Büyü

Çorap Büyüsü Nedir?

Çorap Büyüsü Nedir?

Çorap Büyüsü Nedir? sorusunu soranlar bilmelidir ki bu büyü bir çeşit bağlama büyüsüdür. Ülkemizde bağlama büyülerinin hemen hemen en çok uygulanma nedeni aşktır. Özellikle Anadolu’da sevdiklerini bağlamak için yapılan bağlama büyüleri çok yaygındı. Bu tür uygulamalar aşk kadar saf bir duyguyu ilettikleri için ak büyüler kategorisine girer. Bu büyülerin amacı, bağlanmak istedikleri kişinin zihnine girmek, onları etkilemek ve böylece onu büyü yapan kişiye bağlamaktır. Amaç ne olursa olsun, kastın kişinin iradesini kırmayı amaçlaması bir büyü uygulaması olmasına neden olur.

Çorap Büyüsü Nedir sorusuna ek olarak büyüleri bağlamak için birçok malzeme kullanılabilir. Hemen hemen her şeye bağlayıcı bir büyü yapabilir. Ak büyü ve kara büyü uygulamalarında kullanılan malzemeler farklılık gösterir. Bağlama amacıyla yapılan büyüler arasında çorapla yapılan büyüler de vardır. Büyünün etkili olması için, büyüyü yapmak için kişinin vücudunun bir kısmını veya tene dokunacak giysiyi kullanmak önemlidir. Tırnak veya saç gibi cilt ile temas eden giysiler veya çoraplar tercih edilir.

Çorap Büyüsü Etkisi Ne Zaman Başlar?

Çorap Büyüsü Etkisi Ne Zaman Başlar konusunda bilinmelidir ki bağlama uygulamalarında çorap büyüsünün yer alması, ortalama etki süresinin diğer bağlama büyüsü çeşitleriyle hemen hemen aynı olmasını sağlar. İlk 7 gün boyunca, çorabın büyüsü insanlar üzerinde küçük bir etki yaratmaya başlar, ancak dışarıdan açıkça görülmeyebilir. 10 gün sonra, sonuçlar daha belirgin görülmeye başlanır. Bu etkinin süresini pek çok şey belirler ama ortalama süre değişmez. 3 ve 4 haftada çorapların büyüsü tamamen kendini gösterir. Büyülerin etkilerini görmeye başladığınızda, onlara tepkinizin olumlu olacağı garanti edilir.

Çorap Büyüsü Etkisi Ne Zaman Başlar noktasında farkında olunması gereken bazı noktalar vardır. Büyünün etki süresini etkileyen çeşitli faktörler vardır. Örneğin materyal olarak kullandığınız çorapların kişi tarafından giyilmesi ve ne kadar süre giyildiği önemlidir. Çorabın kişi tarafından daha önceki bir dönemde kullanılıp kullanılmadığı ve ne kadar süre kullanıldığı büyünün süresini değiştirecektir.

Öte yandan, başvurduğunuz medyumun beceri ve deneyimi, büyünün hızlı bir şekilde etkili olmasına yardımcı olabilir. Aynı zamanda büyülere olan inancınız ve sabrınız büyünün etki hızına  yardımcı olacaktır. Büyünüze olan güveniniz azalırsa, etkileri biraz gecikebilir. Bu nedenle yaptığınız işe daima inançlı ve sadık olmalısınız.

Corap Buyusu Nedir - Çorap Büyüsü Nedir?Pin
Çorap Büyüsü Nedir?

Çorap Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Çorap Büyüsü Etkileri Nelerdir konusunda her şeyden önce; insanların düşünce sistemlerinde bir değişiklik yaptığını açıkça fark edebileceksiniz. Büyüyü uyguladığınız kişi iradesini kontrol etmekte güçlük çekmeye başlar, ancak bunun farkına varmaz. İnsanın farkında bile olmadan davranış ve duygularını belli bir noktaya yönlendirmek için yapılan çorap büyüsü etkisi nedir sorusunun tam cevabı budur. Çorap büyüsünde diğer alemlerden varlıklarla enerji bağlantısı kurulur ve uygulamanın gerçekleşmesi garanti edilir. Bu varlıklar, kişinin çevrelerinde büyünün etkilerini göstermesini sağlar.

Çorap Büyüsü Etkileri Nelerdir sorusunun cevaplarını maddeler halinde sıralamak gerekirse;

  • Gözünü kapatan eş ya da aşık, yine büyük bir aşkla sevgilisine ilgi gösterir.
  • Büyüden etkilenen kişi daha sakin ve nazik bir kişiliğe sahip olmaya başlar.
  • Dikkat sadece sevdiği kişiye odaklanır.
  • Güçlü bir bağ ile çiftler birbirine bağlanır ve kırılmaz bir şekilde kilitlenir.
  • Kavga ne kadar büyük olursa olsun, ayrılan kişi her zaman tek taraflı aşk büyüsü yapan kişiye döner.

Çorap Büyüsü Nasıl Yapılmalı?

Çorap Büyüsü Nasıl Yapılmalı konusunda bazı elzem noktalar vardır. Adından da anlaşılacağı gibi uygulama çorap üzerine yapılır. Uygulama, dualar eşliğinde gerçek bir araç yani medyum tarafından yönetilir ve tamamlanır. Her şeyden önce, büyüden etkilenen kişi tarafından kullanılmak üzere yedek bir çoraba ihtiyaç vardır. Son zamanlarda çorapların kişinin derisine değmiş olması gereklidir. Bundan sonra medyum tarafından istenen diğer araçlar toplanır. Birkaç gün süren ritüele sıkı sıkıya bağlı olarak, işlem tamamlanır.

Çorap Büyüsü Nasıl Yapılmalı noktasında oldukça dikkatli davranmalısınız. Başvurduğunuz medyum bu büyüyü biliyorsa işlemin nasıl gittiğine bağlı olarak büyüyü değiştirebilir. Bu nedenle tek başınıza ve bilgisizce büyü yapmaya kalkışmamalısınız. Yanlış bir adım atarsanız, istemediğiniz bir durumla karşı karşıya kalırsınız. Bu büyüyü yaparken başvurduğunuz medyum niyetinizi bildirirseniz o yönde çalışacaktır ve bu daha sağlıklı sonuçlara ulaştırır.

Büyü kategorimizi inceleyerek diğer makalelerimize de ulaşabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir