Aşık Etme Duaları

Fotoğrafla Aşık Etme Duası

Fotoğrafla Aşık Etme Duası sevilen kişinin fotoğrafına bakılarak edilecek dualar arasında bulunmaktadır. Sevilen kişiye ait tek kare fotoğraf duanın okunması ve etkisini göstermesi açısından yeterli olmaktadır. Fotoğrafla aşık etme duaları genellikle sevdiği insanla yanında olmayan, sevdiğinden uzak tutulan ve ayrılık yaşayanlar tarafından arada oluşan mesafenin kaldırılması için okunmaktadır.

Fotoğrafla Aşık Etme Duası günde en az 33 ya da 77 kere okunması gereken başarı oranı yüksek olan dualar arasında yer almaktadır. Fotoğraf kullanılarak edilen dualar için kişinin Salih ve iyilik içinde niyet etmesi gerekmektedir. Niyetin kötülüğü okunan duanın ters bir etliye maruz bırakılmasına neden olacaktır. Sevilen ve aşık olunan kişinin fotoğrafına bakılarak aşık etme duası günde en az 33 kere okunmalıdır. Okuma sayısı her zaman değişmektedir ve medyumlara gidilerek kaç günde ve kaç sayı içinde okunacağına dair bilgi alınması gerekmektedir.

Resimle Yapılan Aşık Etme Duası

Resimle Yapılan Aşık Etme Duası resme bakılarak, sessiz bir odada kıbleye dönük olarak aşık etme duası okunması gerekir. Kişi abdestini alarak sevdiği kişinin resmine dokunarak duayı okumalıdır. Okunacak olan dualar arasında Kuduriye duası yaygın olarak okumakta ve etkisi oldukça güçlü bir dua olmaktadır. Kısa dualar ve sureler okunarak da aşık etme sağlanır. Çok kısa zaman içinde aşık edilmesini istemem için okunan dualar ise kişinin sabrının sonunda etkilerini belli etmeye başlayacaktır.

Resimle Yapılan Aşık Etme Duası için aşık olduğunuz kişinin özellikle yakın zaman dilimlerinde çekilen bir resmini kullanarak açık etme duasını okumanız gerekmektedir. Dua okumak için korku ve endişeli bir ruh halinde olmamak gerekmektedir. Kişiler genellikle aşık etme ya da bağlama dualarını bir ritüel içinde gün aşırı tekrar ederek okudukları zaman içinde hata yaptığına dair şüpheler oluşmaya başlamaktadır. Dua okurken şeytan kişi kulağına küpe vesvese verebilir ve bu durumda kişi aşık etme duasında konsantre olamadan duayı yarıda bırakmak zorunda kalabilir. Bu tür durumları yaşamamak adına kendinizi duaya tamamen teslim ederek ve vererek okumanız gerekmektedir.

Fotografla Asik Etme Duasi - Fotoğrafla Aşık Etme DuasıPin
Fotoğrafla Aşık Etme Duası

Fotoğrafla Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Fotoğrafla Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır sorusu özellikle de aşık olan insanların tek bir resim kullanarak nasıl dua etmeleri gerektiğine dair sordukları sorular arasında yer almaktadır. Fotoğraf kullanımı ile aşık etme duası eski zamanlardan itibaren kullanılan ve yapılan dua olmaktadır. Kara sevdaya tutulanlar, sevda acısını tadanlar, aşkına kavuşma düşüncesinde olan insanlar için aşık etme duası önemli dualardan biri olmaktadır. Kavuşmanın ve sevmenin bir anahtarının oluşması içinde okunmaktadır. Medyumlar tarafından da belirli dönemlerde kendilerine gelen kişilerin isteği ile okunan dualar olmaktadır.

Fotoğrafla Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır sorusu son dönemlerde insanların uzakta ve yakınında bulunan sevdiği insanlar ile ilgili öğrenmek istedikleri ve duyguların geçişi konusunda da başarılı sonuçların verildiği dualardan biri olmaktadır. Çeşitli sorular arasında resim kullanımın bir duada nasıl ve ne tür ritüel içinde okunarak yapıldığını anlamak amacıyla sıklıkla sorular sorulmaktadır. Kişi sevdiği insanın resmini kullanırken okuyacağı duayı ve tekrar edeceği sayısı not ederek de duayı okumaya başlayabilir. Büyü ile karıştırılmadan sadece tek bir resim kullanımı yapılarak dua resme karşı bakılarak yapılır.

Fotoğrafla Aşık Etme Duası Sonuçları

Fotoğrafla Aşık Etme Duası Sonuçları arasında kişi sevdiği insana ve özlemini her geçen saat diliminde daha da fazla hissettiği insana yaptığı ve okuduğu aşık etme duası ile kavuşacaktır. Resmin eski ve yırtık olmaması gerekmektedir. Özellikle yüz hatlarının resim içinde belirgin olması ve resimde oynama yapılmamış olması gerekmektedir. Aşık etme duasında kullanılan resmin sevilen kişiye aitliği önemlidir. Güncel ve yeni zaman diliminde çekilmiş bir resim aşık etme duasında kullanılmalıdır.

Fotoğrafla Aşık Etme Duası Sonuçları olumlu, pozitif ve iyi sonuçlar olmaktadır. Tehlikesi, zararı, ters ve zıt etki etme durumu gibi konularda da aşık etme duaları için çok fazla soru sorulmaktadır. Resim kullanılarak yapılan aşık etme duasını okurken kişi 100 kere de duayı okuyabilir. Her dua okuma sonrası da bazı kaynaklarda kişinin resme üflemesi gerektiğine de değinilmiştir. Konuyla ilgili bilgiler için medyum hocalara gidilerek kullanılan resme ne tür bir uygulama yapılacağı hakkında da bilgi almak gerekecektir.

Aşık Etme Duaları kategorimizde bir çok faydalı yazımıza çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11