Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüleri Arasında Hangileri Faydalı?

Bağlama Büyüleri Arasında Hangileri Faydalı?

Bağlama Büyüleri Arasında Hangileri Faydalı? ya da hangileri zararlıdır konusu bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin çok merak ettiği konular arasında bulunmaktadır. Buna yönelik olarak bir bağlama büyüsü seçilir ve yapılır. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler bu büyünün etkisinin hem kendisine hem de başka birine zarar vermesini istemeyecektir. Bağlama büyüsü ak büyü olduğu için genel olarak zararlı herhangi bir etkisi olmayacaktır. Aralarında en faydalı olan bağlama büyüsü de aslında kişiden kişiye göre değişiklik gösteren bir konudur.

Bağlama Büyüleri Arasında Hangileri Faydalı diye bakıldığı zaman aslında tek bir bağlama büyüsünü göz önünde bulundurmak doğru olmayacaktır. Çünkü her bağlama büyüsünün etkisi faydalıdır. Bağlama büyüsü adı altında pek çok çeşidi vardır. Bağlama büyüleri insanların enerjisine göre tutar. Bu nedenle herkesin enerjisine tutan bir büyü çeşidi değildir. Bağlama büyüsü adı altında bulunan büyüler arasında kişiyle enerjisinin uyacağı bir büyü seçilmelidir. Bu seçime göre kişiye en uygun bağlama büyüsü de seçilebilir. Ya da medyum hocaları kişinin enerjisine göre en uygun bağlama büyüsünü seçer. Buna yönelik olarak hangi büyünün en faydalı olacağı belirlenmiş olur.

Faydalı Olan Bağlama Büyüleri Nelerdir?

Faydalı Olan Bağlama Büyüleri Nelerdir konusuna bakılacak olursa yapılan her bağlama büyüsünün faydalı olduğu söylene bilir. Kara büyü adı altında geçen bağlama büyüleri genelde birini başkasından ayırmak için yapılan büyülerdir. Bu büyüler doğru bir şekilde yapılmadığı zaman kişilerin başına büyünün kötü etkileri gelebilir. Bu nedenle faydalı büyüler ak büyü adı altında uygulanan büyüler olarak geçer. Genelde kişiler ilişkide oldukları kişinin gözü dışarda olmasın ve kendisinden başka birine bakmasın diye yapılmaktadır. Bu tarz büyülerin de herhangi bir zararlı etkisi bulunmaz.

Faydalı Olan Bağlama Büyüleri Nelerdir diye bakılırsa eve bağlama, göz bağlama, dil bağlama, iş bağlama, cinsellik bağlama gibi büyülerdir. Bu gibi büyüler genel olarak yanlış davranışlara sahip olan kişilerin daha doğru bir şekilde davranış değişikliği yapması amacıyla uygulanır. Aslında bu büyüler direkt olarak kişilerin hareketlerini değiştireceği için kara büyüymüş gibi düşünülebilir. Fakat bu büyüler iyi bir amaca yönelik olarak yapıldığı için zararlı değildir. Kişilerin daha güzel ve sakin bir hayat sürdürülmesi için yapılır. En etkili olacak faydalı büyüler için de bir medyum hocaya danışmak gerekir. Eğer bu konulardan çok daha farklı bir konuda büyü yapılması isteniyorsa medyum hoca en uygun olacak büyüyü bulur ve uygulamaya başlar.

Baglama Buyuleri Arasinda Hangileri Faydali - Bağlama Büyüleri Arasında Hangileri Faydalı?Pin
Bağlama Büyüleri Arasında Hangileri Faydalı?

Göz Bağlama Büyüsü

Göz Bağlama Büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin en büyük amacı sevgililerin ya da eşlerinin gözü dışardaysa eğer kendinden başkasını görmesin diye yaptırmaktır. Bu gibi insanlar ilişki içerisinde çok kez eşini aldatır. Eşleri ise bu kişiyi çok seviyorsa ayrılmak istemez. Bu durumda da göz bağlama büyüsüne başvurulur.

Göz Bağlama Büyüsü genelde çapkın olarak nitelendirilen erkek ya da kadınlara yapılmaktadır. Bu büyünün etkisinde olan kişiler başka insanlara artık bakmak istemeyecektir. Kalbinde sadece eşi olacaktır ve ondan başkasını da düşünmeyecektir. Kumar gibi kötü huyu olan kişilerin de bu huyunu düzelterek daha sakin bir hayata geçmeye başlamasını sağlayacaktır. Bu büyünün etkisinde olan kişilerin hayatı daha düzenli olur.

Bağlama Büyüsünde Uygulanan Ritüeller

Bağlama Büyüsünde Uygulanan Ritüeller birbirinden farklıdır. Bağlama büyüsünün çeşitleri de farklı olduğu için uygulanmış olan ritüeller de farklı olacaktır. Aynı amaca hizmet eden bu büyülerin uygulaması sırasında Ayet- el Kürsi okunur. Aynı zamanda bağlama büyüsü ritüellerinde esmalar çok fazla kullanılır. Sure ve esmalar da büyüye göre değişiklik gösterir.

Bağlama Büyüsünde Uygulanan Ritüeller bakılacak olursa genelde 3 esma ve 3 sure okumasıyla tamamlanır. Bununla birlikte çeşitli dualara da başvurulur. Yapılacak büyünün etkisine ve tesirine göre değişir. Aynı zamanda büyü çeşidine göre de ritüel uygulaması değişecektir. Örneğin göz bağlama büyüsünde ve dil bağlama büyüsünde birbirinden farklı ritüeller uygulanır.

Bu konuları en detaylı şekilde bilen kişi de medyum hocalardır. Hocalar kişilerin yaşam tarzlarına en uygun olacak bağlama büyüsüne karar verir. Bu karardan sonra doğa üstü varlıklar ile bir ritüele karar verir. Bu ritüel uygulamasını da büyü yapımından hemen sonra ya da büyü işlemi sırasında gerçekleştirir.

Bağlama Büyüleri ile ilgili yazılarımıza ulaşarak bir çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir