Büyü

Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü genellikle ayırmak için kullanılan büyülerden biridir. Kötü amaçlı olarak kullanımı yapılır. Kara büyüler arasında yer almaktadır. Mutlu ve huzurlu olan çiftlerin arasını bozmak, ayrılmalarına neden olmak, kavga etmelerini sağlamak ve ev içinde car olan sevginin yok olmasına neden olmak için yapılır. Tanıdık bir kişi tarafından da bu tür kara büyüler sıklıkla yapılmaktadır. Boşanma büyüleri ile kişi kararını sorgulama yapmadan ve kendini dinlemeden boşanmaya karar verir.

Boşanma Büyüsü ülkemizde son 5 yılda 2 katı oranda artarak yapımına devam edilen bir büyü olmuştur. Ayırma büyüsü olarak da tanımlanır ve kara büyüler arasında zor ve tehlike oranı yüksek bir büyü olarak da adlandırılır. Kullanım sayısı bakımından da özellikle boşanmayı düşünen, eşine karşı sevgisi ve aşkı azalan ve eşinden ayrılarak yeni biriyle evlenme isteyen kişiler tarafından da tercih edilerek yapılan bir büyü olmaktadır. Mutluluk bir boşanma büyüleri işe birlikte yok olmaktadır. Medyumlar kara büyülerden biri olarak boşanma büyüsünü hızlı etki etmesi ve ayrılığın beklenilmeden gerçekleştirilmesi için kullanır.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır sorusu büyünün yapım aşaması ile ilgili kişilerin merakı olan sorulara cevap bulması amacıyla sorulmaktadır. Boşanma büyüsü yapımı sırasında uzaktan ve yakından büyü yaptırmak için medyuma başvurması ve randevu alması gerekir. Randevu saatinde medyum ile görüşme sağlanarak eşe karşı boşanma büyüleri yatırmak istediği dile getirilir. Sevilen bir eş bir başka kadın veya erkeğe aşık olmuş ise evine bağlamak ve kendisine var olan sevgisini vermesini saplamak amacıyla da yapılır. Hem olumlu hem de olumsuz özelliklerin oluşumu konusunda da boşanma büyüleri yapılır.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır sorusu için malzeme tedarik konusu ve medyumun büyü yapma aşamaları hakkında yeni bilgilere ulaşmak için yapımı ve sonucu hakkında da sorular sorulmaktadır. Ayırma büyüsü eşlerden biri tarafından, çevresinde bulunan bir yakını tarafından ya da kendisini sevmeyen kişi tarafından yaptırılır. Kötü amaç besleyen yakın veya uzakta olan herkes boşanma büyülerini yaptırabilir. Bazı durumlarda olumlu olarak da etki etmektedir. Kişinin çekişme yaşamadan kısa zaman dilimi içinde ayrılmasını sağlamak için de kullanılan bir büyüdür.

Bosanma Buyusu - Boşanma BüyüsüPin
Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Boşanma Büyüsü Nasıl Anlaşılır sorusu büyü konusunda uzman medyumlardan bilgi almak isteyenler tarafından sorulan sorulardır. Boşanma büyüleri sonrasında eşlerden birinde davranış ve konuşma değişikliği yaşanmaktadır. Olumsuz tavır ve sert bir üslup ile konuşma yaygınlaşır. Eşe ve çocuğa karşı tutum olumsuz yönde değişir. Sevgi dolu bakan ve sevgi sözcükleri kullanan bir erkek ise sevgisine azalma meydana gelir. Eşinin kendisini aramasından ve ondan ayrılmak istemesinden sıklıkla bahsetmeye başlar. Boşanma büyüleri kara büyü türüdür. Ayrılık kısa bir zaman içinde oluşacaktır.

Boşanma Büyüsü Nasıl Anlaşılır sorusu boşanma büyüsünün çevresinde bir başkası tarafından kendisine ya da eşime yapıldığından şüphe eden, korku duyan kişilerin bu tür sorular sorarak belirtilerini takip etme istekleri bulunmaktadır. Belirtiler arasında gözle görülür sevgi ve aşk duygusunun azalması ve kişinin başka birine aşık olduğunu hissettirmesi durumu oluşur. Sizin tarafınızdan sevilen bir erkek ya da kadın sizden başka herkesi görmeye başlar. Büyü etkisi altında kalarak kavga ve tartışmadan haz almaktadır. Ayrılığın kişi aklına girmesi ve hemen ayrılmak için farklı yollar aramaktadır.

Boşanma Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Boşanma Büyüsünün Etkileri Nelerdir sorusu etki altında kalan insanların büyü nedeniyle davranışlarında hangi oranda değişim yaşandığını net bir şekilde anlamak amacıyla sorulan bir soru olmaktadır. Belirtileri ve etkileri büyü yapan medyumun kullandığı yöntemlere ve sözcüklere bağlı olarak da değişmektedir. Mutsuzluk, öfkeli ve kaba davranışlar içinde olma, ilgi vermeme, sevmeme ve nefret etme gibi duygular aniden büyü etkisi altında kalan kişide görülmektedir. Ayrılma büyüsü olarak da tanımlanan boşanma büyüleri zamanı etkin kullanmak, yeni biriyle tanışmak ve evlenmek isteyen kişilerin de sıklıkla kullandığı büyüdür.

Boşanma Büyüsünün Etkileri Nelerdir sorusu etki ve kontrol mekanizmasına etki edecek belirtilerin açıklık kazanması için sorulmaktadır. Her zaman için kişi evli olmaya devam ettikçe eşiyle kavga edecektir ve sürekli bir tartışmanın ortasında kalacaktır. Kendisinden ayrılmak, boşanmak istediğini açık bir şekilde ifade etmek yerine terk etmeyi istemektedir. Olumlu olan yapılan ve mutlu olarak ortaya çıkan hiçbir olay ve duygu kişiyi mutlu etmeye yetmeyecektir. Her şeyden şikayet eden kimi zaman eşine karşı da onunla neden evlendiğini sorgulayan bir tavır içine girmeye başlayacaktır. Eşine karşı olan var olan güveni hemen yok olmaktadır.

Büyü kategorimizi inceleyerek bir çok makalemize ulaşarak yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir