Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalısınız?

Aşk Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalısınız?

Aşk Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalısınız? medyum hoca tavsiyesi olarak verilir. Medyum hocalar kişilerin hayatlarını görmeden en etkili olabilecek birkaç büyüyü söyler. Fakat kişilerin aşk hayatlarını ya da özel hayatlarını bilmeden yapılan büyülerin tam olarak tutacağının garantisini de vermez. Bu nedenle ilk olarak kişi ve büyü yaptırmak istediği bireyin hayatını detaylı bir şekilde öğrenmelidir. Ardından büyü yaparak bu iki kişiyi birbirine bağlar.

Aşk Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalısınız diye bakıldığı zaman nohutla yapılan aşk büyüsü, kağıt yakılarak yapılan aşk büyüsü ya da kilitle yapılan aşk büyüleri tercih edilebilir. Bu büyüler evde bulunan malzemelerle kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Büyü yapma işlemi sırasında çeşitli dualar ve tılsımlı sözcükler de okunmalıdır. Bu sözleri bir hoca tarafından öğrenmek gerekir. Aksi takdirde yapılan büyü tutmaz ya da doğru bir şekilde yapılmış olmaz. Doğru yapılmayan büyüler ters tepebilir. Bu da büyünün tam tersi etki edeceğidir. Yani birini aşık etmek için yapılan büyü yanlış yapılırsa büyüyü yapan kişi karşı tarafa daha çok aşık olabilir.

Nohutla Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohutla Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır diye bakıldığı zaman ilk olarak nohut, su, taş ocak gibi malzemeleri edinmek gerekir. Ardından bu malzemeler ile bazı dualar okunmalıdır. Kabın içerisine nohudu attıkça aşık edilmesi gereken ismi de tek tek söylenmedir. Bu işlemler tekrar ettikten sonra nohudu haşlama işlemine geçilir ve yeniden gerekli dua, sureler okunur. Bu sayede evde büyü yapılmış olur. Büyülerin yapılması ne kadar inanç gerektirse de kuvvetli bir güç de gerektirir. Bu güç medyum hocalarda olduğu için onların yaptığı büyüler daha tesirli olur.

Nohutla Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır konusuna cevap verildiğine göre etkileri de pek çok kişi tarafından merak edilir. Nohut büyüsü doğru bir şekilde yapılmalıdır. En doğru şekilde büyü yapıldıysa eğer etkisi de çok kısa bir süre içerisinde kendini gösterir. Büyünün yapıldığı ilk günlerde kişide unutkanlık görülür. 2. gün kişi sabah uykusundan uyanırken çok zorlanır. 3. gün büyünün etkisiyle kişi sakarlıklar yapmaya başlar. 4. gün kişi bu davranışlarının aşık olmasından kaynaklandığını düşünür ve ondan başkasını düşünemez hale gelir.

Ask Buyusu Cesitlerinden Hangisini Yaptirmalisiniz - Aşk Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalısınız?Pin
Aşk Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalısınız?

Kağıt Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü

Kağıt Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü kendi arasında birkaç büyüye ayrılmaktadır. Kişi bu büyülerden hangisine en uygun olduğunu düşünüyorsa ona yönelik bir tanesini seçerek büyüyü yapmalıdır. Kağıda yazılan isim ve yazılar bir süre sonra yakılırken çeşitli dualar okunur. Bu şekilde büyü işlemleri tamamlanmış olur.

Kağıt Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü oldukça fazla etkiye sahiptir. Sadece aşık etmek için değil, ilişki içerisinde yaşanan sorunlar için de uygulanmaktadır. Bu sorunlar kalkar ve çift bir ömür mutlu yaşar. İlişki içerisinde gurur yapan bir taraf varsa, gururundan vazgeçer ve ilişkiye devam etmek ister. Uzak mesafeli ilişkilerde sorunlar tamamen kalkar. Sevilmeyen bir damat ya da gelin varsa bu durumlar da ortadan kaldırılır. İlişkisinden soğuyan, sevgilisini eskisi kadar sevmeyen bir taraf da varsa bu büyüden sonra yeniden sevmeye başlayacaktır ve bir daha sevgisi azalmayacaktır.

Kilit ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilit ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır konusuna bakmadan önce ilk olarak bir kilit edinmek gerekir. Şu an pek çok yerden kilit alınabilmektedir. Kilit büyüsü tesirli olduğu için bir medyuma yaptırmak gerekir. Çünkü bu büyü için kişiye özel olarak belirlenen dualardan ve tılsımlı sözcüklerden yararlanılır. Bunları ise bir medyum bulmaktadır.

Kilit ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır işlemi bir medyum tarafından tamamlandıktan sonra etkisini de çok kısa süre içerisinde gösterir. Hangi niyet ve amaçla yapıldıysa etkisini hemen gösterir. Kilit büyüsü aşkla ilişkili olarak yapılan bir büyü olsa da aslında bağlama büyüsü olarak da geçer. Kilit büyüsü ile iki kişi birbirine bağlanır. Bu büyü bozulmadığı takdirde de kişiler birbirlerinden ayrılmak istemez. Bu sayede bir ömür mutlu olurlar. İlişki içerisinde olan ya da olmayan herkese bu büyü etkili olabilir. Yani kişilerin ilişkisi yoksa bu büyüden sonra yeni bir birlikteliğe yelken açabilirler. İlişkilerinin sorunsuz ve iyi ilerlemesi sayesinde de evliliğe kadar uzanır.

Aşk Büyüleri kategorimizde ilgili bir çok yazımızı inceleyerek okuyabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11