Soğutma Büyüleri

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü tehlikeli büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Uzun yıllar süren bir ilişkiyi sonlandırmak için yapılan çok tehlike bir büyü. Mutlu bir beraberlik sürdüren çiftin bir anda birbirlerinden soğumasına ve kopmasına neden olan büyüdür. İlişkiniz eğer böyle bir şeye maruz kaldıysa eğer kendi cabalarınız ile bu ilişkiyi kurtaramazsınız.

Bu büyünün kötü etkisinden kurtulmak için kesinlikle bir medyum hoca ile görüşmeniz ve büyün kötü etkisini üstümüzden kaldırmasını istemelisiniz. Bunu yapmadığınız sürece ilişkinizi kurtarmanız mümkün değil. Çünkü Soğutma Büyüsü yapıldığı zaman partneriniz artık hiçbir şekilde size karşı bir duygu beslemez. Hatta sizden nefret etmeye ve tiksinmeye başlar. Partnerinize söyleyeceğiniz en olumlu sözler bile o dilde ters etki yaratacaktır. Size karşı tamamen olumsuz tavırlar sergileyecektir. Sizden hemen ayrılmanın yollarını arayacaktır.

Bu büyüyü yapmayı düşünen bir kişi tamamen ilişkiyi bitirmek, yıkmak amacı için kullanacaktır. Soğutma büyüleri evli çiftlere yapıldığı zaman eşler arasındaki ilişki tamamen biter. Eşiniz bu büyü yüzünden size dokunmak bile istemez. Yapılan soğutma büyüleri bozulmadığı taktirde kısa bir zaman sonra boşanmaya kadar varan kötü bir süreç içerisinde kendinizi bulacaksınız.

Soğutma büyülerini bir başka hemcinsiniz size kötülük yapmak için yapabileceğini gibi sizi istemeyen eşinizin aile fertlerinden biriside bu büyüyü yaptırabilir. Bu işlemi yaptıran kişinin aslında hiçbir önemi yok. Çünkü bu büyüyü bir kişi eşinize sahip olmak için yaptıramaz yalnızca sizi ayırmak mutlu evliliğinizi bitirmek için yapılan bir büyü türüdür.

Soğutma Büyüsü Belirtileri

Soğutma Büyüsü Belirtileri;  büyü yapılan kişi hayata karşı olan ilgisi azalır. Buda zamanla diğer büyü yapılan kişi ile olan ilişkisine yansıyacaktır. Bu büyü iki kişi ya da daha fazla kişi arasında problem çıkarmak için de yapılıyor. Bu büyünün son derece etkili olduğu da herkes tarafından bilinmektedir.

Soğutma Büyüsü Belirtileri arasında büyünün etkisi altında olan bireyin insanlara karşı ilgisi de azalması da yer almaktadır. Pek çok konuda bu kişiler kendilerini huzursuz hissederler. Bu huzursuz durumlarda kimi zaman sorunlar yaşamasına aile ve diğer ilişkilerinin bozulmasına neden olacak. Hiçbir şansları olmadığını ve bu nedenle bu tarz sorular yaşadığını düşünen büyü etkisi altında olan çok insan bulunmaktadır.

Medyum hocalar bu tarz büyülerin belirtisini gösteren kişilerle direk olarak o insanlarla iletişime geçmek isterler. Medyum hocalar size özel tek iller uygular ve sizin büyü altında olup olmadığınızı anlarlar. Daha sonrada büyü bozma işlemi uygulayıp sizin yeniden eski hayatınıza dönmeniz için yardımcı olurlar. Bu tarz sorular yaşarsanız sizde bir medyum hocalar ile görüşüp anında bu gibi sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Sogutma Buyusu 1024x1024 - Soğutma BüyüsüPin

Eşime Soğutma Büyüsü Yapılmış

Eşime Soğutma Büyüsü Yapılmış diyen bir bayan varsa bunu pek çok nedenden yapıldığını bilmesi gerekiyor. Soğutma büyüleri üçüncü şahıslar tarafından yani bir bayan tarafından evli erkeklere yapılması durumda erkekler eşlerinden soğumaya baslarla ve eşlerine karşı artık hiçbir şey hissetmez hale gelirler. Bunun sonucunda ise büyü yapan kişiye aşık olurlar ve onunla beraber olmak isterler. Büyü yapılan kişi evden ayrılıp eşinden boşanmak için bin bir türlü bahane üretir her gün eşi ile tartışma çıkartır. Daha sonrada evini ve eşini terk edip büyü yapan kişinin yanına giderler. Eşime Soğutma Büyüsü Yapılmış diyenlerin sayısı oldukça fazladır.

Bazen de evlilik hayatı kötü giden kişiler kocalarına ya da kadınlarına soğutma büyüleri yapabilirler. Mesela; bir bayanın eşinden boşanmak istemesine rağmen kocası ondan boşanmak istemiyorum ise bayan eşine soğutma büyüleri yaptırıp kendinden soğutmasını isteyebilir. Yapılan bu büyünün etkisinden dolayı erkek eşinden nefret etmeye başlar ve eşini hiçbir şekilde istemez. Bayanda bu sayede eşinden kolay bir şekilde boşanmış olur.

Soğutma Büyüsü Bozma

İnsanlar bazen çok zor durumda kaldıkları zaman Soğutma büyüleri uygularlar ve yapılan Soğutma Büyüsü Bozma işlemi mümkün bir durumdur. Aman bu büyüyü bozmak için evde kesinlikle denemeler yapılmamalı. Çünkü bu tarz büyülerin yapımında şeytani varlıkların güçlerinden faydalandığı için yanlış bir işlem yapıldığı zaman geri dönüşü olmayan sonuçlar meydana gelebilir. Bundan dolayı Soğutma Büyüsü Bozma işlemi için direk olarak işinin ehli olan bir medyum hocadan yardım almak en doğrusudur.

Soğutma Büyüleri için genel bilgileri öğrenmek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

111