Bağlama Duaları

Bağlama Duası Nasıl Okunur?

Bağlama Duası Nasıl Okunur?

Bir yazımızda bahsetmiştik aşık etme duasının aşk büyüsü ile karıştırıldığını. Aynısı Bağlama Duası içinde geçerlidir. İlk defa duyanlar kesinlikle bağlama büyüsü ile karıştırmaktadırlar. Bağlama Duası ile Bağlama Büyüsü arasında ne kadar benzerlikler olsa da aslında birbirine zıt iki olaydır. En önemlisi Bağlama Duası İslami şartlara uygun bir şekilde yapılır. Dünya üzerinde sağlıktan sonra gelen en önemli şey aşktır.

Bunun araştırılması bile yapıldı çoğunluk aşktan yana olduğunu söyledi. Bu yüzden hayatımızı hep aşk hayatımızın üstüne kurarız. Bir bine düşünün altı sağlam olmazsa ne olur? Düşünün ki 10 katlı bir bina ama altı kum? Sarsıntılı olur değil mi? İşte çoğu kişi aslında bu hatayı yapmaktadır. Sallantıda olan bir aşkın üstüne hiçbir zaman gelecek inşa edilmez.

Bağlama Duası denildiğinde ilk akıllara gelen sorulardan önce sizlere birkaç önemli bilgi vereceğiz. Bağlama duası ile hangi konuda olursa olsun verim alabilirsiniz. Bir kişiye aşk beslediniz fakat açılamadınız mı? Bir kişiye aşk beslediniz açıldınız fakat o size aşık değil mi? Bir kişi ile sevgilisiniz fakat o ilişki bitmek üzere mi? Nişanlınız ile aranız kötü ve nişanlınız nişanı atmak üzere mi? Evliliğinizin artık eskisi gibi gitmediğini mi düşünüyorsunuz? Evliliğiniz bitti ve siz hala eski eşinize sırılsıklam aşık mısınız? Hiç merak etmeyin bütün bu sorularınızın cevabı ve yararı Bağlama Duasında saklıdır.

uzaklastirma duasi - Bağlama Duası Nasıl Okunur?

Bağlama Duası Okunuşu

Bağlama Duası Okunuşu Eğer bu konular ile birlikte farklı konular yaşadıysanız ve artık acıdan dayanamıyorsanız Bağlama Duası yaparak sevdiğiniz, aşık olduğunuz ve bir ömür boyu mutlu olmak istediğiniz o kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Gelelim bağlama duası yaptıracak fakat aklındaki sorular neticesinde bir türlü yaptıramayan kişilere ve o aklında ki sorulara. Aşk acısını yaşamış insan illa ki bir araştırma yapmaktadır.

Bu acının nasıl geçeceği ile ilgili ve önüne 2 seçenek çıkar ya büyü yada dua. Bu kişi düşünmeye başlar ve dua yaptırmaya karar verir fakat günah olduğunu zanneder. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki aşk duası veya bağlama duası kesinlikle ama kesinlikle hiçbir şekilde günah değildir. Siz hiç Allahtan dua ile bir şey istemenin günah olduğunu duydunuz mu? Veya bu durum kuran-ı kerim kitabımızda geçiyor mu?

Tabii ki hayır, siz kötü bir şey yapmıyorsunuz sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için ve bir ömür boyu mutlu olabilmek için Allaha dua ediyorsunuz. Diğer bir soru ise şudur, büyüyü yapamadım duayı yapabilir miyim? Öncelikle belirtmek isteriz ki büyüyü yapabilmek için doğuştan özelliklerinizin olması ve ruhani yeteneklerinizi geliştirmiş olmanız gerekir. Ama dua için bu söz geçerli değildir herkes dua edebilir. Fakat yine bu tarz dualar yapılırken ön hazırlık gerekir ve duayı yapabilmek için İslami şartlara uygun bir şekilde olmak gerekir. Bunların dışında bağlama duası yaparken hangi duayı okumanız gerektiğinizi ne zamanları okumanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlama Duası Körkütük Aşık Etme Duası 1 Günde Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua 24 Saatte Aşık Etme Duası Aşık Etme Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur? Canbar Büyüsü Ayırma Büyüsü Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur? Bağlama Büyüsü Neden Yapılır? Hızlı Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birisini Kendine Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Evlenmek İçin Dua

Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ? Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evlilik Büyüsü Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Anında Etkili Aşk Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevgi Duası Evlilik Duası Soğutma Büyüsü Soğutma Duası

Süryani Büyüsü Bu Dua Sayesinde Evlendim Deli Gibi Aşık Etme Duası Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Bağlama Büyüsü Duaları Medyum Derman Hoca Yorumları https://www.dermanhoca.com/ https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü