Bağlama Duaları

Ömür Boyu Bağlama Duası

Ömür Boyu Bağlama Duası

Hayat alışkanlıklarının değişmesiyle birlikte yalnızlaşan insanlar ilişkiyi bile hızlandırarak kısa süreli ilişkiler yaşamaya başlamışlardır. Kadın ya da erkek ne olursa olsun yaşanan kısa ilişkiler sonucunda yavaş yavaş hem güvenini hem de ruhunu kaybetmeye başlar. Günümüz ilişkilerinin durumu bu kadar kötüyken birini seven karşısındakinin de kendisini sevdiğini düşünen kişiler ilişkiye başlayıp; ilişkinin ilerlemesi durumunda ise evlenmeye karar verirler.

Tehlike tam da burada başlar erkek ya da kadın fark etmese de daha çok erkeklerde evdeki kadın durduğu için dışarıdaki kadına yönelik bir arayış başlar. Gerçekten seven bir insan için gözü dışarıda olan bir eş kadar kötü bir durum yoktur. Sevilen kişinin dışarıdan ayağını kesmek, aradaki muhabbetin soğukluğunun giderilmesinin sağlanması için başvurulan yöntem ömür boyu kendimi sevdirme duasından geçer.

İlişkinin güzel başlayıp evlilikle sonuçlanmasından sonra çoğu kişi hikayenin bittiğini düşünse de asıl hikaye şimdi başlar. Birbirini seven iki insanın aynı tutkuyla birbirini sevmeye devam etmesi dış etkenler, sosyal medya kanallarının sık bir şekilde kullanılması gibi birçok nedenden ötürü yok denecek kadar azdır. Eşlerden birisi eski güzel günlerin yeniden canlanması için çaba gösteriyorsa denemesi gereken bir yolda erkek arkadaşım bağlansın duası ya da denenmiş bağlama duasından geçer.

baglama duasi okunusu - Ömür Boyu Bağlama Duası
Ömür Boyu Bağlama Duası

Bağlama Duası Desteğiyle Eski Güzel Günler Yakın

Duaların insanoğlu üzerinde hem manevi desteği hem de fiziksel bir etkisi vardır. Bunun nedeni Allah’ın kudretine inanan insanoğlunun her şeyin çözümünde Rabbinden gelecek olan desteğe inanmasıdır. Bağlama duasının doğru bir şekilde yapılabilmesi için uygulayan kişinin negatif tüm duygu ve düşüncelerden arınmış olması gerekir. Sonraki adım ise kişinin doğru bir şekilde abdest almasıdır. En son adım ise aşağıdaki adımın istenildiği zamanda düzenli olmak koşuluyla okunmasıdır.

Bismillahirrahmanirrahim Allahümme,ya müfettihal ebvab,ve ya müsebbibel esbab,ve ya mukallibel kulubi vel ebsar,ve ya delilel mütehayyirin,ve ya giyasel müstegisin,ve ya müferricel mahzunin,tevekkeltü aleyke ya rabbi,kadaytü fevveztü faraztü emri ileyke,ya rezzaku,ya fettahu,ya basitu,ve sallallahu ala hayri halkihi Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain.Amin..

Dualar insanoğlunun Rabbinden istemiş olduğu dileklerin iletilmesinde köprü görevi üstenirler. Her insan tüm duaları Allah için, Allah’ ın desteğini almak için okur. Dualar inananlar için görev olduğu kadar Allah’ a istediklerini de iletme şeklidir. Yuvasını kurtarmak, ilişkisini bir ileri boyuta taşımak gibi iyi niyetle edilen tüm dualar hayırlısı ise Allah tarafından kabul edilir.

Aşk ve sevgi duyguları insanlık var olduğu sürece yaşamış, yaşamaya da devam edecektir. Aşkın tadını alan bir kişi karşılığını da görmüşse değerini bildiği için aşkı hatırına veya eski güzel günlerine yeniden kavuşabilmek amacıyla ömür boyu bağlama duası ile istediğine kavuşabilir. Duanın güçlü olabilmesi için dua edenin de aşkın olduğu güce temiz duygularını da ekleyerek sürekli bir biçimde dua etmesi gerekir. Dua eden kişi bazı durumlarda istediğini elde edemediğini sansa da Allah tarafından duasının kabul edildiğini muhakkak görecektir. Dua etmek de duanın gerçekleşme süreci de bazen zorlu olsa da her insanın bir sınavı olduğu bazen sınavı geçmek için de farklı yollar bulunması gerektiği de gözden kaçırılmamalıdır.

 

Bağlama Duası Yerine Getirilirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

  • Her duada olduğu gibi bağlama duasında da dua edecek kişi ruhunu negatif tüm duygulardan arındırmalıdır.
  • Her dua öncesinde muhakkak abdest alınmalıdır.
  • Duaların aracı olduğunu tüm dileklerin Allah’tan istendiğinin ayırdın da olmalıdır.
  • Bağlama duasını okuyan kişi duasının kabul olduğuna inanarak hareket etmeli ve düzenli şekilde dua okumalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlama Duası Körkütük Aşık Etme Duası 1 Günde Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua 24 Saatte Aşık Etme Duası Aşık Etme Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur? Canbar Büyüsü Ayırma Büyüsü Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur? Bağlama Büyüsü Neden Yapılır? Hızlı Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birisini Kendine Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Evlenmek İçin Dua

Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ? Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evlilik Büyüsü Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Anında Etkili Aşk Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevgi Duası Evlilik Duası Soğutma Büyüsü Soğutma Duası

Süryani Büyüsü Bu Dua Sayesinde Evlendim Deli Gibi Aşık Etme Duası Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Bağlama Büyüsü Duaları Medyum Derman Hoca Yorumları https://www.dermanhoca.com/ Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü