Barışma Duaları

Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası

Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası

Herkesin en büyük hayali mutlu bir evde sevdiği kadınla / erkekler yaşamaktır. En kötüsü de aşkı hiç bulamamak değil bulduğu aşkını önemsiz nedenlerle kaybetmektir. Aşk o kadar değerli bir duygudur ki hangi nedenle kaybedilirse kaybedilsin hepsi önemsiz kalacaktır. Bu nedenle gerçek aşkı bulup bir şekilde kaybedenleri aşklarını geri kazanmak için ellerinden geleni yaparlar. Öncelikli olarak gerçek aşkını kaybettiğini düşünen kişi bir adım geride durarak ilişkisini gözden geçirmelidir.

Böylece aşık olan kişi hem kendini hem karşısındakini objektif bir şekilde tahlil edebilir. İlişkiyi gözden geçirdikten sonra ise kişi neyi yapması ya da neyi yapmaması gerektiğinin ayırtına vararak, ona göre hareket etmelidir. Bu sayede aşık aşkı için aksiyon alırken karşısındakine de değiştiğini gösterecektir. Atılan tüm adımlardan sonra ise barışma duası sayesinde Allah’ın da gücüyle birlikte kişi hayırlı olanın kendisine gelmesini bekler. Her şeyde olduğu gibi ikili ilişkilerde de her olay bireyler için geçilmesi gereken bir sınavdır. Kişiler aynı sınavı bile yaşalar farklı bireyler oldukları için yanıtlar da etkileri de farklı olacaktır.

Sinirli Kocaya Dua

Yaşam koşuşturması, ekonomik sıkıntılar, stres gibi birçok problem özellikle de hayatımızdaki kişilere karşı sinir olarak dönmektedir. Ortada bir sıkıntı olsa da olmasa da kocanızın sinirli olması durumunda sinirine sinirle karşılık vermek yerine soğukkanlılığınızı korumak zorundasınız. Çünkü ilişkilerde denge özellikle de olumsuz duygularda iki kişinin aynı şekilde hissetmesi değil; diğerinin karşıt duyguyu hissetmesidir. Örnek vermek gerekirse kocanız sinirliyken sizin sakin olmanız ilişkinizin de dengede olmasını sağlayacaktır. Kocanızın siniri geçip düzgün düşünebildiğinde ise hissettiklerinizi ve düşüncelerinizi kocanızla paylaşmalısınız. Her şeyi yaptığınız halde hiçbir şey değişmiyorsa uzman hocadan sinirli kocaya dua sürecini öğrenerek ilişkinizin yıpranmasının önüne geçebilirsiniz.

Ayrildigim Kocamla Barisma Duasi 1024x1024 - Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası

Giden Kocaya Okunacak Dua

İlişkinizle ilgili tüm süreci olması gerektiği gibi hem emek hem de sevgiyle kurdunuz ancak kocanız sizi terk etti. Yapacağınız ilk şey ise kalbinize kocanızı gerçekten sevip sevmediğini ya da onun gibi birini hak edip hak etmediğinizi sormaktır. Cevabınız ne olursa olsun hayatınızın aşkını istiyorsanız giden kocaya okunacak dua sayesinde hayatınıza ufak dokunuşlar yaparak kocanızı geri getirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise alanında uzman bir hocaya başvurarak, hocanın dediklerini uygulamanız şarttır.

Ayrılan Sevgiliye Okunacak Dua

İnsanın hayatını cennete çeviren de cehenneme çeviren duygu da aştır. Birisi varlığıyla hayatı tozpembe gösterirken diğeri ise yokluğuyla, yaşamanın artık bir anlamı olmadığını düşündürür. Acı çeken taraf ne yaparsa yapsın sevgilisini unutamadığında ayrılan sevgiliye okunacak dua aracılığıyla eski güzel günlerine kavuşabilir. Duaların insanoğlunun hayatında önemli bir yeri vardır. Bu nedenle de başımız ne zaman derde girse, içimiz sıkılsa ya da bir şeye ihtiyacımız olsa dualara sığınırız. Ayrılan sevgilimize yeniden kavuşmanın yolu da yine dualardan geçecektir. Yedi gece süresince üç adet İhlas Suresi ve bir adet Fatiha suresi okunmalıdır.

Dualar okunduktan sonra aşk acısı çeken kişi tüm duygularını şeffaf bir şekilde dile getirerek dileğini paylaşmalıdır. Her dua öncesinde dua okunacak kişi olması gereken şartlarda abdest almalıdır. Abdest sonrasında okunacak duaya geçmeden önce kişinin niyeti de hissetleri de her şey tüm olumsuz duygulardan arınmış olmalıdır. Duanın en az yedi gün okunması önemlidir ancak kişi dileği gerçekleşene kadar da okuyabilir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ise istenilen her şeyin olacağına duyulan güvenle birlikte hayırlısı istenilmelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlama Duası Körkütük Aşık Etme Duası 1 Günde Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua 24 Saatte Aşık Etme Duası Aşık Etme Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur? Canbar Büyüsü Ayırma Büyüsü Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur? Bağlama Büyüsü Neden Yapılır? Hızlı Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birisini Kendine Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Evlenmek İçin Dua

Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ? Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evlilik Büyüsü Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Anında Etkili Aşk Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevgi Duası Evlilik Duası Soğutma Büyüsü Soğutma Duası

Süryani Büyüsü Bu Dua Sayesinde Evlendim Deli Gibi Aşık Etme Duası Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Bağlama Büyüsü Duaları Medyum Derman Hoca Yorumları https://www.dermanhoca.com/ Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü