Bağlama Duaları

Bağlama Duası

Yıllar boyunca aşk insanların hayatında hep ayrı bir noktada yer almıştır ve insanlar aşk denilen bu duyguya hayatlarında hep ayrı bir önem vermiştir. Bu yüzden insanlar hep sevdiği kişiler tarafından reddedilmekten korkmaktadır. Hayatının büyük bir kısmını aşk kaplamaktadır çünkü, sevdiği kişi tarafından reddedilince veya sevdiği kişi tarafından sevgi gelmeyince bu duygu yerini hüznüne ve acıya bırakır. Bu yüzden insanlar yüzyıllardır bu durumlara çareler aramaktadır. Bu çareler arasında öyle bir çare vardır ki bu çaresizliği ortadan tamamıyla kaldırır. Bu çarenin adına Bağlama Duası denmektedir.

Bağlama Duaları diye adlandırdığımız bu duanın tarihi insanlık tarihi kadar eskidir. Binlerce senedir yapılmakta olan bu dua sürekli yıllar arasında evrime uğrayarak günümüze kadar gelmiştir. Ayrıyeten Bağlama Duası bir tek dua ile sınırlı değildir geçen onca sene içerisinde onlarca farklı uygulama metodu oluşmuştur. Bunun dışında onlarca farklı durum için binlerce farklı dualar ortaya çıkmıştır. Bu dualar sayesinde sevdiği tarafından insanlar sevilecek ve mutlu bir yuva kuracaklardır. Dualar arasında birçok dua vardır çaresizlik duası, aşk duası, bağlama duaları, ayırma duası ve bunlara benzer binlerce dua.

Bu dualar arasında en çok talep gören duaların başında bağlama duaları gelmektedir. Bu yüzden sürekli gerek gerçek hayatta gerekse internette girdiğimiz sosyal medyada bu tarz haberler ve yazılar sürekli karşımıza çıkmaktadır. Tabi sonuçta ortada bir aşk ve sevgi var olduğundan dolayı insanlar mutlu olmak istemektedirler. Bu durumu kimse inkar edemez. Bu yüzden dolayı insanlar çareyi bağlama duası yapmakta aramaktadır.

Bağlama Duası Nedir?

Eğer bir konu hakkında bilgi toplamaya başlamışsanız o konu hakkında en detayına kadar bilgi sahibi olmanız gerekir ve başlangıcını en başından yapmanız gerekir. Biz ise sizlere konunun en başından anlatmaya başlayacağız. Bağlama Duası Nedir? Diye sürekli sorulan bu sorulara bu yazımızda cevap vereceğiz.

Peki gerçekten Bağlama Duası Nedir Bilen var mı? Çoğu kişi belki günlerce araştırmıştır bu konuyu fakat biz sizlere en ince ayrıntısına kadar bu bilgileri vereceğiz ve aklınızda en ufak bir soru işareti kalmayacak. Geçmişten günümüze kadar insanlar sürekli aşık oldu ve bu durum karşısında karşı taraftan aynı duyguyu bekledi.

kocayi muhabbetle kendine cekme - Bağlama DuasıPin

Sevgi bekledi karşı taraftan, aşk bekledi, güven bekledi, sadakat bekledi ve en önemlisi aile olmayı bekledi fakat bu beklentileri boşa çıktığında ise asla geri adım atmadı ve en son öyle bir dua buldu ki bu dua sayesinde sevdikleri tarafından sevildi. Beklediği aşkı buldu, ailesini kurdu ve mutlu oldu. İşte o duanın adı bağlama duasıydı. İnsanlar her zaman karşısındaki kişinin aşkına ve kendisine bağlı olmasını istemektedirler. Bu durum olmayınca belirli dualar etmektedirler. Bir kişiden beklediğiniz sevgi gelmediği taktirde edilen duaya ve bu dua sonucu çıkan etkenlere bağlama duaları denir.

İnternet üzerinde bu dualar ile ilgili binlerce farklı dua bulabilirsiniz. Bağlama duasının binlerce olumlu yönü vardır ve olumsuz yönü ise yok denilebilecek kadar azdır. Bu yüzden günümüzde çok talep görmektedir. Bu kadar talep görmesinin nedenini zaten sizde biliyorsunuz ki insanların sevgisine karşılık beklemesidir.

Gerçek Bağlama Duası

Bağlama duaları hakkında en ufak bir bilgi sahibi olduktan sonra insanlar, sürekli bir araştırma içerisine girerler ve bu konu hakkında araştırma yaparlar. Gerekli olan bilgi donanımına sahip olduktan sonra ise uygulamaya çalışırlar fakat uygulama yaparken gerçek bir bağlama duasını bilmedikleri için bu dua sonucunda başarısız olurlar. Sonrasında ise araştırmalarına Gerçek Bağlama Duası konusu altında devam ederler. Buldukları Gerçek Duası ile birlikte bağlama dualarını yapmaya çalışırlar. Bağlama dualarını gerçekten uygulayabilmek için ve sonucunda güzel sonuçlar elde edebilmek için düzenli olmanız ve aynı zamanda tertipli olmanız gerekmektedir.

guclu baglama duasi oku - Bağlama DuasıPin

Din insanlarının yazmış olduğu kuralların dışına pek fazlada çıkmadığınız zaman bu duanın kabul olmaması için hiçbir neden kalmayacaktır. Yeter ki siz yazılanı doğru bir şekilde tamamlayın. Birçok konuda bağlama duaları yapılmaktadır. Bunu zaten sizlere daha önce söylemiştik. Binlerce durum vardır bağlama duasının yapılabilmesi için , eşiniz ile aranız kötü olduğunda bağlama duaları yaptırabilirsiniz.

Ayrıldığınız fakat hala deliler gibi aşık olduğunuz kişiye bağlama duaları yaparak eskisinden daha kuvvetli bir ilişkiye sahip olabilirsiniz. Karşılıksız bir sevda yaşıyorsanız eğer yine aynı şekilde bağlama duası yaparak sevginize karşılık bulabilirsiniz.

Kuvvetli Bağlama Duası

İnsanız biz bir şey olması gerekiyorsa veya olacaksa hemen olsun isteriz ve en iyisini isteriz. Bu durum her zaman her kişide aynıdır. Kimse bir telefon alacağım fakat 4 sene sonra demez. Eğer bir telefon alınacaksa hemen almayı ister ve en iyisini ister. Ben birini seviyorum 3 yıl sonra ilişkim olsun demez. Ben bunu seviyorum hemen bir ilişkimiz olsun ve en kuvvetlisinden olsun der. Bu konuda hepimiz hemfikiriz. Sabırsızız ve bir şey olacaksa biran önce olsun en iyisi olsun isteğindeyiz sürekli. Hayatın neresinde olursa olsun insanlar hep böyle düşünür. Konu her ne olursa olsun aşk bile olsa bu düşüncelerinden arınamaz.

Aslında zaman denen bu kavrama biraz ayak uydursak belki de olmayan bile olacak fakat biz bit türlü bu zamana ayak uyduramıyoruz. Bir şey olacaksa hemen olsun diyoruz. Biliyorsunuz ki aşk bu dünyada var olan en güzel duyguların bir tanesidir ve herkes bu duygudan tatmak ister. Aşk o kadar güzel bir duygudur ki kendini bile sevmeyen bir adama veya kadına bir başkasını sevdirir. Düşünsenize kendinizi bile sevmiyorsunuz fakat karşınızdaki insanı seviyorsunuz ne kadar karışık bir durum değil mi? Ama bir o kadarda güzel bir duygu. Hayatın var oluşunda var olumsuz olaylar. Hayatta her şey sorunsuz gidecek değildir mutlaka bir şeylerde olumsuz sonuçlar olur.

Ama en kötüsü bu olumsuz sonuçların aşk denilen bu duyguda olmasıdır. Bu olumsuzluklar sonrasında insanlar dayanılmayacak acılara dayanırlar ve psikolojik açıdan bitik hale gelirler. Bundan dolayı bir çare ararlar ve hızlı olmaları gerektiğini hissederler. Hemen bir şey yapmalı ve o kişinin sevgisini biran önce kuvvetli bir şekilde kazanmayı hedeflerler.

Araştırma yaparken birden fazla yol çıkar bu kişilerin önüne. Bu yollar arasında istatistik olarak bu yollar arasında en çok tercih edilen Kuvvetli Bağlama Duası yoludur. Bu yola girmeye karar verirler. Verdikleri karar onları asla pişman etmeyecektir. Çünkü Çok Kuvvetli Bağlama Duası sayesinde binlerce yıldır milyonlarca kişi sevdiğine kavuşmuş ve mutlu bir aile kurarak ölene kadar sevdiği kişi ile yaşamıştır.

Bağlama Duası Okunuşu

En son çare bu yola başvuran kişilerin akıllarında binlerce soru vardır. Her bir soru için internette araştırma yaparlar ve bir sonuca ulaşabilirler fakat Bağlama Duası Okunuşu sorusuna bir türlü kişiler cevap bulamamaktadır. Çünkü hep farklı dualar bulunmaktadır ve bu dualar ezberlenmesi zor dualardır. Birde yapılışını ezberlemek şart olunca kafalar daha fazla karışmaktadır. Bağlama Duası Okunuşu aslında gayet basit olmasıyla birlikte bu duaları bulmak önemlidir. Bağlama duaları arasında okunuşu ve yapılışı gayet basit dualarda vardır. Önemli olan bu duaları bulabilmektir.

Bağlama duaları konusu altında öncelikle şunları bilmenizi istiyoruz, bağlama duaları okunurken kesinlikle bir günaha girmezsiniz adı üstünde bu bir duadır ve siz Allaha dua edersiniz. Dua: zorda kaldığımızda, sıkıştığımızda, bir şeyi çok istediğimizde fakat alamadığımız durumlarda bu tür istekleri rabbimize ilettiğimiz iletişim biçimine dua denir. Kısacası dua kendimiz ile rabbimiz arasında bir bağlantı kuran olaydır. Bu bağlantı sayesinde isteklerimizi rabbimize iletiriz. Kuran-ı kerimde bile bu durum yazmaktadır: Kulların hiçbir şekilde elde edemeyeceği bir şey yoktur. Yeter ki bana ellerini açsınlar ve dua etsinler.

giden kocayi getirme duasi - Bağlama DuasıPin

Bağlama duasının okunuşu konusu altında sizlere sunulacak binlerce dualar vardır. Bu tür duaları sizlere örnek göstererek açıklayacağız. Kocasını Bağlama Duası, bu dua türünü evli kadınlar tercih eder. Kadınlar kocasının bir gözünün dışarıda olduğunu fark ettikten sonra bu duayı okumaya karar verir. Bu dua sayesinde kocası tekrardan eskisinden daha kuvvetli bir şekilde kadını sevecektir, ilgi gösterecektir, sadakatli olacaktır ve bu durum ölene kadar böyle devam edecektir. Bir diğer bağlama duası ise Terk Eden Sevgili Duasıdır. Bu dua ile ayrılan sevgililerden seven taraf ayrılan tarafa bu duayı okur.

Gerekli şartları yerine getirdikten ve okuduktan belirli kısa bir zaman dilimi içerisinde tekrardan karşı taraf ile barışma imkanı bulur ve yine ilişkilerine kaldığı yerden devam edebilirler. Eğer sizlerde bu ve bunun gibi bağlama dualarını yapmak istiyorsanız önünüzde hiçbir engel olmadığını hatırlatmak isteriz. Bu tür duaları okuyabilmek için veya yapabilmek için öyle medyumlara falanda gerek yoktur. Evde oturduğunuz yerde bu tür duaları edebilirsiniz ve sevdiğinize kavuşup bir ömür boyu mutlu yaşaya bilirsiniz.

Bağlama Duaları Kategorimizde ki makaleleri okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

21