Geri Döndürme Duaları

Uzaktaki Sevgilinizi Yanınıza Getirecek Dualar

Uzaktaki Sevgilinizi Yanınıza Getirecek Dualar

Uzaktaki Sevgilinizi Yanınıza Getirecek Dualar bağlama ve aşık etmek için okunmak istenen dualar arasında bulunmaktadır. Karşı tarafın dizin sevginizden haberdar olmaması gibi durumlarda da uzakta yaşadığı ihtimalini de hesaplayarak kişi etkili olacak bir duayı gün içinde düzenli olarak okumak istemektedir. Aşık etmek, aşkı getirmek ve uzakta yaşayan kişinin dönmesi için de geri getirme, deli divane aşık etme, aşk ve bağlama duaları da okunmaktadır.

Uzaktaki Sevgilinizi Yanınıza Getirecek Dualar kişinin sevdiği insanı okuduğu dua ile birlikte yanına getirmek isteği duanın okunması sırasında saf bir niyetin varlığının oluşumu sorgulanmaktadır. Dualar dışında uzakta bulunan kişiyi yakınınıza kısa zamanda geri getirmek için esmalar, ayetlerde okunmaktadır. Aşık etme ve geri getirme duasının olunması sayısı en az olarak okunmalıdır.

Uzaktaki Sevgiliye Hangi Dualar Edilir?

Uzaktaki Sevgiliye Hangi Dualar Edilir sorusu sevilen insanın uzağında bulunmasını istemeyerek onu yanında bulundurma isteği içinde olanlar tarafından sorulan sorular arasında yer almaktadır. Aşık etme duası ve esması okunarak da uzaktaki kişinin size gelmesini sağlayabilirsiniz. En sık okunan ve bağlılık ile aşkı derin olarak oluşturan dualar arsında Ayetel Kürsi ve Bakara duası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kişi sadece dua okuyarak uzakta olan sevdiğini yanına getirmek için etkili olan esmaları da okuyabilir. Günde 7 kez ya da 21 kez okunması gereken dualar geri getirme amacıyla yapılan dualar olmaktadır.

Uzaktaki Sevgiliye Hangi Dualar Edilir sorusu iyi bir bekleyiş süreci sonunda kişinin sevdiğine kavuşmasını sağlayan duaların bilgisine ulaşmak amacıyla sorulmaktadır. Dilek duası da uzakta olan kişiye kavuşmak için okunacak olan dualar arasında yer almaktadır. İstek ve dilek kabulü Allah tarafından bekletilerek ya da bekletilmeden yapılmaktadır. Bu nedenle insanlar kavuşmak istediklerine çok yakında kavuşmak için dilek duası ve aşk duasını birlikte okumalıdır. Duaların birlikte ya da art arda okunmasına bir sakınca olup olmadığı da sıklıkla sorulmaktadır.

Uzaktaki Sevgilinizi Yaniniza Getirecek Dualar - Uzaktaki Sevgilinizi Yanınıza Getirecek DualarPin
Uzaktaki Sevgilinizi Yanınıza Getirecek  Dualar

Uzaktaki Sevgiliye Okunacak Olan Sureler Nelerdir?

Uzaktaki Sevgiliye Okunacak Olan Sureler Nelerdir sorusu surelerin ve duaların etkisini son dönemlerde daha çok anlayan insanların sordukları sorular olmaktadır. Uzakta olan ve gömmek istemeyen sevgiliye karşı okunacak olan sureler arasında Fatiha, Bakara, Nass, Felak suresi bulunmaktadır. Aynı zamanda kişiler mutlaka zaman içinde Ayetel Kürsi duasını da okumalıdır. Ayetel Kürsi duasını devamlı olarak okumak kişi hayatında her zaman bereket, aşk, sevgi oluşumunu sağlayacaktır.

Uzaktaki Sevgiliye Okunacak Olan Sureler Nelerdir sorusunun cevapları arasında birden fazla sayıda sure okunması gerekmektedir. Kavuşmanın kısa sürede oluşumunu sağlamak için aynı zamanda kişinin sabırlı, sakin ve huşu içinde bir bekleyiş yapması gerekmektedir. Beklemek kişilerin kavuşmalarımız da güzel hislerle oluşturacaktır. Sureleri ve duaların önemini dini kitaplarda da geçmektedir. İnsanlar sureyi okurken besmele çekmeyi unutmadan okumaya özen göstermelidir. Besmele duanın ve surenin etkisini, süresini artırmak için okunmalıdır.

“Bismillahirrahmanirrahîm. Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym,

Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun.”

“Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun. Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun. Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun.

Elem neşrah leke sadrek. Ve vada’na ‘anke vizreke. Elleziy enkada zahreke. Ve refa’na leke zikreke. Feinne me’al’usri yüsren. İnne me’al’usri yüsren. Feiza ferağte fensab. Ve ila rabbike ferğab.

İnnellezıne amenu ve amilus salihati se yec’alü lehümür rahmanu vüdda. İnnellezıne amenu ve amilus salihati se yec’alü lehümür rahmanu vüdda. İnnellezıne amenu ve amilus salihati se yec’alü lehümür rahmanu vüdda.”

Uzaktaki Sevgiliye Kavuşmak İçin Dilek Duası

Uzaktaki Sevgiliye Kavuşmak İçin Dilek Duası bekleme zamanını azaltan, birbirini seven ya da tek taraflı olarak seven ve bekleyen kişinin sevdiği insana kavuşmasını sağlamak amacıyla okunacak olan dualardan biridir. Dilek duası 21 kere okunması gereken bir duadır. Asıl niyet ve istek içinde dilek duası sabırlı olarak okunmalıdır. Dilek duası bir niyetin iyi olarak belirli olmasında ve aşıkların kavuşmasına etkili olmaktadır.

Uzaktaki Sevgiliye Kavuşmak İçin Dua bir bekleyişin ardından kavuşmanın isteği içinde olan kişilerin okumak istedikleri dualar arasında yer almaktadır. Uzaktaki sevgiliyi geri döndürmek ve gelmesini istemek içinde dilek duası okunur. Dilek duası her dileğin gerçek olması konusunda etkili olan bir duadır. Dilek duası kişinin özgü bir şekilde kendisi için veya ailesi içinde okuduğu dualar olmaktadır. Günde en az 3 ile 7 kez okunması tavsiye edilmektedir.

Dilek duası sonrasında kişi amin diyerek duanın etki süresini ve zamanını beklemeye başlayarak ve sakinlik içinde dilek duasının kendisi için etkisini beklemektedir. Dilek dualarının önemi ise kişinin istediği ve çokça arzu ettiği birçok dileğe kavuşmasını sağlamaktadır. Manevi olduğu kadar maddi, sağlık ve para konularında dilek duası edilmektedir. Duanın niyet ve dilek belirlendikten sonra kimseye haber vermeden bir odada ya da kişinin rahatlığının oluştuğu ortamda edilmesi gerekmektedir.

“Amener resûlü bimâ ünzile ileyhi min rabbihî vel mü’minûn. Küllün âmene billâhi ve melâiketihi ve kütübihi ve rusulih; lâ nuferriku beyne ahadin min rusulih. Ve kâlu, semi’na ve etâ’na, gufraneke rabbena ve ileykel masıyr.Lâ yukellifullahu nefsen illâ vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet. Rabbena lâ tuahızna innesiyna ev ahta’na. Rabbena ve lâ tahmil aleyna ısran kemâ hameltehu alelleziyne min kablina. Rabbenâ ve lâ tuhammilna ma lâ tâkatelena bih. Va’fuanna, vağfirlena, verhamna. Ente mevlâna, fansurna alel kavmil kâfiriyn.”

Geri Döndürme Duaları Kategorimizi inceleyerek geri döndürme ile ilgili bir çok yazımızı okuyabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir