Soğutma Duaları

Soğutma Duası Nedir?

Soğutma Duası Nedir?

Soğutma duası yaptırmak isteyen fakat bu dualar ile ilgili net bir bilgisi olmayan kişiler bu dualar hakkında bilgi almak amacı ile ilk başta Soğutma Duası Nedir? Şeklinde araştırma yapmaktan başlamaktadır. Soğutma duası kişileri birinden, bir alışkanlığından, sevdiği birisinden soğutmak ve uzaklaştırmak adına yapılan dualardır. Yapılmak istenen durumlara göre soğutma dualarının birçok türü vardır.

Kendinden soğutma duası, gece hayatından soğutma duası, kadından veya adamdan soğutma duası, cinsellikten soğutma duası, kötü alışkanlıklardan soğutma duası, işinden soğutma duası gibi yapılma nedenine göre birçok türü olan soğutma dualarının yapım amacı kişide artık alışkanlık haline gelmiş kişileri, durumları unsurları ortadan kaldırmak ve kişiyi bu durumlardan soğutmak uzaklaştırmak amacı ile yapılmaktadır.

Son zamanlarda insanların çok talep gösterdiği soğutma duaları uzman hocalar tarafından yapılan bir duadır. Bu duaları kişiler isterse evde de yapabilir. Fakat duaların etkili olabilmesi için uzman bir hoca tarafından hazırlanması gerekir.  Hazırlanan dualar doğru bir şekilde doğru zamanlarda okunduğu zaman etki göstermektedir. Bu dualar genel olarak iyi niyet ile yapılsa da bazen kişileri birbirinden ayırmak amacı ile de yapılmaktadır. Kötü amaç ile yapılan dualar günah sayılmaktadır.

İslam dinine göre mübarek ve kutsal sayılan Cuma günü hazırlanmış olan dua doğru bir şekilde okunmalıdır. Genel olarak Cuma namazından önce okunan bu dualar Cuma namazının bitmesinin ardından da abdest alınarak okunabilir. Eğer duaları kadın yapacaksa başörtüsü takmalı ve abdest almalı. Eğer yapacak olan kişi erkek ise aynı namaza hazırlanır gibi hazırlanmalı ve temiz bir şekilde duasını okumalıdır. Doğru bir şekilde yapılan dualar kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başlar.

Soğutma Duası Nasıl Yapılır?

Bazen sevdiğimiz kişilerin bazı kötü alışkanlıklarından sıkılırız ve artık bu alışkanlıkları bırakıp bizimle daha çok vakit geçirmesini isteriz. Kişileri kötü alışkanlıklarından uzaklaştırmak ve soğutmak adına yapılan soğutma duaları bulunmaktadır. Sadece kötü alışkanlıklar söz konusu olduğunda değil; gece hayatı olduğunda, başka kadına veya adama mehili olduğunda, kendi ailesine eşinden daha çok değer verdiğinde yani sevdiğiniz kişiyi neyden kimden soğutmak istiyorsanız bir dua sayesinde bunu gerçekleştirmek mümkündür.

Soğutma duası yapmak isteyen kişiler bu duaları yapabilmek adına internet üzerinden Soğutma Duası Nasıl Yapılır? Şeklinde araştırma yapmakta ve sevdiği kişiyi alışkanlıklarından ve kötü huylarından uzaklaştırmak istemektedir.

İlginizi Çekecek Diğer Makalemiz. Soğutma Ritüeli Nasıl Yapılır

Sogutma Duasi Nedir 1024x1024 - Soğutma Duası Nedir?Pin

İstenmeyen olaylardan ve durumlardan sadece bir dua sayesinde kurtulacak olmak gerçekten büyük bir hizmettir. Soğutma duaları evde yapılabilecek dualardır fakat bu duaların etkili bir dua olması için duaların bir medyum veya hoca tarafından hazırlanması gerekir.

Bu konuda dikkat edilmesi gereken nokta ise hocanın işinde iyi birisi olmasıdır. Çünkü büyülere ve dualara olan talep gün geçtikçe artmakta ve artan talep ile birlikte de hoca adı altında internet üzerinde iki satır yazısı bulunan adından başka bir konu da bahsi geçmeyen kişiler dua yapıyor gibi görünmekte ve kişileri dolandırarak onların parasını almaktadır.

Bu durumu yaşayan birçok mağdur kişi vardır ve bu konuda oldukça çok şikayet gelmektedir. Bu yüzden soğutma duası veya başka dualar yaptırmak istiyorsanız medyum ve hoca seçimizi iyi yapmanız gerekmektedir. Güvenilir bir hoca bulduktan sonra ona hazırlatmış olduğunuz duaları normal namaz kılarken hazırlanmış olduğunuz gibi hazırlanıp namaz kılıp arkasına da bu duaları doğru bir şekilde okumanız gerekir. Doğru bir şekilde okunan dua kısa süre içerisinde tutmakta ve eki göstermektedir.

Birine Soğutma Duası

Birine Soğutma Duası yaptırmak ve sevdiğiniz kişiyi birinden bir şeyden soğutmak istiyorsanız ilk başta güvenilir bir medyum hoca bulmanız gerekir. Daha sonra kimi neyden soğutmak istediğinizi açık bir dille anlatmanız gerekmektedir ki hoca hangi duayı yapacak olduğuna karar versin.

Sonrasında hoca size sorduğu sorular doğrultusunda size en etkili soğutma duasını hazırlayacaktır. Hazırlanışı yapılan duaları evde namazdan önce veya sonra okumanız halinde dualarınız kısa süre içerisinde dönüş sağlayacaktır.

Benden Soğusun Duası

Bazen zamanında çok sevdiğimiz kişilerden bir anda soğuyabilir ve gönlümüz başka birine kayabilir. Fakat eskiden deli gibi sevdiğimiz kişi ister eşimiz ister sevgilimiz olsun bizden bir türlü vazgeçmez ve mutlu olmamıza başka birini hayatımıza almamıza mani olur.

Bu gibi durumlarda kişiler kendini seven kişinin soğuması ve uzaklaşması adına Benden Soğusun Duası yaptırmak ister. bu dualar yapıldıktan itibaren eskiden sizi deli gibi seven kişi biranda sizden soğur ve artık sizden uzaklaşır.

Uzaklaştırma Duası

Bazen sevdiğimiz kişinin iyiliği için bazen ise kendi iyiliğimiz için bizi seven kişiyi kendimizden soğutabilmek ve uzaklaştırabilmek adına Uzaklaştırma Duası yaptırmak zorunda kalabiliriz. Çünkü o kişi yüzünden hayatımıza kimseyi alamayız ve bazen vicdan azabı çekeriz. Yapılan uzaklaştırma duası sayesinde bizi seven kişi kısa bir süre içerisinde bizden uzaklaşır ve soğur.

En Hızlı Tutan Soğutma Duası

En Hızlı Tutan Soğutma Duası genel olarak yakarak veya resim ile yapılan soğutma duası olarak bilinmektedir. Aslında duaların hızlı tutması tamamen niyete ve duayı yapan kişiye bağlıdır. Güvenilir bir medyum tarafından hazırlanan ve doğru bir şekilde okunan bütün soğutma duaları kısa süre içerisinde sonuç vermektedir.

Soğutma Duaları kategorimizde bir çok faydalı yazımız bulunmakta.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

111