Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek, rüya tabircileri ve din adamları tarafından rüyayı görmüş olan kişilerin bir evlada sahip olacağına delalet edilmiştir. Kişiler, evlatlarının doğumu itibari ile hayatlarında her daim hayırlı ve güzel şeylerin yaşanmaya başlandığını fark edeceklerdir. Rüyayı görmüş olan kimseler, hayırlar içinde yaşamaktan çok memnun olabilirler. Çocukları biraz büyümeye başladığında çocuklarını kendileri gibi yetiştireceklerdir. Onların hayatlarını da uzun vadede kendilerininkine benzetmeye çalışacak olan rüya sahipleri, bu yaptıklarının hiç doğru bir davranış olmadığını geç fark edebilirler. Bu nedenle de çocuklarını baskılamaları ya da kendi yollarına yönlendirmemelilerdir.

Rüyada Kedi Görmek, birçok din âlimi tarafından ise rüyayı görmüş kimselerin birçok çocuğunun olacağına yorumlanmıştır. Çocuk sayısının fazla olması, rüya sahiplerinin ailelerine bakmakta maddi anlamda biraz zorlanmalarına neden olabilir. Ancak yine de Allah’ın her evladın rızkını verdiğini rüya sahipleri çok güzel bir biçimde tecrübe edeceklerdir.

Rüyada Kedi Görmek Diyanet

Rüyada Kedi Görmek Diyanet, rüya sahiplerinin sinsi düşmanlarının habercisi olarak yorumlanmıştır. Rüyayı görmüş olan kimseler, çevrelerinde olan kimselerin bazılarının kendilerine düşmanca yaklaştığının farkında olabilirler. Ancak zararı gözle görülür olarak görmemeleri, rüya sahiplerinin bu konularda yanılmasına neden olabilir. Rüyayı görmüş kimseler eğer, düşmanlarının bir süredir kendilerine zarar vermediğini ve sessiz olduğunu rüyalarında görmüşlerse, kendilerinden gizli yapılan eylemleri öğrenmenin bir yolunu bulmalılardır. Bu durumları öğrenmemeleri, birden her şeylerini kaybetmelerine neden olabilir.

Rüyada Kedi Görmek Diyanet tarafından bir başka manası ile de rüya sahiplerinin kendilerine çok sadık bir hizmetkârlarının olacağına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, kendilerine zarar veren herkese karşılık vermek amacı ile bu hizmetçilerini kullanacaklardır. Yapmak istemedikleri ya da kendilerin giderek öğrenmek istemedikleri tüm kötülükleri bu hizmetçilerine yaptıran rüya sahipleri, yakın zamanda bu kimseden yapılması çok zor bir şey isteyeceklerdir. Bu durum ne kadar zor olursa olsun bunu da başaracak olan hizmetkârları, rüyayı görmüş olan kişilere kendilerini yeniden kolaylıkla kanıtlayacaklardır.

Ruyada Kedi Gormek - Rüyada Kedi GörmekPin
Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada Yavru Kedi Görmek, birçok rüya tabircisi tarafından rüyayı görmüş olan kişilerin yaşayacakları bazı zorluklar dolayısıyla yeniden merhamet duygusunu hatırlayacak oluşlarına delalet edilmiştir. İnsanlara karşı kendilerini çok kaba ve kötü göstermekte olan rüya sahipleri, aslında çok uyumlu ve sakin birilerdir. Ancak iyi niyetleri, geçmişlerinde yaşadıkları birçok olay sebebi ile suistimal edildiği için kişiler değişmeyi ve bu iyi yüzlerini kendileri için kötülükle maskelemeyi tercih etmişlerdir. Ancak yakın zamanda gönül ilişkisi kurmak isteyecekleri ve kanlarının çabucak ısınacakları bir kimse, rüya sahiplerinin geleceklerinde bu maskeleri takmamaları için çaba göstereceklerdir.

Rüyada Yavru Kedi Görmek, din âlimleri tarafından ise rüyayı görmüş kimselerin çok planlı bir yaşama sahip olduklarına delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş olan kişiler, bazen sürekli olarak plan yaparak yaşamaktan sıkılabilirler. Bu durumların birçoğunda da rüya sahipleri, hayatlarında yaşadıkları her şeyden kaçarak kafalarını dağıtabilecekleri yerlere sığınacaklardır. Bu kaçışların çoğalışı, rüya sahipleri için her zaman hayırlı olmayabilir. Kişiler her ne kadar bugüne dek büyük sorunlarla karşılaşmamış olsalar da yakın zamanda üst üste yaşayacakları birçok durum kendilerini bu hareketli yaşamdan alarak planlı yaşama itecektir.

Rüyada Evde Kedi Görmek

Rüyada Evde Kedi Görmek, bazı din âlimlerince rüyayı görmüş olan kişilerin gönüllerini çok gizemli ve kimse tarafından tanınmayan birine kaptıracaklarına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, bu kişiye âşık olduklarını ne kendilerine ne de başkalarına itiraf edemeyeceklerdir. Özellikle ailesinin de tanıdığı biri olduğunu öğrenen rüya sahipleri, bir süre daha beklemeye ve bu aşkı içlerinden atmaya çalışacaklardır. Ancak böyle bir durumun mümkün olmaması, rüyayı görmüş olan kimseleri uzun vadede çok üzecektir.

Rüyada Evde Kedi Görmek, birçok rüya tabircisi içinse rüyayı görmüş kişilerin aldıkları kararların içinde her zaman ufak tefek hataların olacağına ancak kişilerin başkalarından önce kendi hatalarını fark ederek olaylara müdahale edecek olmalarına, kusurlarını da kimse fark etmeden ortadan yok edeceklerine yorumlanmıştır. Rüya tabircilerine göre rüya sahipleri, bu kusuru örtebilmek için biri ile iletişim kurarlarsa, kurdukları iletişim dolayısıyla kusurları kendilerini tanımayan kimseler tarafından dahi öğrenilecek ve rüya sahipleri, çok ufak şeyler sebebi ile dalga konusu olacaktır.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir