Dualar

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası ilişki içinde olan kişiler tarafından oldukça merak edilir. Medyumlara danışan kişiler, bu konuda bilgi sahibi olmak ister. İkili ilişkilerde güven ve sadakat önemli konulardır. Bu konuların sağlanması için bazı müdahaleler yapılabilir. Sevgili ya evli olan kişiler, günün bir kısmını beraber geçirse de bazı kısımları ayrı geçirmek zorunda kalır. Ayrı kalınan bu zamanlarda karşı tarafın sürekli olarak sizi düşünmesini sağlamak için dua okunabilir. Çevrede bulunan tehlikelere karşı partnerini korumak isteyen kişileri farklı dualardan yardım alabilir.

Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası okunan kişiye herhangi bir zarar gelmez. Sadece ruhsal değişiklikler yaşanır ve gün içinde sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Aynı ortamda bulunmayan çiftler sürekli partnerini düşüneceği için özlem duygusuna sahip olur. Düşüncelerinde yer alacağınız için bir süre sonra sizi özlemekten kendini alıkoyamaz hale gelir. Duanın etkileri sadece duygu ve düşünceleredir. Sadece ilişki içinde bulunan kişiye değil, platonik olarak sevilen kişilere de dua okunabilir.

Bensiz Duramasın Duası

Bensiz Duramasın Duası kısa süre içinde etkisini göstermeye başlar. Karşıdaki kişinin sürekli olarak sizi düşünmesini sağlamak, siz olmadan hiçbir şey yapmak istememesini sağlar. Gün içinde düşüncelerinde hep siz olursunuz. Gittiği her yerde ve yaptığı her aktivitede sizi de yanında ister. Dua sayesinde karşıya kazandırılan düşünceler sayesinde bu istekler sırası le gerçekleşir. Ayrı olunan zamanlarda sürekli olarak iletişim kurmaya çalışır. İşi varsa bir çözüm bulup yanınıza gelmeye çabalar.

Bensiz Duramasın Duası medyumlar tarafından yapılırsa oldukça etkili olabilir. Kişiler, hayatlarında olmasını istedikleri şeyler için dualardan yardım alabilir. Medyumlar bu konularda oldukça tecrübelidir. Zaman içinde kazanılan tecrübe ile bilgi sahibi olunur ve en iyi şekilde insanlara yardım ederler. Duanın ne niyetle ve nasıl okunması gerektiği hakkında bilgi sahibi olmak için yardım almak gerekir. Sevdiği kişide ayrılmak istemeyen kişiler, bu tarz duaları tercih edebilir. Dua kısa sürede karşı tarafın düşünlerinde olumlu değişiklikler olmasını sağlar.

Surekli Beni Ozlesin Bensiz Yapamasin Duasi - Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası
Sürekli Beni Özlesin Bensiz Yapamasın Duası

Beni Görmeden Duramasın Duası

Beni Görmeden Duramasın Duası özellikle sevgili olan çiftle tarafından tercih edilir. Farklı hayatlar yaşayan kişiler oldukları için bazı endişelere sahip olunabilir. Sevgili ile görüşmediği zamanlar farklı kişiler ile görüşmesinden korkan kişiler, bu duadan yardım alabilir. Dualar her zaman yaratıcıya karşı okunur. Etkili ve güçlü olsalar da gerçekleşip gerçekleşmeyeceği tanrı ve kul arasındadır. Kişi manevi duygularını olabildiğince güçlendirmelidir, inancı yüksek olan kişiler dualar karşısında istedikleri şeylere sahip olur. Dua ile dile getirilen istek kısa süre içinde gerçekleşir.

Beni Görmeden Duramasın Duası sayesinde kişiler yaşadıkları ilişkilerde daha mutlu olabilir. Karşı taraf ilişkide yeterince ilgi göstermiyor ve vakit ayırmıyor ise bu dua doğru bir tercih olur. İlişkiler başlarda oldukça keyifli ve heyecanlı olsa da bir süre sonra alışkanlık haline gelebilir. Bu durum ilişkide beklenen beklentilerin karşılanmamasına yol açar. Karşı taraf okunan dua sonrasında kişi, sürekli olarak sizi görmek ister. Duyguları kısa süre içinde kontrol altına alan dua, daha mutlu bir ilişki yaşanmasını sağlar.

Peşimden Koşsun Duası

Peşimden Koşsun Duası sayesinde karşılıksız yaşanan aşklar kısa sürede karşılık bulabilir. Platonik olarak duygular besleyen kişiler, bu dua sayesinde karşı taraftan beklediği ilgiyi görebilir. Ne yaparsa yapsın karşısında bulunan kişinin dikkatini çekemeyen ve artık peşinde koşmaktan sıkılan kişi, medyumdan yardım alarak bu duayı okuyabilir. Kısa süre içinde artık peşinde koşulan kişi kendisi olur. Duygularında yaşadığı değişimler sayesinde sizi fark etmesi sağlanabilir. Sizi elde etmek için peşinizde koşar ve asla pes etmez bir hale gelir.

Peşimden Koşsun Duası sayesinde ilişkide sürekli ilgilenen taraf olmaktan sıkılan kişiler, peşinden koşulan taraf olabilir. İlişkiler iki kişi arasında olsa da bir süre sonra sadece tek bir tarafın çabası ile devam etmeye devam edebilir. Bu durumlar karşısında dua okunarak kişinin aklı başına getirilebilir. Kısa süre içinde etki göstere dua için medyuma danışılmalıdır. Doğru şekilde uygulama yöntemleri öğrenmeli ve doğru zamanlarda okunmalıdır. Kişi gerçekten buna niyet eder ve doğru şekilde dua eder ise kısa süre içinde dileği gerçekleşir. Duanın etkisini göstermesi için sabır gösterilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Çünkü etki süresi kişiden kişiye değişecektir.

Sevgilimin Beni Özlemesi İçin Dua

Sevgilinizden ayrı kalmak, zor bir süreçtir. Ve sevgilinizin sizi özlemesi için dua etmek, bu süreci biraz olsun kolaylaştırabilir. Birçok insanın inancına göre, dua etmek, zihnimizdeki olumlu düşünceleri güçlendirerek gerçekleşmelerine yardımcı olur. Ancak özlem duası etmek için öncelikle doğru niyetle yapılması gerekir.

Bir dua etmeden önce, sevgilinizin sizi özlemesinin sebebini anlamaya çalışın. Eğer onu ihmal ettiyseniz, onunla ilgili konuşun ve sorunları çözmeye çalışın. Ancak eğer aranızdaki mesafenin sebebi farklı bir neden ise, dua etmek size bir nebze olsun yardımcı olabilir.

 • İlk adım olarak, wudu yapın ve istediğiniz yere oturun.
 • Ardından, Allah’a şükredin ve ondan yardım isteyin.
 • Sonra, sevgilinizin sizi özlemesini istediğinizi dile getirin ve bir özlem duası okuyun.
Özlem Duası
Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme ya zelcelali vel ikram, ya zeinel fenani vel ihsan, ya zal celali vel ikram, ya zeinil fenani vel ihsan, ya zal haseni vel husnayni vel fadli vel karami, ya zal masrifel afvı vel a’fiyeti, ya zelcezai vel iktisami, ya zal buyuı vel in’ami, ya zellezi la yüridü illa hüseni halkıke ve mamaleketeke, ya zal celali vel ikram bi rahmetike ya erhamerrahimin.

Bu özlem duasını okurken, sevgilinizin sizi özlemesi için niyet edin. Dua ettiğinizde, tüm kalbinizle inanın ve sevgilinizin sizi özleyeceğine dair güçlü bir inancınız olsun. Ancak dua etmek yeterli olmayabilir. Özlem duanızı okuduktan sonra, sevgilinizle iletişime geçerek, aranızdaki mesafeyi en kısa sürede kapatabilirsiniz.

En Etkili Özlem Duaları

En etkili özlem duaları, sevgilinizin sizi özlemesi için etkili bir çözüm olabilir. Bu duaları doğru bir şekilde yaparak sevgilinizin size özlem duymasına yardımcı olabilirsiniz. İşte size en etkili özlem duaları:

 1. İnna lillahi ve inna ileyhi raciun duası: Bu dua, sevgilinizin size dönmesi ve sizi düşünmesi için etkili bir seçenektir. Bu dua, zorlu zamanlarda gücünüzü ve sabrınızı artırır.
 2. Hasbünallah ve ni’mal vekil duası: Bu dua, Allah’ın yanımızda olduğunu hatırlatır ve sevgilimizin bizim için kaygılanmasına neden olabilir. Bu, sevgilinizin sizi özlemesine ve size dönmesine yardımcı olabilir.
 3. Ya Vedud duası: Bu dua, sevgilinizin kalbinin size kayması için duyulan duygusal arzuyu vurgular. Bu, sevgilinizin sizi özlemesine ve aşkınızı hatırlamasına yol açabilir.

Bu üç dua, sevgilinizin size özlem duymasına ve size geri dönmesine yardımcı olabilir. Sevgilinizin aklında olmak ve size dönmek için bu duaları düzenli olarak yapabilirsiniz. Unutmayın, en etkili özlem duaları, yapılırken samimiyet ve kalp ile yapılmalıdır.

İşe Yarayan Özlem Duaları

İşe Yarayan Özlem Duaları, sevdiğiniz kişinin sizi özlemesine vesile olur ve böylelikle sizi düşündüğünü hissedebilirsiniz. Bu dualar, sevdiğiniz kişinin sizi çok özlemesi ve dönmesi için size güç verir. Bazı dualar ise, karşılıklı aşkı güçlendirmek için okunabilir. İşte size işe yarayan özlem dualarından bazıları:

 1. “Yâ Erhamerrâhimîne! Sana sığınırız. Sana güveniriz. Senin rahmetine iltica ederiz. Bizim işimizi kolaylaştır. Sevdiğimiz kimseyi, bizimle beraber eyle. İşimiz, işin içinde değilsen, çözülmesi zor olsun. Elimizden tut. Sen bizim desteğimiz ol. Amin.”
 2. “Yâ Erhamerrâhimîne! Sana sığınırız. Sana güveniriz. Senin rahmetine iltica ederiz. Yalnız sensin bizi gören. Yalnız sana güvendik. Bizi asla yalnız bırakma. Ayrılık ateşiyle yanıyoruz. Dualarımızı kabul et. Sevdiğimiz kişiye kavuşmamız için yardım et. Amin.”
 3. “Yâ Rahmân, yâ Rahîm, yâ Kaviyyü, yâ Zelcelâli velikram! Bizi senden başkasına muhtaç etme. Gönlümüzdeki sevgi ateşini artır. Bizi sevdiğimiz kişiyle mutlu et. Bize kolaylık ve hayırlı işler nasip et. Dualarımızı kabul et. Amin.”

İşe Yarayan Özlem Duaları her zaman istenildiği gibi sonuç vermeyebilir. Ancak duaların birçok olumlu etkileri vardır. Sabırlı olun ve dua etmeye devam edin. Dualarınızın kabul olması dileğiyle…

Sevgilinin Aklında Olabilmek İçin Dua

Sevgilinizin aklında olmak, onun sizi düşünmesi ve özlem duyması her ilişkide önemlidir. İlişkinin sağlıklı olması için taraflar birbirlerini düşünmeli ve arada mesafeler oluşsa bile özlemini hissetmelidirler. Ancak bazen sevgilimiz bizimle iletişim kurmaz veya bizimle vakit geçirmez. Bu durumda sevgilinin aklında olabilmek için dualar edebilirsiniz.

Öncelikle dua etmek için kendinize bir zaman ayırmanız gerekir. Kalbinizi ve zihninizin sakinleştiği bir ortamda olmanız, dualarınızın daha etkili olmasını sağlayacaktır. Sevgilinizin aklında olabilmek için edeceğiniz dua, samimi ve içten olmalıdır. Allah’a karşı içtenlikle dile getirilen dualar çok daha etkili olur.

 • Başlangıçta Allah’ın adını zikredin.
 • Sevgilinizin aklında olması için niyet edin.
 • İsteklerinizi ve dileklerinizi dile getirin.
 • Duanızı bitirirken teşekkür edin ve Allah’a sonsuz şükürler edin.

Sevgilinizin aklında olması için edeceğiniz dua için en uygun zaman gece saatleridir. Ruhunuzun ve bedeninizin yorgun olduğu saatlerde olduğunuzda, dualarınızda daha içten ve samimi olursunuz. Bu yüzden gece yatmadan önce sevgilinizin aklında olabilmek için dua edebilirsiniz. Ayrıca, Allah’ın her zaman yanınızda olduğunu ve sizin yalnız olmadığınızı hatırlamanız da önemlidir.

Özetle, sevgilinizin aklında olabilmek için edeceğiniz dua, samimi ve içtenlikle yapılmalıdır. Allah’a karşı samimi olduğunuzda dua etmek, sevgilinizin sizi düşünmesine ve özlem duymasına yardımcı olacaktır. Dualarınızda samimi olduğunuzda, Allah’ın size yardım edeceği unutulmamalıdır.

Sevgilinizin Sizi Özlemesi Ve Geri Dönmesi için dua

Sevgilinizle ayrıldınız ve geri dönmesini istiyorsunuz ancak bir türlü iletişim kuramıyorsunuz mu? Belki de sevgilinizin sizi özlemesi için bir dua etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda size yardımcı olabilecek bazı özlem dualarından bahsedeceğiz.

 1. “Ya Vedud” duası: Bu dua, sevdiğiniz kişinin size karşı olan sevgisini arttırmak için yapılabilir. “Ya Vedud” ismiyle bilinen Allah’a dua edilir. Bu dua, sevgiyi arttıracağı gibi aynı zamanda sevgilinizin size özlem duymasını da sağlayabilir.
 2. “Ya Cami” duası: Bu dua, iletişimin kopmuş olduğu durumlarda yapılabilir. İletişim kurmanız için sevgilinizin size geri gelmesi gerektiğine inanıyorsanız “Ya Cami” ismiyle bilinen Allah’a dua edebilirsiniz.
 3. “Ya Kaviyyu” duası: Bu dua, güçlü bir bağın oluşmasına yardımcı olabilir. “Ya Kaviyyu” ismiyle bilinen Allah’a yapılan dua, sevgilinizin sizi özlemesi ve geri dönmesi için yardımcı olabilir.

Bu duaların yanı sıra kendinize zaman ayırmak, kendinizi geliştirmek ve olumlu düşüncelerle dolu olmak da sevgilinizin sizi özlemesine yardımcı olabilir. Sevdiğiniz kişinin geri dönmesi için Allah’a dua etmek kadar, kendi gelişiminize de özen göstermeniz önemlidir.

Duaların İşe Yaraması İçin Öneriler:
1. Duanızı yaparken samimi olun.
2. Duanızı yaparken Allah’a güvenin ve inanın.
3. Duanızı işlerken gününüzün belirli bir saatinde yapın.
4. Duanızı yaparken olumlu düşüncelere odaklanın.

Unutmayın ki duaların gerçekleşmesi için gerçekleştirilen ritüeller değil, samimi bir kalple yapılan dua önemlidir. Sevdiğiniz kişinin geri dönmesi için Allah’a dua ederken kendinizi geliştirmek için çaba göstermeyi de unutmayın.

Dualar Kategorimizdeki bulunan yazılarımızı okuyabilir bu şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlama Duası Körkütük Aşık Etme Duası 1 Günde Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua 24 Saatte Aşık Etme Duası Aşık Etme Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur? Canbar Büyüsü Ayırma Büyüsü Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur? Bağlama Büyüsü Neden Yapılır? Hızlı Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birisini Kendine Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Evlenmek İçin Dua

Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ? Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evlilik Büyüsü Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Anında Etkili Aşk Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevgi Duası Evlilik Duası Soğutma Büyüsü Soğutma Duası

Süryani Büyüsü Bu Dua Sayesinde Evlendim Deli Gibi Aşık Etme Duası Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Bağlama Büyüsü Duaları Medyum Derman Hoca Yorumları https://www.dermanhoca.com/ Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü