPTIRDIM KULLANDIM VE ŞUAN HEPSİ ÇOK İLGİLİ BENİMLE

 5. BEKİR dedi ki:

  İSMAİL HOCA GERÇEKTEN ÇOK BAŞARILI BİR HOCA BENDE İŞLERİMİN AÇILMASI İÇİN İLETİŞİME GEÇMİŞTİM ŞİMDİ İŞLERİM DÜZELDİ ÇOK ŞÜKÜR HOCAM

 6. BİLGE dedi ki:

  ismail hocayı herkese öneriyorum arkadaşlar erkek arkadaşım için aşk duası yaptırdım 12 gün dönüş aldım

 7. FATMA dedi ki:

  KIZIMIN KOCASI İLE ARASI BOZULDU ÇOK UĞRAŞTIK BARIŞSINLAR DİYE BİR TÜRLÜ BAŞARI ALMADIK İSMAİL HOCAYA DA EN SON ÇARE ULAŞTIK SAĞOLSUN ÇOK İLGİLİ BİR HOCA KIZIMA İŞLEM YAPTI BAŞARILIDA OLDU ALLAH RAZI OLSUN İSMAİL HOCAM

 8. Burahn dedi ki:

  İsmail hocanın sitesini internet üzerinden gördüm kendisi ile iletişime geçtim işinde ehli olduğunu ses tonundan anladım ve aşk duası için kendiinden yardım istedim 40 gün sürecek bir işlem olduğunu anlattı ve 40 gün içinde etki ettiğini söyledi bende kabul ettim işleme başladık ve 26. gün etki aldım sevgilim ile sorunlarımız çözülmeye başladı ilmi yüksek hocamdan allah razı olsun

 9. sevgi dedi ki:

  Kocamla boşanma aşamasındaydık ismail hocaya ulaştım 19 gün gibi kısa sürede kocam geldi ve bana benimle barışmak istediğini söyledi ismail hocamdan allah razı olsun herşey onun sayesinde oldu

 10. hülya dedi ki:

  ismail hoca hayatımda gördüğüm en dürüst insan açık ve net konuşuyor ayrıcada aşk duası gayet işe yaradı 16 gün gibi kısa bir sürede hemde iyiki tanımışım kendisini.

 11. leman dedi ki:

  bende ismail hocaya danışmıştım aşk duası yaptık cüzii bir ücret aldı ancak gönderdiği muska gerçekten de işe yaradı şimdilik bir problem gözükmüyor allah razı olsun kendisinden razı olsun nişanlımla aramız tekrar düzeldi

 12. bahar dedi ki:

  selam arkadaşlar ismail hoca sayesinde erkek arkadaşımla barıştım 3 aydır görüşmüyorduk 20 günde geri döndü mutluluğum sayenizde

 13. emine dedi ki:

  merhaba bende ismail hoca ile çalıştım uzun süredir aşk hayatımda boşluk vardı kendisine aşk duası işlem yaptırdım ve şuan aramız gayet iyi ismail hocam gayet başarılı

 14. Ahmet Yılmaz dedi ki:

  ismail hocama hiç çekinmeden işlem yaptıra bilirsiniz ben kefilim kendisine

   1. Ahmet Yılmaz dedi ki:

    Evet Çok Şükür

 15. Şeyda dedi ki:

  10 Yıllık evliliğim var 10 yıl boyunca çok çektim evlenir evlenmez hamile kaldım çocuğumla ortada kalmamak için çok çektim hem kocamdan hem kaynanamdan. Çok fazla uğraşıyordu kaynanam benimle ve kocam ne dese yapıyordu artık benimde sabrım kalmamıştı internet üzerinde araştırma yaparken aşk duası diye birşeylerin olduğunu gördüm ismail hoca ile görüştükten sonra 7 günde hazırlanan bir işlem olduğunu söyledi bende kabul ettim işlemi 7 günün sonunda bana kargo ile gönderdi işlemi ve üzerimde taşımaya başladım başladıktan 20 gün donra etki almaya başladım işlemden eşim güzel güzel konuşmaya başladı benimle inşallah daha iyi olacak herşey hocama çok güveniyorum allah razı olsun hocamdan

 16. Sevim dedi ki:

  İsmail hoca çalıştığım hocalar arasında en iyisidir. Kendisiyle aşk duası çalışması yaptım sevgilimle son zamanlarda aram pek iyi değildi ve ayrılmanın eşiğine gelmiştim fakat ben sevgilimi çok seviyordum. Bu yüzden ondan ayrılmak istemiyordum hocama konu ile iligili durumu anlattım detaylı şekilde anlattı bana sevgilim öyle bir döndüki bana deliler gibi aşık oldu.

 17. FErid dedi ki:

  Çok güvenilir bir hoca aşk duası işlemleri konusunda kendisinden başkasını tanımam

 18. Kübra dedi ki:

  Merhaba Ben Kübra 1 çocuk annesi 31 yaşındayım eşim ile çok fazla sorunlarımız vardı eşim sürekli benimle kavga ediyor bir kaç gün eve gelmediği oluyordu ismail hocamı internet vasıtasıyla tanıdım aşk duası konusunda yardım istedim kendisinden aşk duası üzerine çalışma yaptık allaha şükürler olsun sorunlarımız düzeldi eşim bana ve evine bağlı birisi oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

321