Dil Bağlama Duaları

Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılır? , Bazen çevremizde olan kişilerin bize karşı olan tavrı ve bizim hakkımızdaki düşünceleri oldukça can sıkıcı olmaktadır. Her ne kadar duymazdan gelsek de alttan alsak da bu düşünceler ve laflar bazen canımızı çok büyük derecede sıkmakta ve kişilerin bu düşüncesinden kurtulmak onları susturmak isteriz. Ne kadar dikkate almasak da büyüğümüz diye sesimizi çıkartmasak da bazen bu düşünceler bizim psikolojimizi olumsuz yönde etkileyebilir ve kendimize olan güvenimizi kaybedebiliriz.

Zaten kötü düşünceye sahip olan kişilerin amacı da bizi yıldırmak ve güvenimizi kırmaktır. Dil bağlama duaları ile kişilerin bu olumsuz düşüncelerinden kurtulabilir ve rahat bir nefes alabiliriz aslında. Bu tür olayları sıkça yaşayan ve bu düşüncelerden bir an önce kurtulmak isteyen kişilerin Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılır? Diye sorduğunu duyar gibiyim. Dil bağlama duaları her nasıl ki bir şeylerin olmasını çok istediğimizde bunu Allah’tan ona el açarak istiyorsak bu dualar da yine aynı yöntem ile yapılmaktadır. Normal günlük dualarımızdan farklı olarak bu duaların daha güçlü dualar ile yapılması gerekmektedir.

Aranızda bu duaların yapılmasının ve yaptırılmasının günah olduğunu düşünen kişiler de bulunacaktır elbet. Fakat bu duaların yapımında ve sonucunda kişileri olumsuz yönde etkileyecek hiçbir unsura yer verilmemektedir. Kişilerin tamamen konuşması da engellenmez. Sadece size karşı olumsuz düşünceleri varsa eğer bu düşünceleri dile getiremezler o kadar. Size ve çevrenize sadece sizin hakkınızda iyi düşüncelerini ifade edebilir ne kadar içinden kötü kelimeler kullanmak geçse de duaların etkisi ile bu düşünceleri yansıtamazlar.

Dil Baglama Duasi Nasil Yapilir 1024x1024 - Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılır?Pin
Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Dil Bağlama Duası Nedir?

Dil Bağlama Duası Nedir? Konusuna gelecek olursak dil bağlama duası; birlikte yaşamak zorunda olduğunuz, hayatınızı paylaştığınız, çok değer verdiğiniz, eş, sevgili veya aile bireylerinin size karşı dilini bağlar. Dilini bağlamak istediğiniz kişi maaşlı bir şekilde yanında çalıştığınız ve sizi küçümseyen patronunuz da olabilir.

Yani sizin hakkınızda kötü düşüncesi olan her kim varsa onların düşüncelerini dile getirmesini engellemek amacı ile yapılır. Yani sizin hakkınızda kötü düşüncesi olan her kim varsa onların düşüncelerini dile getirmesini engellemek amacı ile yapılır. Bazen sizin hakkınızda kötü düşüncesi olan kişileri sevseniz de çok da değer verseniz sizi onun düşüncesi incitebilir.

Fakat sevginizden ve saygınızdan sesinizi çıkartmadığınız için bu düşünceler çığ gibi büyüyebilir ve istemsizce artık canınızı sıkmaya başlayabilir. Her ne yaparsanız yapın insanlara ne kadar iyilik de yapmış olsanız kolaylıkla, kimseye yaranamaz ve gözüne giremezsiniz.

Yaptığınız ne kadar iyi ve başarılı şey varsa onlar bir kenara dursun nerde bir hatanız veya kusurunuz var hep o yüzünüze vurulur. İnsanoğluna yaranmak bazen gerçekten zordur ve bu düşüncelerden kurtulmanın en kolay yolu da dil bağlama dualarından geçmektedir. Dil bağlama duaları size ve sevdiklerinize zarar veren bir dua değildir. Sadece onların size karşı kötü düşüncelerini dile getirmesini önlemek amacı ile yapılan bir duadır.

Dil Bağlama Duası Nasıl Bozulur?

Çevresindeki insanlara karşı kötü düşüncelerini paylaşamayan ve ifade edemeyen kişiler kendisine dil bağlama duası yapılmış olmasından şüphe etmektedir. Dil bağlama duaları her ne kadar fark edilmese de zaman geçtikçe kişiler içindeki kötü düşünceleri dışarı vuramadıklarında şüphelenmektedir.

Üzerinde bulunan dil bağlama duasını bozmak isteyen kişiler Dil Bağlama Duası Nasıl Bozulur? Şeklinde araştırma yapmakta ve bu duaları evde bozmak istemektedir. Fakat dil bağlama dualarını evde okumuş olduğunuz dua bozma duaları ile bozmanız pek de mümkün değildir. Bir medyum veya hoca ile iletişime geçmeli ve onların hazırladığı ve Kuran’ı Kerim de var olan dualar ile dil bağlama dualarını bozdurmanız gerekmektedir.

Dil Bağlama Duaları Kimlere Yapılır?

Dil bağlama dualarının oldukça etkili bir dua olduğunu duyan kişiler kendisine kötü düşünceler besleyen kişileri susturmak adına dil bağlama duası yaptırmak istemekte ve bu duaların kimlere yapılacağını tam olarak anlamak ve öğrenmek için Dil Bağlama Duaları Kimlere Yapılır? Konusu ile alakalı araştırmalar yapmaktadır.

Dil bağlama duaları konuşmasından rahatsız olduğunuz ve sizi olumsuz yönde etkileyen kişilere yapılabilmektedir. Fakat bu duaların yapılmış olduğu kişiler sizin tanıdığınız görüştüğünüz kişiler olmalıdır. Ayrıca daha önce cevşen yaptırmış olan kişiler bu cevşen ile korunduğu için onlara yapılan bağlama duaları etki vermemektedir.

Dil bağlama Duası Etkileri

Dil bağlama duası yapılmasının ardından duaların sonuç vermesine Dil Bağlama Duası Etkileri adı verilmektedir. Doğru zaman ve doğru şekilde yapılan dil bağlama duaları kısa süre içerisinde tutmakta ve sonuç almaktadır. Dil bağlama duasının tutmasının ardından sizin hakkınızda kötü düşüncesi olan kişi bir daha sizin aleyhinize en ufak bir kelime bile edemez. Her ne kadar içinden sizin ile ilgili kötü düşünceler geçirse bile bunu dışarıya yansıtamaz. Sadece sizin hakkınızda olan iyi düşüncelerini sizinle paylaşabilir.

Dil Bağlama Büyüleri kategorimizde bir çok faydalı yazımız bulunmakta.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir