Dualar

Ayetel Kürsi Fazileti ve Sırları

Ayetel Kürsi Fazileti ve Sırları

Ayetel Kürsi Fazileti ve Sırları nedeni ile gün içerisinde sık sık okunması gereken sureler arasında yer almaktadır. Ayetel Kürsi, kutsal kitap Kuran-ı Kerim’in en faziletli suresi olarak da bilinmektedir. Bakara Suresinin bir ayeti olan Ayetel Kürsi, tüm Müslüman alemi için çok büyük bir öneme sahiptir. Aytel Kürsi ile ilgili anlatılan faziletler ve sırlar açısından bakıldığında pek çok faydası, sırrı ve mucizesi olan bir ayettir.

Ayetel Kürsi Fazileti ve Sırları ile bugün en çok okunan dualardan biridir. Bunun temel sebebi Kur’an-ı Kerim’deki en faziletli ayet olmasıdır. Ayetel Kürsi, nazar ve belalardan son derece korunmak için özel olarak okunan koruma fonksiyonuna sahiptir. Allah’ın kudretinin ezelinden ve heybetinden bahseden bu sure, yaşanmış ve yaşanacak olan tüm dünyevi ve uhrevi sıkıntılardan Yüce Yaratıcı ‘ya sığınmak için okunur.

Ayetel Kürsi Duası Fazileti

Ayetel Kürsi Duası Fazileti ve etkileri ile günlük hayatta dua etmek için sık sık okunabilir. Namazdan sonra da aynı şekilde tekrar okunması uygun olan bu ayetin birçok sırrı ve mucizesi vardır. Ayetel Kürsi ile ilgili hadis rivayet edildiğine göre, o çok faziletlidir. Ayetel Kürsi’nin vakit namazlarından sonra dua maksadıyla okunduğunda pek çok fayda ve hikmet sırları barındırdığı söylenmektedir.

Ayetel Kürsi Duası Fazileti çok fazla bulunmaktadır. Ayetel Kürsi’yi okumaya devam eden, bu dünyada ve ahirette çok yüksek mevkilere ulaşır. Cenab-ı Hak, sevdiğine namazdan sonra Ayetel Kürsi ayetini okumayı kesinlikle unutturmaz. Ayetel Kürsi, kabirde olanlar için okunursa, Allah’ın ayetinin fazileti için kabirdekilerin kabirlerini genişletir ve oradaki derecelerini yükseltir. Ayetel Kürsi okunduğunda sevap, okuyan kişiye yazılır. Gece yatmadan önce okursa, kendisinin ve ailesinin güvenliğini sağlamış olur. Zor zamanlarda okunursa Allah’ın gidişiyle belalar geçer.

Ayetel Kursi Fazileti ve Sirlari - Ayetel Kürsi Fazileti ve Sırları
Ayetel Kürsi Fazileti ve Sırları

Ayetel Kürsi Faziletleri Nelerdir?

Ayetel Kürsi Faziletleri Nelerdir konusunu araştıranlar bilmelidir ki hayatınızı güzel ve olumlu kılmak için yerine getirmeniz gereken bir sürü dilekler vardır. İşte bu dileklerin gerçekleşmesi için Ayetel Kürsi’yi okumak son derece önemlidir. Eşinizin veya sevdiğiniz kişinin size bağlanma arzusudur. Bu arzuyu gerçekleştirmek için insanların kullandığı belli yöntemler ve araçlar vardır. Ayetel Kürsi’nin birçok durumda okunmasının gerektiğinden ve her durumda okunabileceğinden bahsedilmişti. Dar zamanlarda olanlar, şifa bekleyenler ve Allah’tan pek çok dilek dileyenler bu duayı düzenli olarak okumalıdır. Her namazdan sonra tekrar okumak da çok makbuldür. Ayetel Kürsi, Bakara Suresi’nin 255. ayetinde yer almaktadır.

Ayetel Kürsi Faziletleri Nelerdir noktasında medyumluk uygulamalarının önemi de çok büyüktür. Hemen hemen hepimiz için evimiz, sığındığımız ve en mutlu olduğumuz yerdir. Ama bazı durumlarda evimiz bize çok fazla negatif enerji verir. Bizi çekemeyenlerin nazarından, kıskananların kötü bakışlarından dolayı evlerinde daralanlar, bu enerjiyi pozitife çevirmelidir. Ayetel Kürsi okuyarak medyum hocalar evlere eski enerjisini geri verebilmektedirler. Aynı şekilde Ayetel Kürsi ile bağ kurma ritüelleri de çok önemlidir.

Büyünün kullanılacağı kişi sizi seviyor olmalı, size yüksek aşk duyguları beslemelidir. Sadece sizin onu sevmeniz bir aşk yaşamanız için yetmez. Onun sizi sevmesi için Ayetel Kürsi’nin yanı sıra Felak ve Nas’ın faziletlerinden de yararlanıp mutlaka okumalısınız. Sevdiğiniz, bir zamanlar sevgiliniz olan kişi sizi terkedip gitmiş de olabilir. Size geri dönmesi ve sizinle yeniden bağlantı kurması için yapılması gereken bazı şeyler vardır. Medyumlarbu konuda son derece deneyimlidirler. Ayetel Kürsi’nin giden sevgiliyi geri getirme veya bağlama büyülerinde önemi gerçekten büyüktür.

Ayetel Kürsi Okunuşu

Ayetel Kürsi Okunuşu ile kişiler kendilerini dini açıdan son derece mutlu ve güvende hissederler. Sonuç olarak, kişi dini görevlerini yerine getirirken iç huzuru da kolaylıkla kazanabilir. Bu ayetin okunuşu ile kişiler sıkıntılı zamanlarından daha rahat kurtulabilir. Hastalıklar şifa bulur, yoksullar kendilerini güvene alırlar ve hatta giden sevgililer bile geri döner.

Ayetel Kürsi Okunuşu dua etmek veya ibadet etmek isteyenler arasında büyük ilgi gören bir ayet olmaktadır. Halk arasında Ayetel Kürsi ayetine; Ayetel Kürsi Suresi veya Dua denilse de bunun bir Kuran ayeti olduğunu ifade etmek gerekir. Aynı zamanda Allah’ın yurdu anlamına da gelir. Bu ayetin okunuşu ile pek çok dilek kolayca gerçekleşir.

“Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.”

Dualar Kategorimizdeki bulunan yazılarımızı okuyabilir bu şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlama Duası Körkütük Aşık Etme Duası 1 Günde Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua 24 Saatte Aşık Etme Duası Aşık Etme Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur? Canbar Büyüsü Ayırma Büyüsü Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur? Bağlama Büyüsü Neden Yapılır? Hızlı Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birisini Kendine Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Evlenmek İçin Dua

Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ? Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evlilik Büyüsü Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Anında Etkili Aşk Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevgi Duası Evlilik Duası Soğutma Büyüsü Soğutma Duası

Süryani Büyüsü Bu Dua Sayesinde Evlendim Deli Gibi Aşık Etme Duası Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Bağlama Büyüsü Duaları Medyum Derman Hoca Yorumları https://www.dermanhoca.com/ Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü