Dil Bağlama Duaları

Ağız Bağlama Duası

Ağız Bağlama Duası

Ağız Bağlama Duası en etkili dua türleri arasında yer alan bir başka duadır. Bu dua ile birlikte kişi, kendisi hakkında ya da yaptığı bir iş hakkında konuşan kişilerin dillerinin tutulmasını ve konuşmamalarını Allah’tan dilemektedir. Son derece etkili dua türlerinden biri olan bu dua ile birlikte kişiler işlerine odaklanıp etraftaki kötü konuşmaların sonunu getirebilirler. En sık tercih edilen dualardan biri olan bu dua, başkasını etki altına alan dua türlerinden biridir. Yaptırıldıktan sonra etkisini çok çabuk gösteren bu duayı yaptıracak kişilerin son derece dikkatli ve kesin kararlı olması gereklidir.

Ağız Bağlama Duası ile birlikte kişilerin ağızları ciddi manada kapanarak rahatsız edici söylemlerden uzaklaşabilir. Özellikle kötü niyetli ve bozuk ağızlı eşler ile kaynanalara sıklık ile yaptırılan bu dua son derece etkilidir. Ayrıca bu duanın etkisi de öyle kolay kolay geçmemektedir. Bu nedenle yaptırılmadan önce net karar verilmesi gereklidir.

Karar verip sonradan vazgeçmek bu duanın boşa gitmesine neden olur ayrıca edildikten sonra geri bozulması son derece zordur. Dinen herhangi bir yasağı olmayan bu dua, Allah’a bir yakarıştır ve normal dualardan farkı yoktur. Kişiler psikolojik olarak eziyet gördükleri kişilere bu duaları ederek dillerinin bağlanmasını ve konuşamamalarını sağlayabilirler.

Ayetel Kürsi ile Ağız Dil Bağlamak

Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak en çok tercih edilen ağız bağlama dualarından biridir. Dinen oldukça fazla faydası olan Ayetel Kürsi, dil bağlamak için de kullanılabilir. Ayetel Kürsi son derece faydalı ve işlevi yüksek dualardan biridir. Dilek dilemek isteye kişiler tarafından oldukça sık tercih edilen Ayetel Kürsi’yi okuyan kişiler geçmiş günahları da affedilir. Bunun yanında kişinin niyet edip Ayetel Kürsi okuması ile birlikte kendisine kötü söz söyleyen kaynanası ya da eşinin de dili susar ve artık kendisi hakkında kötü söz söyleyemez hale gelir.

Ayetel Kürsi İle Ağız Dil Bağlamak son derece sık tercih edilmek ile birlikte güçlü bir duadır. Bu dua ile birlikte kişiler kendilerine kötü sözler söyleyen kişilerin şerrinden Allah’a sığınarak kendilerine bir çıkış yolu aramış olurlar.

Agiz Baglama Duasi - Ağız Bağlama DuasıPin
Ağız Bağlama Duası

Bakara 171 ile Dil Bağlamak

Bakara 171 İle Dil Bağlamak, sözlü ve psikolojik şiddet gören kişilerin başvurduğu bir diğer yoldur. Kişiler bu yol ile birlikte Allah’a dua ederek kendileri hakkında kötü sözler söyleyen kimselerin ağızlarının bağlanması ve dillerinin tutulması için dua ederler. Bu dua sayesinde son derece etkili sonuçlar alındığı görülmüştür.

Kuran-ı Kerim’den bir ayet olan Bakara Suresi 171. Ayet ile birlikte edilen dua sayesinde kişilerin kötü söz duydukları kişilerden kurtulmaları mümkündür. Abdest alınıp niyet edilerek edilen her dua Allah katında değerlidir. Bu nedenle de kişilerin temiz kalpleri ve son derece iyi niyetleri ile bu duaları etmeleri gereklidir.

Bakara 171 İle Dil Bağlamak, manevi yönü güçlü kişiler tarafından edilmesi gereken bir duadır. Bu dua ile birlikte son derece başarılı sonuçlar alındığı görülmektedir. Bu duayı aynı zamanda hocaların ya da manevi yönü güçlü olan kişilerin de edebileceği bilinmelidir. Bu nedenle de dini yönüne güvenmeyen kişiler bu duayı bir hoca ile birlikte durumunu anlatarak etmelidir. Ayrıca dua edilirken içinde bulunulan ortam da son derece önemlidir. Duayı eden kişiler son derece inançlı ve kendilerini dua etmeye adamış olmalıdırlar. Anca o şekilde istenen sonuçlara ulaşılabilmektedir.

Ağız Kilitleme Duası

Ağız Kilitleme Duası ile birlikte kişiler, kendilerine kötü söz söyleyen eş ya da kaynanalarının kötü sözlerini engelleyebilirler. Bu sözler yüzünden üzülen ve psikolojik şiddet gören kişilerin son derece dikkatli davranması lazımdır. Çünkü bu dua son derece etkili bir duadır ve etkisi hemen görülmektedir. Bu nedenle dikkatli şekilde düşünüldükten sonra kesin karar ile bu dua edilmelidir. Kesin kararı olmayan kişiler bu duayı etmemelidir. Çünkü bu duanın geri alınması mümkün değildir ve etkileri çok yoğundur.

Ağız Kilitleme Duası mutlaka kendinden emin, duaların gücüne inanan ve manevi yönleri kuvvetli kişiler tarafından edilmelidir. Manevi yönü zayıf olan kişiler, bir hoca ya da din alimi yardımı ile birlikte bu duaları ederek kötü sözlerden kurtulabilirler.

Bağlama Duaları Kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

311