Ayırma Duaları

En Kuvvetli Ayırma Duası

En Kuvvetli Ayırma Duası

En Kuvvetli Ayırma Duası birbirini seven iki insanın zorunlu olarak ayrılmasına neden olan dualardır. Etkisi yüksek olarak görülen ve yaygın olarak okunan dualar arasında bulunmaktadır. İlişki yaşayan insanların doğru kararı vermesini sağlamak amacıyla da okunan dualardan biridir. Bir ilişkide ayrılık yaşanıyorsa ve ayrılık sonrasında da kişi yeniden ayrıldığı kişiyi yanında istiyorsa doğru bir karar verdiğinden emin olması için dua okuması önemlidir.

En Kuvvetli Ayırma Duası ayırma niyetiyle yapılmaktadır. Kimi zaman zorunluluk nedeniyle birlikte olan insanın eşinden ya da onu seven insandan ayrılmasını istemesi sonrasında okuduğu dualar arasında yer almaktadır. Tek taraflı olarak devam eden ilişkilerde ilişkinin seyrini ve boyutunu değiştirmek için ayırma duası okunmaktadır. Ayırma duası kişiler tarafından istenecek okunması gereken dualardır.

330 Defa Okunan Ayırma Duası

330 Defa Okunan Ayırma Duası kişiler tarafından ilgi duyularak araştırılan bir konu olmaktadır. Ayrılma duası belirli sayılarla okunduğu zaman etkisini daha hızlı gerçekleştireceğine inanılarak okunmaktadır. En etkili dualar arasında yer almaktadır. Kimi zaman istek kimi zamanda zorunluluk nedeniyle devam eden ilişkilerde kişinin kendisine zarar vermesini engellemek amacıyla ayırma duası okunur. Duanın 340 defa okunması gerekmektedir. Ayırma duası çiftler arasında soğukluk, küslük ve uzaklık oluşumuna neden olmaktadır. Ayrılmak isteyen ancak bu fikrini benimsetemeyen, yaşanılan birliktelik durumunun her iki tarafa da zarar vermesi durumunda okunmak istenen dua olmaktadır.

En Kuvvetli Ayirma Duasi - En Kuvvetli Ayırma Duası
En Kuvvetli Ayırma Duası

330 Defa Okunan Ayırma Duası kişi istek ve niyetine bağlı olarak okunacak dualardan biridir. Ayırma duasının zaman içimde etkisini göstermesi için 330 defa okunmasına fayda olacaktır. Dua içinde farklı sureler okunarak da duaya devam edilir. Kişi abdest alarak duaya besmele çekerek başlamaktadır. Gerçek aşk olarak görülmeyen ve hissedilmeyen ilişkilerde iki tarafında sürekli olarak kırgınlık yaşanası, incinmesi ve kalp kırıklığının oluşması belirli süre sonunda evliliklerde ve ilişkilerde birbirinden nefret etmeye kadar gidecektir. Bu sorunun oluşmaması adına kişiler ayırma duasını okumayı tercih etmektedir. Şu duayı okumalısınız;

Dikkatinizi Çekeceğini Düşündüğümüz Bir Diğer Yazımızı Okuyarak Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İçin En Hızlı Ayırma Duası Yazımızı İnceleyebilirsiniz.

“Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.”

 

“Bismillahirrahmanirrahim. El hamdü lillahi rabbil alemin. Er rahmanir rahıym. Maliki yevmid din. İyyake na’büdü ve iyyake nesteıyn. İhdinas sıratal müstekıym. Sıratallezine en’amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve lad dallin. (amin)”

Resme Okunan Ayırma Duası

Resme Okunan Ayırma Duası kişi resmine karşı okunması gereken dualardan biridir. Sevilmeyen, ayrılmak istenen ve zorunluluk nedeniyle birlikte olduğunu düşünen insanlar tarafından ayırma duası farklı şekillerde de okunmaktadır. Kimileri sayı olarak farklı okurken kimileri de resme bakarak da dua okunmaktadır. Ayırma duasının etki alanı son derece geniştir. Etkili ayırma duası olarak bilinen birden fazla dua vardır ve her bir dua farklı uygulama aşaması içinde okunmaktadır. Okumak için dikkatli sözcük seçimi yapılmalıdır.

Resme Okunan Ayırma Duası günümüzde de araştırılan ve sürekli olarak sanal ortamlarda da bilgi alınmak adına çeşitli sorular sorulan konulardan biridir. Dualar insanların yaşamlarında istek ve arzularını gerçekleştirerek kötü veya hayırlı olanı dilemesi sonrasında etkili olmaktadır. Duanın kabulü ve etkisi Allah tarafından belirlenmektedir. Okunması gereken duaya ağırlık verilerek ve dikkatli kelime seçimi yapılarak okunması gerekir. İnsanlık tarihi boyunca ayrılma, birliktelik, kavuşma veya sevgi gibi birçok konuda etkili olan dualar kişiler tarafından sürekli olarak okunmuştur. Ayırma duası aynı zamanda kişinin hayırlı bir kişi ile birlikte olup olmadığını sorgulamasına da yardımcı olmaktadır.

Resme okunacak dua şu şekildedir;

 

“Yuhibbunehum kehebbüllezine amenü eşeddi hubbullahü ve cealeş şemse zıyaen vel kamere nüren Vallahi Alim-i bizatis sudür.”

 

Bismillahirrahmanirrahim

 

Ya Vedud,

 

Yedi kat göğü ve yedi kat yeri yaratan sensin. Sen sonsuz kudret sahibisin. Onun gönlünün yedi katını da bana meylettir, beni onun gözüne güzel göster ya Rabbim.

 

Ya Mucip,

 

Tevrat’ı, Zebur’u, İncil’i ve Furkan’ı insanlara yol göstersin diye sen gönderdin. Kuran-ı Azumuşşan ile bizi nurlandıran da sensin. Onun da gönlünü önce iman ile sonra bizim sevgimizle doldur ya Rabbim.

 

Ya Cami,

 

Sen Adem’in, Nuh’un, Yusuf’un, Musa’nın, Harun’un, İsa’nın, şanı yüce Muhammed Mustafa’nın ve 124 bin peygamberin İlahısın. Sen dilediğin vakit dilediğin her şeyi bir araya getirme kudretine sahipsin. Bizim gönüllerimizi de bir araya getir ya Rabbim.

 

Ya Latif,

 

Sen sonsuz kerem ve ihsan sahibisin. Onu benimle beni onunla nasiplendir. Sen gönülleri evirip çevirensin. Bizim gönüllerimizi de birbirine çevir ya Rabbim.

Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma

Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma konusu insanlar tarafından okunacak ve etkisini gösterecek dualar arasında yer alması sebebiyle bilinmek, öğrenilmek istenen surelerden biridir. Sureler kutsal kitabımız içinde de yer alan önemli ve etkili kelimelerdir. Tebbet suresi okunarak da ayırma sağlanır. Hayırlı bir evlilik yapmayan, eşinden sürekli olarak şiddet gören ve ayrılma konusunda kararı olan kişiler tarafından da Tebbet suresi zaman içinde okunan gücü ve tesiri olan dualardan biridir. Uygulama aşamaları her dua için aynı olmamaktadır. Bu nedenle Tebbet suresini okurken kurallara uygun olarak okumalı, anlamını ve kelimeleri doğru olarak okumalı ve kişi  iç niyetinin iyi olarak okunması gerekmektedir.

Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma etkisi ve gücü açısından da son zamanlarda en çok başvurulan sureler ve dualar arasında yer almaktadır. Besmele çekilerek sureye başlanması gerekir. Akşam vakitlerinde okunması önerilir ve okunurken kişinin anlamlı olarak okuması gerekmektedir. Uzaklaştırma ve ayırma amacıyla da okunan Tebbet suresi aşamalara uyularak ve düzgün bir şekilde okunarak yapılması gerekir. Tebbet suresi aynı zamanda uzaklık ve uzaklaştırma için okunmaktadır. Zararı olan kişiden ve ilişki yaşadığı kişiden tehlike görmeye başlayan kişiler tarafından okunması gereken dualardan biridir.

 

Tebbet Suresi şu şekildedir;

 

Tebbet Suresi Türkçe Okunuşu

 

Bismillahirahmanirrahim “Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb. Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb. Sayeslâ nâren zâte leheb. Vemraetühû hammâletelhateb. Fî cî dihâ hablün min mesed.”

 

Tebbet Suresi Türkçe Anlamı

 

Râhman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla, Ebû Leheb’in elleri kurusun, kurudu da! Malı ve kazandığı kendisine fayda vermedi. Alevli ateşe yaslanacaktır. Karısı da, boynunda bir ip olduğu halde ona odun taşıyacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlama Duası Körkütük Aşık Etme Duası 1 Günde Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua 24 Saatte Aşık Etme Duası Aşık Etme Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur? Canbar Büyüsü Ayırma Büyüsü Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur? Bağlama Büyüsü Neden Yapılır? Hızlı Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birisini Kendine Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Evlenmek İçin Dua

Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ? Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evlilik Büyüsü Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Anında Etkili Aşk Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevgi Duası Evlilik Duası Soğutma Büyüsü Soğutma Duası

Süryani Büyüsü Bu Dua Sayesinde Evlendim Deli Gibi Aşık Etme Duası Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Bağlama Büyüsü Duaları Medyum Derman Hoca Yorumları https://www.dermanhoca.com/ Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü