Bağlama Duası Nasıl Okunur? - İsmaL Hoca
Bağlama Duaları

Bağlama Duası Nasıl Okunur?

Bağlama Duası Nasıl Okunur?

Bir yazımızda bahsetmiştik aşık etme duasının aşk büyüsü ile karıştırıldığını. Aynısı Bağlama Duası içinde geçerlidir. İlk defa duyanlar kesinlikle bağlama büyüsü ile karıştırmaktadırlar. Bağlama Duası ile Bağlama Büyüsü arasında ne kadar benzerlikler olsa da aslında birbirine zıt iki olaydır. En önemlisi Bağlama Duası İslami şartlara uygun bir şekilde yapılır. Dünya üzerinde sağlıktan sonra gelen en önemli şey aşktır. Bunun araştırılması bile yapıldı çoğunluk aşktan yana olduğunu söyledi. Bu yüzden hayatımızı hep aşk hayatımızın üstüne kurarız. Bir bine düşünün altı sağlam olmazsa ne olur? Düşünün ki 10 katlı bir bina ama altı kum? Sarsıntılı olur değil mi? İşte çoğu kişi aslında bu hatayı yapmaktadır. Sallantıda olan bir aşkın üstüne hiçbir zaman gelecek inşa edilmez.

Bağlama Duası denildiğinde ilk akıllara gelen sorulardan önce sizlere birkaç önemli bilgi vereceğiz. Bağlama duası ile hangi konuda olursa olsun verim alabilirsiniz. Bir kişiye aşk beslediniz fakat açılamadınız mı? Bir kişiye aşk beslediniz açıldınız fakat o size aşık değil mi? Bir kişi ile sevgilisiniz fakat o ilişki bitmek üzere mi? Nişanlınız ile aranız kötü ve nişanlınız nişanı atmak üzere mi? Evliliğinizin artık eskisi gibi gitmediğini mi düşünüyorsunuz? Evliliğiniz bitti ve siz hala eski eşinize sırılsıklam aşık mısınız? Hiç merak etmeyin bütün bu sorularınızın cevabı ve yararı Bağlama Duasında saklıdır.

uzaklastirma duasi 300x238 - Bağlama Duası Nasıl Okunur?

Eğer bu konular ile birlikte farklı konular yaşadıysanız ve artık acıdan dayanamıyorsanız Bağlama Duası yaparak sevdiğiniz, aşık olduğunuz ve bir ömür boyu mutlu olmak istediğiniz o kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Gelelim bağlama duası yaptıracak fakat aklındaki sorular neticesinde bir türlü yaptıramayan kişilere ve o aklında ki sorulara. Aşk acısını yaşamış insan illa ki bir araştırma yapmaktadır. Bu acının nasıl geçeceği ile ilgili ve önüne 2 seçenek çıkar ya büyü yada dua. Bu kişi düşünmeye başlar ve dua yaptırmaya karar verir fakat günah olduğunu zanneder. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki aşk duası veya bağlama duası kesinlikle ama kesinlikle hiçbir şekilde günah değildir. Siz hiç Allahtan dua ile bir şey istemenin günah olduğunu duydunuz mu? Veya bu durum kuran-ı kerim kitabımızda geçiyor mu?

Tabii ki hayır, siz kötü bir şey yapmıyorsunuz sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için ve bir ömür boyu mutlu olabilmek için Allaha dua ediyorsunuz. Diğer bir soru ise şudur, büyüyü yapamadım duayı yapabilir miyim? Öncelikle belirtmek isteriz ki büyüyü yapabilmek için doğuştan özelliklerinizin olması ve ruhani yeteneklerinizi geliştirmiş olmanız gerekir. Ama dua için bu söz geçerli değildir herkes dua edebilir. Fakat yine bu tarz dualar yapılırken ön hazırlık gerekir ve duayı yapabilmek için İslami şartlara uygun bir şekilde olmak gerekir. Bunların dışında bağlama duası yaparken hangi duayı okumanız gerektiğinizi ne zamanları okumanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Whatsapp
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü