Büyü

Büyü Eşyaları

Büyü Eşyaları

Büyü Eşyaları genellikle büyü yapılırken kullanılmaktadır. Büyü yapımı sırasında belirli olan eşyalar medyum tarafından ritüel sırasında kullanımı yapılır. Her yapılan büyü için farklı malzemeler ve eşyalar bir araya getirilerek kullanılmaktadır. Tek bir eşya kullanımı yapılarak büyü yapılmamaktadır. Ak ile kara büyüleri yaparken de kullanılan eşyalar farklılık göstermektedir.

Sabun kullanılarak ya da biber kullanılarak yapılan aşk büyülerinde olduğu gibi büyü türüne bağlı olarak kullanılan ana malzeme farklı olmaktadır. Büyü eşyaları arasında madenlerde bulunmaktadır. Sadece hayvan ve bitkiler eşya olarak kullanılmamaktadır. Birden fazla eşya birçok farklı büyü uygulaması sırasında büyüye uygun olacak şekilde kullanılmaktadır.

Büyü Eşyaları medyumlarda olması gereken malzemelerdir. Bazı büyülerin yapımı öncesinde medyum kişilerden özel olarak birtakım eşyalar istemektedir. İstenilen eşyalar çoğu zaman büyü yapılacak kişiye ait olmaktadır. Bu tür eşyaların büyü yapımı öncesinde tamamlanması gerekir. Yapılacak olan büyünün etkili olması ve bir arada toplu olarak kullanımın bir etki yaratması için eksik kalan malzemelerin tamamlanması gerekir. Kişi tarafından özel olarak getirilmesi gereken birkaç eşya ve malzemede bulunabilir.

Büyü Yapma Aşamasında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Büyü Yapma Aşamasında Kullanılan Malzemeler Nelerdir sorusu malzemelerin hangi büyülerde ne türlü olarak kullanımın yapıldığının bilinmesi amacıyla araştırılan ve çok sorulan sorulardan biridir. Büyü eşyaları arasında sık olarak hayvan kullanımı yapılmaktadır. Medyumlar bir büyü yaparken büyüye bağlı olarak canlı veya ölü bir hayvan kullanmaktadır.

Hayvan kullanımı olmadan büyü Ritüeli tam olarak yapılmamaktadır. Yapılacak olan büyünün gücüne, etkisine ve özelliklerine bakılarak hangi tür hayvanın ve ne şekilde kullanılacağı belirlenir. Malzemeler arasında maden kullanımı da yapılır ve hangi büyüde maden kullanılacağı sadece medyum tarafından bilinmektedir.

Büyü Yapma Aşamasında Kullanılan Malzemeler Nelerdir sorusu malzeme olarak ne tür eşyaların tercih edildiğini öğrenmek isteyenler tarafından sorulmaktadır. Hayvanların kullanımın yanı sıra bitkilerde sıklıkla büyü yapımında kullanılmaktadır. Canlı ya da kurutulmuş olarak kullanılan bitkiler büyülerin iyi veya kötü olarak yapılmasına bakılarak kullanılır. Aşk ve bağlama gibi kişisel duyguları etkileyecek önemli büyüler medyum tarafından yapılıyorsa büyü yapılacak olan kişinin kişisel eşyaları da mutlaka kullanılır. Özel şualar büyülerde de kullanılmaktadır.

Buyu Esyalari - Büyü EşyalarıPin
Büyü Eşyaları

Büyüde Kullanılan Harfler ve Anlamları Nelerdir?

Büyüde Kullanılan Harfler ve Anlamları Nelerdir sorusu özellikle ritüel uygulaması sırasında medyum tarafından hayvan derisine, normal bir alana ve kağıda yazılarak çizilen harflerin anlamlarını metal edenlerin sordukları sorular olmaktadır. Her harf farklı bir anlam taşımaktadır. Hangi büyünün ne zaman ve nasıl yapılacağının belirlenmesinin ardından gerekli olacak harf yazılır. Daire şeklinde ve yuvarlak olarak tanımlanan harfler kişi öz duygularını temsil etmektedir.

Büyüde Kullanılan Harfler ve Anlamları Nelerdir sorusu çok sık sorulan sorulardır. Kullanılan artı ve üçgen işaretleri birçok büyüde kişinin karşısına çıkmaktadır. Kişi ruhu ve bedenini simgelemek üzere kullanılır. Harfler kullanılarak yapılan büyüler genellikle kişilerin kötü enerjilerden ve üzerinde var olan negatif duygularından kurtulmalarını sağlamak için kullanılmıştır.

Kullanılan her bir cümle ve harf büyünün etkisini artırmak ve anlamını pekiştirmek amacıyla kullanılmaktadır. Harfler ve şekiller büyü yapımında medyumun sıklıkla kullandığı imgelerdir. Her bir renk gibi her bir harf ile çizimi anlamı farklıdır.

Büyüde Kullanılan Malzemeler Neden Önemlidir?

Büyüde Kullanılan Malzemeler Neden Önemlidir sorusu malzemeler olmadan büyü yapılıp yapılmayacağı konusunda bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin sormuş oldukları sorular arasında bulunmaktadır. Malzemeler büyü yapımında kullanılan önemli eşyalardır ve farklı amaçları yerine getirmek amacıyla kullanılır. Bir eşya ya da malzemenin eksik olmadı ve bulunmaması durumunda yapılacak olan büyünün bir sonuca varmadan ve tamamlanmadan sona ermesi sorunu oluşur.

Büyüde Kullanılan Malzemeler Neden Önemlidir sorusu çok fazla cevabı bulunan ve günümüzde de malzemelerin önemini öğrenmek isteyenin sordukları ve inceleme yaptıkları konular arasında yer almaktadır. Malzeme olmadan büyü tamamlamak mümkün değildir. İstenilen ak ile kara büyülerde mutlaka malzeme kullanımı yapılır. Büyünün uygulama alanı içinde kullanılacak malzemeler önceden hazır bir şekilde bekletilmektedir. Hayvan kullanımı, bitki kullanımı, maden kullanımı gibi farklı malzemeler olmadan büyü etkisini göstermeden ve eksik kalarak son bulacaktır. Malzemeler bir büyünün ana parçasını oluşturur ve ritüel sırasında mutlaka kullanımı yapılır.

Büyü kategorimizi inceleyerek diğer makalelerimize de ulaşabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir