Ayırma Büyüleri

Ayırma Büyüsü Kaç Günde Bozulur?

Ayırma Büyüsü Kaç Günde Bozulur?

Ayırma Büyüsü Kaç Günde Bozulur? sorusu ayrılma ve ayrılık sorularına cevap bulmak adına sorulan sorulardır. Ayrılma büyüleri iki insanın duygusal ve ruhsal olarak adından da bilineceği üzere ayrılmasını sağlayan büyüler olmaktadır.

Büyü ile oluşturulan bağlılık duygusu sonsuza kadar oluşmaya ve kişilerin arasında güçlü bir bağ olarak kalmaya devam edecektir. Ayrılma büyülerinin yapılışı ve yöntemi hangi türden bir büyünün sınıfında yer aldığını anlamak içinde önemli olmaktadır. Ayrılık büyüsü sevgi ve aşkın bağlarının çiftler arasında yapımından hemen sonra kopmasına neden olan ve yaygın olarak yapılan bir büyü olmaktadır.

Ayırma Büyüsü Kaç Günde Bozulur sorusu ayrılma kararını tek bir tarafın alması durumunda da bağlama büyüsü ve duası yapılır. Ayrılmak isteyen eşler, nişanlılar ve sevgililer tarafından sık olarak yapıldığı bilinmektedir. Bu tür büyüler ile çiftler arasında oluşan ayrılık bağı yok edilmiştir ve çiftler bir daha ayrılmayı göze almadan, istemeden ve unutarak yaşamaktadır. Birçok büyüde kişi bilgilerine ve doğum tarihi gibi bilgilere de ihtiyaç duyulmaktadır. Anne adı, isim, doğum tarihi ve bir adet resim medyuma büyü öncesinde teslim edilmelidir.

Sevgilileri Ayırma Büyüsü Belirtileri

Sevgilileri Ayırma Büyüsü Belirtileri arasında sevgililerin birbirini sevmemesine neden olan duyguların oluşmaktadır. Aşk ayrılma Büyüsünde de fotoğraf kullanımın yapıldığı bilinmektedir. Kullanılacak olan fotoğraf medyum tarafından büyü uygulaması sırasında bir kavanoz içine yerleştirilir. Hangi dualar, sureler ve sözlerin okunacağı medyum tarafından bilinir ve resme bakılarak ya da malzemeler kullanılarak yapılır. Etkili ve hızlı olarak tutması istenen bir ayırma büyüsünde kullanılan resim arkasına çiftin adı ve soyadı bilgisi de medyum tarafından dikkatlice yazılır.

Sevgilileri Ayırma Büyüsü Belirtileri arasında Birçok büyü ritüellerinde hatta tamamında büyüye başlamadan önce kişinin bilgilerinin yazılı olduğu bir kağıt ya da bilgiler medyum tarafından yazılarak not edilir. Bilgiler arasında her büyüse mutlaka ad, soyadı, anne adı, resim ve ne zaman doğduğuna dair bilgiler medyuma verilir. Ruhani varlıklar da büyü sırasında medyum tarafından yapılması istenilen büyüde etkili olması için dualar ve tılsımlı sözler eşliğinde çağrılır. Ruhani varlıklardan destek almanın birkaç yolu vardır. Büyü öncesinde bir kurban kesmek ya da birkaç hayvan kemiği kullanarak ruhani varlıklar davet edilir, çağrılır. Ayırma büyüsünde de benzer olarak kullanılan birkaç malzeme bulunmaktadır.

Ayirma Buyusu Kac Gunde Bozulur - Ayırma Büyüsü Kaç Günde Bozulur?Pin
Ayırma Büyüsü Kaç Günde Bozulur?

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur sorusu ayırma amacıyla yapılan bir büyünün hangi yöntemde usule uygun olarak yapıldığını bilmek amacıyla sorulmaktadır. Bir büyünün etki süresi de büyünün kalitesini gösteren bir husus olmaktadır. Birçok farklı büyü türü vardır ve her birinin etkili olma süresi günlük, haftalık olarak değişmektedir. En çok yapılan aşk büyüsü ve aşık etme büyüsünün etki süresi 7 ile 15 gün arasında değişirken ayrılık büyüsünde bu süre 10 ile 12 gün arasında değişmektedir. Bazı durumlarda büyüler yapımından uzun bir müddet sonunda etkili olabilir. 21 ile 54 gün arasında büyü yapımı sonrasında beklemek gerekir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur sorusu bozulacak ve  kullanılacak olan uygulama ve ritüeller yapılacak olan büyülerin istek ve konularına göre de farklı olmaktadır. Büyülerde kullanılan ve yardımcı olan ruhani varlıklar büyülerin ilk aşamaları içinde kişi rüyalarına girmeye başlar ve kişinin rüyasında hangi amaç ile büyü yapılırsa o amacı ve kişiyi gösterirler. Sevgi ve aşkın yok edilerek eşlerin birbirlerinden ayrılmalarında ve bir araya konuşmak için dahi gelmemeleri için ayırma büyüsü yapılır. Ayırma büyüsü uzman medyumun bozacağı büyülerden biridir.

Ayırma Büyüsü Bozma Duası Nedir?

Ayırma Büyüsü Bozma Duası Nedir sorusu çiftleri ayırmak için yapılan büyülerin etkisini azaltmak amacıyla sorulan sorulardır. Kişiler büyü etkisi altında kaldıkları zaman ellerinde olmasan, kendilerini bir türlü durduramayan kendisine büyü yapan kişiye aşık olur ve ona bağlanmak ister.

Ayırma Büyüsü Bozma Duası Nedir sorusu yapılan uygulama ve ritüellerin dualar aracılığıyla etkisini yok etmek için sorulan sorulardır. Bir ritüel ve uygulamanın ruhani varlıklardan destek almadan yapılması hususu araştırılmıştır. Büyülerin yapımı sonrasında bozulması işlemleri için büyü yaptığınız medyumlar zıtlık işlemi ve uygulaması adı verilen ritüel içinde yapılan büyüyü başarılı ve hızlı olarak bozmaktadır. Bozma işleminde başarı sağlanması için ise medyumun ilim sahibi olmasına çok dikkat edilmelidir.

Ayırma Büyüleri ile ilgili bir çok yazıma kolaylıkla ulaşabilir makalelerimizi okuyabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1