Büyü

Şans Büyüsü Nedir?

Şans Büyüsü Nedir?

Şans Büyüsü Nedir? sorusu hakkında bir kadim kitapta yer alan bilgi kişilerin şansızlık oranını azalttığı yönünde yapılan bir büyü olması hususunda yazılmıştır. Şans unsuru ve faktörünün hayatta oluşumu kişinin maddi ve manevi olarak rahatlık içinde yaşamasına olanak tanımaktadır. Şansızlık denildiği zaman maddi anlamda, iş anlamında, özel ve kariyer alanında da birçok sorun oluşmaktadır.

Şans Büyüsü Nedir bir şans, uğur getirmesi amacıyla yapılan bir büyü olarak da kullanımı yapılmaktadır. Medyumlar şansızlık unsurunu ve sorununu temelden yok etmek amacıyla şans büyüsü yapmaktadır. Her alanda kısmet açılması, iş kazancının ve teklifinin artması, duyguların çoğalması ve sağlığın kişide oluşması gibi olumlu olarak da etkilere sahibi büyü olarak yapılır.

Şans Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şans Büyüsü Nasıl Yapılır sorusu yapımında şans unsurunun yeniden oluşumunu sağlayarak hayatında şans ve uğur kelimesinin sadece tanım olarak kalmamasını isteyenlerin sorduğu bir sorudur. Şans büyüsü kişilerin hayatlarında şanssızlığın oluştuğu alanlarda kullanılan uygulamalardan oluşmaktadır. Kısmet ve iş konusunda sorunların giderilmesine ve şansın açık kalmasında etkili olmaktadır. Eski birçok kaynak içinde de sitare büyüsü olarak kullanılarak uygulanan bir büyü olmuştur. Dilimize yabancı kaynaklardan ve dinlerden gelerek kullanımı yapılan büyü olmuştur.

Şans Büyüsü Nasıl Yapılır sorusu kişi hayatını olumsuz yönde giderken şans büyüsü yaptırarak olumlu yönde gitmesini sağlaması için yapılmaktadır. Şansın dönmesi konusunda d a uzun süreler boyunca yardımcı olan büyüdür. Sadece iş ve özel yapan konusunda değil sağlık ve maddi konularda da etkili olan büyüdür. İstenilen ve çok uzun süreler içinde kavuşmak istenilen bir şeyi elde ederek ulaşmak içinde yapılır. Siyah renkli bir kalem ve bir adet A4 sayfa gerekli olmaktadır. Kağıdın içine medyum tarafından Allah isimlerinin tamamı ve tılsımlı olarak geçen sözcükler yazılmaktadır. Kağıdı saklamak yerine ateşte yakılarak etkisini göstermesi beklenir.

Sans Buyusu Nedir - Şans Büyüsü Nedir?Pin
Şans Büyüsü Nedir?

Şans Büyüsü Neden Yapılır?

Şans Büyüsü Neden Yapılır sorusu kişi hayatında maddi ve manevi aşırı düşüş durumunun tamamen önüne geçilerek hayata karşı ayakta durmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Kısmet, iş, eş, dost, arkadaş ya da manevi duygulara ulaşmak isteyenler için dilek ve isteklerim kabul olduğu büyülerdir. Dilek öncesinde şansın getirilmek istendiği alanın bulunması gerekmektedir. Özel hayatında karşı cins ile birliktelik ve sevgililik durumu yaşamak isteyenlerin tercihi olan şansı ve kısmeti açan büyüdür. Ticarette ve ticari hayatta atıl adımlar büyümeye başlar, kazançların ardı arkası kesilmez ve hayırlı kazanç oluşmaya başlar.

Şans Büyüsü Neden Yapılır için şanssızlık ve uğur kaybı sorunu yaşayanlar en doğal çözüm yöntemleri arasında şans büyüsünü bulmuştur. Şans büyüsü kadim büyü kitaplarında farklı tanımlar ve bilgiler içinde yer alarak yapılan büyüdür. En iyi büyülerin uygulanışı bakımından da şans büyüsü hayatın her döneminde ve her alanında elde edilecek maddi ve manevi unsurlara kolay, hızlı, basit olarak ulaşılması amacıyla da yapılır. Şans büyüsü yaptıran kişilerin çevresinde bulunan kişilik de bazı konularda ikna ettiği de görülmüştür.

Şans Büyüsünün Faydaları Nelerdir?

Şans Büyüsünün Faydaları Nelerdir sorusu şansın ve uğurun artarak kişiye gelmesinde etkili olan büyü olarak da günümüzde kullanımı yapılmaktadır. Şans büyüsü yaşamında sağlık ve maddi konularda özellikle kayıp yaşayanların bir tercihi olmaktadır. Maddi olarak kar oranını artırmak ve birikim hedeflerine ulaşmak gibi konular içinde yapılmaktadır. Kısmet Bağlılığı sorunu sebebiyle özel ve iş yaşamında sorunların oluştuğu kişiler şans getirmek ve kısmet oluşumu içinde etkili olmaktadır.

Şans Büyüsünün Faydaları Nelerdir sorusu yapılan bir alanda büyünün etkisinin tamamen bir kişide hayır ve bereket içinde oluşumunu desteklemek için yapılmaktadır. Şans Büyüsü kısmetin ve şansında büyük bir oranda kapanma sorununu yaşayanlar için çözüm önerisi ve yolu olarak da kullanılmaktadır. Şansın sağlanması, katlanarak artışı ve hayatın birçok alanında mutlu ve huzurlu hayatın anılarını oluşturmak amacıyla da yapılmaktadır. Uğur getiren büyü olarak da günümüzde de kullanımı yapılmaktadır.

Şansın kapalı olarak yaşanması belirli dönemem kadar olacaktır. İşlerin aksaklık içinde olması ve kısmetin kapanması nedeniyle kişi zor bir hayatta kalma çabası içinde olacaktır. Şans büyüsü ile kişi gülümsemeye, mutlu olmaya, rahatlık içinde yaşamaya ve her zaman bir şansının olacağı fikri içinde yaşamaya başlar. Ancak şans büyüsünün etki göstermesi için hem dikkatli yapılması hem de doğru şekilde uygulanması gerekmektedir.

Büyü kategorimizi inceleyerek bir çok makalemize ulaşarak yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir