Ayırma Duası Nedir? Ayırma Duası Nasıl Yapılır? - İsmaL Hoca
Ayırma Duaları

Ayırma Duası Nedir? Ayırma Duası Nasıl Yapılır?

Ayırma Duası Nedir? Ayırma Duası Nasıl Yapılır?

Geçmişten günümüze kadar kişileri birbirinden ayırmak isteyen birçok kişi görülmektedir. Bu kişiler sevdiği adamın veya kadının başka birisi ile olmasını hazmedemeyen kişiler, kişilerin annesi babası veya yakın çevresinden birisi olduğu görülmektedir. Kişilerin birbirine hiç yakışmadıkları ve mutlu olmadıkları bahanesi ile kişileri birbirinden ayırmak için bin bir yol denemektedirler. Bulunan yöntemlerden birisi de ayırma duasıdır. Ayırma Duası Nedir?

Ayırma Duası Nasıl Yapılır? Diye soracak olursanız ayırma duası geçmişten günümüze kadar birbirini seven çiftleri ayırmak ve aralarına soğukluk girmesi adına yapılan dualardır. Bu dualar yüzünden bitmez denilen birçok evlilik bitmiş, birbirine deli gibi aşık olan çiftler ayrılmış, ömürlük gibi duran sevdalılar arkasına bile bakmadan çekmiş gitmiştir. Ayırma duası adı altında yapılan birçok ayırma duası vardır.

Bu duaların amacı hep aynıdır, birbirini seven kişileri ayırmak. Ayırma duası adı altında yapılan birçok duanın sadece bazılarının etkisini gösterdiği bilinmektedir. Bu yüzden bu duaların ilim sahibi işinde uzman birisi tarafından tespit edilip hazırlanması gerekmektedir. Ayırma duaları güçlü dualar ve kelimeler ile hazırlanmaktadır. Doğru bir şekilde icra edildiğinde ve okunduğunda oldukça etkili olan ayırma duaları yaptıran kişinin faydasını göreceği bir duadır.

Birini Kendinden Ayırma Duası

Eskiden çok sevdiğin fakat şimdi ise ona karşı bir şeyler hissetmediğin kişiyi kendinden uzaklaştırmak isteyen kişilerin sayısı oldukça fazladır. Genel olarak artık başka birini seven kişiler arkasında kırık bir kalp bırakmamak düşüncesi ile Birini Kendinden Ayırma Duası yaptırmak istemektedir. Sizi çok seven birini güçlü dualar ile kendinizden ayırmak mümkündür.

barisma duasi oku 300x300 - Ayırma Duası Nedir? Ayırma Duası Nasıl Yapılır?

 En İyi Ayırma Duası Nasıl Yapılır?

Evli olan kişileri, sevgili olan kişileri, nişanlı olan kişileri veya birbirini çok seven iki insanı birbirinden ayırmak ve uzaklaştırmak isteyen kişiler ayırma dualarına başvurmaktadır. Ayırma duaları yapıldığı takdirde oldukça etki gösterebilen dualar arasında yer alan bir duadır. Ayırma duası yapmak isteyen kişiler bu duaları yapabilmek adına genel olarak internet üzerinden En İyi Ayırma Duası Nasıl Yapılır? Şeklinde araştırma yapmaktadır. Ayırma duaları kişilerin evde yapabileceği bir dua olsa da medyum veya hocalar gibi işinde usta birisi tarafında n hazırlanmalıdır.

İki Kişiyi Birbirinden Ayırma Duası

İki Kişiyi Birbirinden Ayırma Duası kişilerin arasını bozmak ve onları birbirinden Soğutm Vefki amacı ile yapılan dualardır. Genel olarak bu dualar yapılmak istendiğinde veya yaptırılmak istendiğinde çiftlerin birbiri ile anlaşamadığı ve birbirine yakışmadığı bahaneleri kullanılmaktadır. Arkadaşının, akrabasının mutluluğunu kıskanan kişiler bu duaları onları ayırma amacı ile yaptırmak istemektedir. Sevdiği insanı bir başka kadına veya adama kaptıran ve geri kazanmak için onlarının ilişkilerinin veya evliliklerinin bitmesi gerektiğini düşünen kişiler de bu duaları yapmak veya yaptırmak istemektedir. Bu tür dualar kara dualar olarak bilinmektedir. Doğru kişiler tarafından hazırlanan ve doğru bir şekilde okunan ayırma duaları son derece de etkili olan bir duadır.

 

 Resme Okunan Ayırma Duası

Resme Okunan Ayırma Duası en etkili ayırma dualarından birisidir. Ayrılmasının istendiği kişilerin resimlerinin üzerine okunan güçlü dua ve kelimeler sayesinde okunan dualar direk olarak kişilerin zihnine hitap edecek ve bir anda nasıl olduğu bile anlaşılmadan kişiler kavga etmeye başlayacaktır. Tabi ki bu dualar ancak işinde uzman ilim irfan sahibi birisi tarafından hazırlanırsa etki göstermektedir. Aksi halde kulaktan dolma bilgilerle ve internet üzerinden doğruluğu bile bilinmeyen yazılar ile dualar hazırlar ve okursanız hiçbir şekilde etkisi olmayacaktır.

 En Etkili Ayırma Duası

Birbirini seven iki kişiyi ayırmak ve arasını bozmak isteyen kişiler En Etkili Ayırma Duası yaptırmak istemektedir. Ayırma duası adı altında yapılan bütün dualar aslında oldukça etkili dualardır. Fakat bu duaları evde yapmak isteyen ve deneyen o kadar çok insan vardır ki evde deneyen kişilerin %90’ı duaların sonuç vermemesinden şikayetcidir. Aslında bu durum ayırma dualarının etkisiz bir dua olduğunu göstermez.

Evde deneyen kişilerin birçoğu gerekli araştırmayı internet üzerinden yapmıştır ve oradan bulduğu eksik ve yanlış bilgiler ile de dualarını tamamlamıştır. İnternet üzerinde duaların yapımı ile ilgili yazılan yazıların birçoğu yanlıştır. Doğru bilgi bulmanız tamamen sizin şansınıza kalmıştır. Biz ise size en doğru bilgiyi ulaştırmak amacı ile bu yazıları yazıyoruz. Etkili bir ayırma duası yaptırmak istiyorsanız bir medyumdan veya hocadan yardım almanız gerekmektedir.  En etkili ayırma duası olarak resim ile yapılan ayırma duası ve yakma ile yapılan ayırma duaları bilinmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Whatsapp
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü