Ayırma Büyüleri

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma Büyüsü Nedir? konusu son dönemlerde aşkı yakalamak isteyen kişilerin merak ettiği konulardan biridir. Ayırma büyüsü ya da soğutma büyüsü kara büyü olarak geçer. Bu nedenle etkileri oldukça yoğundur. Bu etkileri kabul edecek kişiler iyi bir medyum hoca bulmalıdır. Çünkü kara büyü yapımı sırasında yanlış bir uygulama yapılırsa doğa üstü varlıklar tarafından rahatsız edile bilir. Ya da yapılan büyü tam tersi etki ederek kişinin hayatının kötü gitmesine neden olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için medyum hoca araştırması iyi yapılmalıdır.

Ayırma Büyüsü Nedir diye bakıldığı zaman 2 kişi arasında yaşanan ilişkinin yanlış olduğu düşünülüyorsa ya da başka nedenlerden dolayı ayırmak isteyenlere yapılır. Ayırma büyüsünde iki taraf da birbirinden soğur ve uzaklaşır. Bu uzaklaşma sonucunda çiftler artık birbirlerini sevmediğini fark eder ve ayrılmak ister. Çok etkili bir büyü olduğu için bu iki çift arasındaki büyü ayırmadan kişilerin yeniden birlikte olması imkansızdır. Ayırma büyüsünden sonra kişilerin hayatına farklı insanlar da girebilir. Ayırma büyüsü hem sevgili olan hem de evli olan kişilere yapıla bilir.

Ayırma Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Ayırma Büyüsü Çeşitleri Nelerdir konusu bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin kafasını karıştırabilir. Çünkü şu an ayırma büyüsü adı altında çok fazla büyü vardır. Bu büyüler arasında en uygun ve en etkili olan büyü türü seçilmelidir. Burada seçim aşamasında çeşitli etkenler göz önünde bulundurulmalıdır. Bu etkenler genelde kişilerin arasındaki bağ, ilişkinin uzunluğu, medeni hali gibi durumlardır. En iyi ayırma büyüsünü medyum hoca karar verir. Bu karara bağlı olarak bir büyü yapılır.

Ayırma Büyüsü Çeşitleri Nelerdir diye bakıldığı zaman aslında isim olarak değil kullanılan materyaller ve tılsımlı sözler nedeniyle çeşitlenir. Aslında her kara büyünün bir çeşidi olarak ayırma büyüsü yapılmaktadır. Ayırma büyüsü sırasında çiftler birbirinden farklı olduğu gibi kullanılan tılsımlı sözler de birbirinden farklı olur. Ayırma büyüsü konusunda deneyimli olan medyum hocalar doğa üstü varlıklar ile iletişime geçerek bu tılsımlı sözcükleri öğrenir. Bu şekilde kullanılması gereken materyallere tılsımlı sözcükler okunarak büyü yapılır. Karabiber büyüsü, nişan attıran büyü, resimle ayırma büyüsü, uzaktan yapılan büyü, sevgilileri ayırma büyüsü, evlilere kavga ettiren büyü gibi büyüler de ayırma büyüsü çeşitleri arasında yer alır.

Ayirma Buyusu Nedir - Ayırma Büyüsü Nedir?Pin
Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma Büyüsü Ne Zaman Yapılmalıdır?

Ayırma Büyüsü Ne Zaman Yapılmalıdır sorusu da büyüye başvuranların merak ettiği konulardan biridir. Aslında büyü yapmanın herhangi bir zamanı yoktur. Kişiler ne zaman büyü yaptırmak isterse o zaman bu büyüyü yaptıra bilir. Medyum hocaya başvurarak yapılacak olan büyü için istenen vakitte gidilebilir. Medyum hoca kişiyi detaylı bir şekilde öğrendikten sonra ne zaman yapacağına karar verecektir.

Ayırma Büyüsü Ne Zaman Yapılmalıdır diye bakıldığı zaman bir medyum hocaya danışarak en doğru zaman öğrenile bilir. Çünkü kişilere yapılan büyüler birbirinden farklı olmasıyla birlikte zamanı da birbirinden farklı olacaktır.

En İyi Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

En İyi Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır diye bakıldığı zaman evde yapılan büyü ve medyum hocaya danışarak yapılan büyü olarak iki şekilde yapılabilir. Fakat ayırma büyüsü kara büyü olduğu için uzman birine danışmadan bu büyüyü yapmak oldukça tehlikeli bir durumdur. Özellikle kulaktan dolma bilgilerle yapılan büyüler çok tehlikelidir. Bir başkasına yarayan büyü kişinin kendisine iyi gelmeyebilir. Bu nedenle kişinin isteğine özel olarak yapılması gereken büyüyü bulması gerekir. Büyü sırasında okunacak olan tılsımlı sözler ya da dualar da yine kişiden kişiye değişiklik gösterir.

En İyi Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır diye bakıldığı zaman ayırma büyüsü konusunda doğuştan yetenekli olan ve deneyimli olan hocalar bulunmalıdır. Bu hocalar büyü yapımı sırasında büyüyü yaptıracak olan kişileri de koruma altına alır. Çünkü büyünün tam tersi olmaması ve kötü etki etmemesi için mutlaka koruma altına almak önemlidir.

Yetenekli bir medyum hocanın yaptığı ayırma büyüsü en doğal şekilde ayırma yöntemini uygular. Bu sayede kişiler kendilerine büyü yapıldığını anlamaz ve buna yönelik olarak başka bir medyum hocaya giderek bu büyüyü bozma işlemine girmezler. Ayırma büyüsünün etkisi sadece iki kişiyi birbirinden tamamen soğutmak ve ayırmaktır. Başka kötü etkisi yoktur.

Ayırma Büyüleri ile ilgili bir çok yazımızı inceleyebilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1