Bağlama Büyüsünün Etkileri Ve Belirtileri - İsmaL Hoca
Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsünün Etkileri Ve Belirtileri

Bağlama Büyüsünün Etkileri Ve Belirtileri

Bağlama Büyüsü denildiği büyüyü bilen veya en ufağından bir bilgisi olanların aklına ilk gelen konu aşktır. Evet aşk ile ilgili olan bu büyü iki tarafı mutlu etmek amacıyla yapılan bir büyü türüdür. Bağlama Büyüsü iki kişi arasındaki sevgi ve aşk duygularını güçlendiren, iki kişi arasında ki muhabbeti güçlendiren, iki kişiyi birbirine son derece yıkılmaz bir bağ ile bağlayan bir büyü türüdür. Bu büyü sayesinde kişiler aşık olduğu kişileri kendilerine bağlayabilirler

Uzun yıllardır Bağlama Büyüsü yapılmaktadır ve insanlar çok sevdiği bir kişi eğer sevgisine değer vermezse bu büyüyü uygulamaktadır. Bu büyü yapılırken birçok temel şart esas alınmaktadır. Öncelikle büyüyü yaptıran kişinin düşünceleri ele alınmaktadır. Büyüyü yaptıracak kişi tamamıyla iyi niyetli olmalıdır hiçbir şekilde art niyet beslememektedir. Eğer böyle bir niyet ile büyü yapmaya kalkar ise kesinlikle o büyü tutmaz veya medyum o büyüyü yapmaz. Çünkü bağlama büyüsünün temelinde iyi niyet yatmaktadır. Bu niyetlerden kastınız nedir? Diye soracak olanlar vardır.

barisma duasi oku 300x300 - Bağlama Büyüsünün Etkileri Ve Belirtileri

Bu niyetlerden kastımız, iyi niyet ve kötü niyet olarak ikiye ayrılmaktadır. Öncelikle iyi niyet ile başlayalım eğer bir kişiye büyü yaptırmak istiyorsanız medyum neden bağlama büyüsü yaptırdığınızı sorar eğer iyi bir niyetiniz var ise yani gerçekten o kişiyi seviyor iseniz ve sonsuza kadar mutlu olmak istiyorsanız medyum o büyüyü yapmaya karar verir. Ama eğer kötü niyetli biriyseniz yani medyum sorduğunda intikam almak için, süründürmek için yaptırmak istiyorum derseniz bu medyum kesinlikle o büyüyü yapmayacaktır. Siz kötü niyetli olsanız fakat iyi niyetleri söyleseniz bile içinizde kötü niyet olacağı için o büyü yine tutmayacaktır. Bu yüzden Bağlama Büyüsü yaptırırken bu tür niyetli olan kişiler var ise başlamadan vazgeçsin.

Bağlama Büyüsü yine aşk büyüsü gibi birçok çeşide ayrılmaktadır ve her olaya göre farklı çeşit bağlama büyüsü yapılmaktadır. Örneğin eşinden ayrılmış bir kişiye yapılan bir bağlama büyüsü ile sevdiğine verdiği sevgiyi yeterince alamadığını düşünen kişiye yapılacak olan bağlama büyüsü farklıdır. Tabi eskiden yani binlerce yıl önce böyle bir ayrım olmaksızın insanlar büyü yapmaya çalıştı ve sonucunda tutmadığını görünce her olaya ve olguya göre medyumlar, hocalar büyüler geliştirdi. Bu büyüler sayesinde artık günümüzde ayrılma noktasına gelenler, evliliği bitenler, sevgilisi ile ilişkisi kötü gidenler, sevdiği kişi ile mutlu bir aile olmak isteyenler sorunlarına çare buldular. Sizlerde eğer bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız hocalara ve medyumlara danışarak yeterli derecede bilgiye sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Whatsapp
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü