Büyü

Büyü Bozmak İçin Hangi Esmalar Okunmalıdır?

Büyü Bozmak İçin Hangi Esmalar Okunmalıdır?

Büyü Bozmak İçin Hangi Esmalar Okunmalıdır? sorusu hangi Esmaların yapılan büyüye karşı kullanılacağını bilmek amacıyla sorulmaktadır. Esmaları sayısı 99 adet olmaktadır. Her bir esma yüce Allah’ın bir ismi ve özelliği olmaktadır. Kişi büyü bulduğu zaman evinde büyüyü bozmak için bütün Esmaların büyüye karşı koruma özelliği gösterdiği ve yapılan büyüyü bozma konusunda da etkili olduğu araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır. Esma okumanın kalbin huzura kavuşmasında da katkısı vardır.

Büyü Bozmak İçin Hangi Esmalar Okunmalıdır sorusu özellikle günümüzde evinde veya bulunduğu bir yerde büyü bulan ve üzerinde de büyünün varlığını bir his ile hisseden kişiler tarafından sorulan bir soru olmaktadır. Bulunan veya fark edilen bir büyüyü esmaları okuyarak da uzaklaştırmak ve etkilerini yok etmek sağlanır. Etkili olan esmalar ve dualar Allah’ın sevdiği kullarının okuması gereken ve büyüye karşılık olarak da çok iyi yok edici özellik gösteren mucizeler olmaktadır.

  • Kur’an-ı Kerim’de geçen bazı sure ve ayetler büyü bozma esmaları olarak okunabilir. Bunlardan bazıları şunlardır:
AyetAnlamı
Yasin Suresiİçinde her türlü hayır ve rahmet olan bir suredir. Büyü etkisini ortadan kaldırmak için okunabilir.
Fatiha SuresiBaşlangıç anlamına gelen bir suredir. Büyülenen kişinin başlangıç yapmasına ve kötülüklerden uzaklaşmasına yardımcı olabilir.
İhlas SuresiAllah’ın bir olduğunu vurgulayan bir suredir. Bu sure, büyünün etkisini yok etmek ve kişiyi korumak için okunabilir.

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi?

Büyüler Esmalar ve Ayetlerle Bozulabilir mi sorusu insanlar tarafından en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Üzerinize yapılan ve sizi olumsuz olarak etkileyecek özelliklere sahip olan büyüler okuduğunuz bir esma ve ayet ile de düzenli olarak okunmaya devam edilmesi durumunda bozulacaktır.

Ayetler ve esmalar okunarak da büyü bozulabilir. Büyüyü medyuma gitmeden de bozdurmak bazı durumlarda kötü bir sonuç oluşumuna neden olacağı için iyi bir araştırma sonrasında okunması gereken esmalar ve ayetler öğrenilecek evde de büyü bozumu dikkatli olarak bozulabilir.

Büyüler Esmalar ve Ayetlerle Bozulabilir mi sorusu cevapları arasında pozitif cevaplar her dönem için aynı olmaktadır. Okunan etkisi yüksek ve maneviyatı güçlü olan esmalar ve ayetler ile de yapılan kara ve ak büyüler bozulmaktadır. Günde iki vakit olacak biçimde büyü bozulması için esmalar ve ayetler okumalıdır. Büyüyü bozdurmak ve bozmak isteyen kişiler tek başına kalarak ve sesiz bir odada büyü bozma için esma ve ayetleri tam olarak okumalıdır. Düzenli okumaya ve gece ile gündüz de okumaya devam edilmesi gerekir.

Buyu Bozmak Icin Hangi Esmalar Okunmalidir - Büyü Bozmak İçin Hangi Esmalar Okunmalıdır?Pin
Büyü Bozmak İçin Hangi Esmalar Okunmalıdır?

Ayetlerle Büyü Bozulması

Ayetlerle Büyü Bozulması konusu okunacak olan Allah tarafından indirilen ayetler ile büyüler rahatlıkla ve hızlıca bozulmaktadır. Ak büyülerin bozumu daha sakin ve kolay olabilmektedir. Kara büyülerin bozumu ise ağırlığı ve yükü nedeniyle daha zor olabilmektedir.

Bu nedenle kişilerin büyüyü kendi başına evde bozmak istediği zaman okuyacağı esmaları ve ayetleri aralıksız olarak, saatlerine, zamanına da dikkat ederek ve özen göstersek acele etmeden okuması gerekmektedir. Ayetler Allah tarafından insanlara anlaması ve birçok sorun ya da güzel durum karşısında da okuması amacıyla indirilen manası yüksek olan kelimelerdir.

Ayetlerle Büyü Bozulması konusunda insanlar her dönem olduğu gibi son birkaç yıldır da ayetler, esmalar ya da dualar kullanılarak büyü bozma yöntemlerini araştırmaya ve ardından da birçok soruyu sormaya başlamıştır. Yapılan uygulamalar içinde ayetler okunarak etkisi süren kara ve ak büyüler belirli zamanım sonunda bozulmaya başlanacaktır. Bir büyünün bozulduğunu zaman içerisinde anlamak mümkün olacaktır. Belirtiler ve kuvveti azalan büyü zaman geçtikçe kişinin eskiye dönüşünü hızlandıracak olan davranışlar sergileyecektir.

Kötülüklerin Şerrinden Koruyan Dua

Kötülüklerin Şerrinden Koruyan Dua kötü bir olay, musibet ve bela karşısında kişiye zararını engellemek ve kişiyi korumak amacıyla etkili olan dualar olmaktadır. Kötülüklerden korumak amacıyla okunacak olan dualar arasında Ayetel Kürsi, Felak, Nas ve İhlas suresi bulunmaktadır. İnsanlar zorlukları, sıkıntıları, sorunları ve musibetleri yaşları kaç olursa olsun belirli dönemlerde üzerine çekmeye başlar ve zaman geçtikçe birçok kötü olayı yaşamaya başlar. Kötülükler insanlar tarafından yeniden insanlara gönderilen niyetler olmaktadır. Kötü bir büyü veya kötülüğü getirmesi için yapılan bir ritüel kişiyi ruhunu ve bedenini etkileyecektir.

Kötülüklerin Şerrinden Koruyan Dua günümüzde de en çok merak edilen ve özellikle insanların son dönemlerde kötü olan uygulamaları ve istekleri tercih etmeye başlaması nedeniyle okunmak istenen dualar arasında yer almaktadır. Ailenizi, çocuklarınızı eşinizi ya da sevdiğiniz insanları korumak amacıyla da okuyacağınız Ayetel Kürsi günde 3 kez, Felak, Nas suresi ise 7 kez okunmalıdır. Size gelecek olandan korunmanın yolları arasında dualar okumak bulunuyor. Bu nedenle her gün mutlaka bir koruma duasını okumanız önerilir.

“Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr. Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.

Tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente

ve a’vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti.”

Büyü kategorimizi inceleyerek bir çok makalemize ulaşarak yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11