Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Tutması İçin Edilen Dualar

Bağlama Büyüsü Tutması İçin Edilen Dualar

Bağlama Büyüsü Tutması İçin Edilen Dualar medyumlar tarafından etkili olarak okunacak anlamı ve tesiri her zaman yüksek olan dualardır. En çok ilgi duyulan ve araştırması yapılan dualardan biridir. Eşler arasında ilişkiyi güçlü tutmayı sağlaması ve bağlılığı artırması amacıyla sıklıkla okunan dualardır. Bağlama büyüsü sırasında okunması gereken dualar çok çeşitli ve sayıca fazladır. Her duanın kişi tarafından ezbere alındıktan sonra evde yapılacak büyüde kullanımı zararlı etkilerin oluşumuna neden olacaktır.

Bağlama Büyüsü Tutması İçin Edilen Dualar sadece medyumların yapması gereken dualar arasında bulunmaktadır. Özellikle büyünün medyum dışında bir şakası tarafından yapılması huzursuzluk ve bereketin yok olması sorununu oluşturacaktır. Bağlama büyüleri sırasında okunan her bir dua büyünün tutmasını hızlandırmak ve kişiye kötü ve zararlı etki vermemesi için düzenli olarak her büyü yapımında okunur. Bağlama duaları bağlama ve aşk büyüleri gibi iyi niyetli olarak yapılan büyülerde kullanılır.

Baglama Buyusu Tutmasi Icin Edilen Dualar - Bağlama Büyüsü Tutması İçin Edilen DualarPin
Bağlama Büyüsü Tutması İçin Edilen Dualar

Ayetel Kürsi

Ayetel Kürsi yaşamın her anında okunması gereken bir duadır. Bağlama duası olarak da okunmaktadır. Ayetel Kürsi duasını gün içinde en az 7 kere tekrar ederek okuyan bir kişi amacına ulaşacaktır. Bağlılık genellikle sevilen insan için istenilen bir durumdur. Sevdi ve aşk ile bağlı olması adına bağlanma büyüsü yapılır.

Büyü yapımında Ayetel Kürsi okunarak kişi tarafından tekrarı yapılır. Büyüler medyumun tercih ettikleri odalarda yapılmalıdır. Büyü yapımının tehlikesi kişi tarafından bilinerek büyü yaptırılmaktadır. İyi niyetli büyüler zararsız bir duygu geçişini sağlamaktadır ve her zaman rahat bir şekilde medyumun yaptığı büyüler arasında yer almaktadır.

Ayetel Kürsi okuyan ve düzenli olarak da okumaya devam eden kişilerin hayatında büyük değişimler yaşanır. Mutluluk ve huzur her an kişinin yaşamında var olacaktır. Bağlama büyüsü sırasında okunan Ayetel Kürsi duası bağın daha sıkı ve uzun süreler boyunca tutmasını sağlamak amacıyla okunur. Bağlanma büyüleri sevilen kişileri sadık birer insan haline getirmek içinde tercih edilerek yapılır.

Bağlama büyüsü yapılan kişi gece, gündüz, öğle vakitlerinde her n büyü yaptıran düşünmeye başlar. Etkisi bakımından da olumlu olan büyülerden biridir. Tek bir husus konusunda kişinin dikkatli olmasında fayda olacaktır. Bağlama büyüleri kötü amaçlı olarak yapılırsa karşıdaki insan acı çeker, duyguları konusunda pişman olur ve kendisine büyü yaptıran kişiye karşı pişmanlığını dile getirmek ister.

Ayetel Kürsi;

Bismillahirrahmânirrahîm.

Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm,

lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih,

ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm,

velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard,

velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

Nas Suresi

Nas Suresi iki kişiyi birbirine yakınlaştırma amacıyla yapılan bağlama büyüsünde etkiyi artırmak amacıyla okunan dualardan biridir. Kötü varlıkların kişi bedenine ve zihnine zarar vermesini engellemek için okunur. Kutsal kitabımızda yer alan en önemli surelerden biridir. Kişi hastalıklara karşı da bu duayı okumalıdır. Bağlama büyüsü sevgili ve nişanlı olan kişiler tarafından da kullanılan büyüdür. Bağlama büyüsünün tutması için kullanılan ve okunan sureler birden fazla sayıda be farklı anlamlar da olmaktadır.

Nas suresi bağlama büyülerinde medyum tarafından düzenli olarak tekrar edilmesi ile okunan dualar ve suredir. Önemi ve fazileti bakımından da tercih edilen ve birçok amaç için okunacak faydalı dualardır. Kişiyi sevdiği ile kavuşturmak amacıyla yapılan bağlama büyülerinin başlangıç aşamasında okunur. Okumayı medyum yapmaktadır. Kişi sessiz bir şekilde medyumu dinleyerek beklemeli ve okuması gerekli olan yerlerde duayı okumalıdır. Bağlılığın oluşumu zaman içinde etkisini ve belirtisini gösterecektir. Duaların ritüel sırasında nasıl yapılması gerektiği konusunda da bağlama büyüleri bilgi vermektedir.

Nas suresi;

Bismillahirrahmânirrahîm.

Kul e’ûzü birabbinnâs

Melikinnâs

İlâhinnâs

Min şerrilvesvâsilhannâs

Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi

Minelcinneti vennâs

Felak Suresi

Felak Suresi ikili ilişkilerde yapılan ve günümüzde de tercih edilme oranı her zaman artmaya devam eden bağlama büyüsünde etkiyi ve gücü artırmak amacıyla okunan önemli bir sure ve dua olmaktadır. Birçok farklı amacın yerine getirilmesini saplamak içinde okunur. Eşe yapılan ya da sevgiliye yapılan bağlama büyülerinin tutması için okunacak duaların zaman kaybı yaşamadan büyü sırasında okunması gerekir. İnsanların günlük olarak da aklına her gelebilecek zamanda da Felak suresini okumalıdır. Bereket, bağlılık ve mutluluk oluşumu için dualar çok önemlidir. İnsanlar etkisini bilmedikleri büyüleri yaptırmak istedikleri zaman okuyacaklar dualar hakkında da bilgi sahibi olarak davranış içinde olmaları gerekir.

Felak Suresi en iyi ve e yararlı dualar arasında bulunmaktadır. Bir yuvanın kurtulmasını sağlamak için bağlama büyüleri eşler arasında sevgi ile aşk duygusunun zaman içinde eskisi kadar güçlü olarak büyümesini sağlamaktadır. Eşler arası aldatma zararsız olarak görünse de bir evliliğin yıkılmasının temel nedenleri arasındadır. Mutlu bir evlilik herkesin isteyeceği bir evlilik türüdür ancak bu tür evliliklerin oluşumu için eşlerin her ikisinin de birbirine bağlı, sadık olması gerekmektedir. Gün içinde okunacak çeşitli dualar yardımı ile bağlama büyüleri hemen etki göstermeye başlamaktadır. Medyumlar bağlama büyülerini evlilik kurtarıcı büyü olarak da tanımlamaktadır.

Felak suresi;

Bismillahirrahmânirrahîm.

Kul e’ûzü birabbil felak

Min şerri mâ halak

Ve min şerri ğasikın izâ vekab

Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad

Ve min şerri hâsidin izâ hased

Bağlama Büyüleri ile ilgili yazılarımıza ulaşarak bir çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir