Büyü

Azem Büyüsü Nedir?

Azem Büyüsü Nedir?

Azem Büyüsü Nedir? konusu pek çok kişi tarafından bilinmez. Azem büyü daha çok uzman medyum hocaların bildiği ve yaptığı bir büyü çeşididir. Çok fazla bilinmemesine rağmen aslında çok eski zamanlara da dayanan bir büyüdür. Bu büyü medyum hocalar tarafından çok zor yapılmasıyla bilinmektedir. Zor olmasının yanında aslında pek çok tehlikeyi de içerisinde barındırmaktadır. Bu sebeple hocalar arasında çok fazla kullanılmayan bir büyü olması nedeniyle gizli kalmıştır. Bu büyü hakkındaki detaylı bilgiler ise kadim büyü kitaplarında yer almaktadır.

Azem Büyüsü Nedir diye bakıldığı zaman aslında tehlikeli bir büyü olduğu için kara büyü adı altında geçer. Kara büyüler genelde kötü niyetle yapılmaktadır. Bu nedenle de yapımı zordur ve yan etkileri de tehlikelidir. Bu büyüyü her medyum yapmak istemez. Bu nedenle Azem büyüsü konusunda güçlü bir medyum hocanın olması önem taşır.

Bu büyünün diğerlerinden farkı bir nesneye de yapılabilmesidir. İnsanlara da yapılan bu büyü etkisini nesneler üzerinde de gösterir. Bir nesne üzerine yapıldığı zaman kişiler koruma altına alınmış olur. Böylece yan etkileri görülmez. Yan etkisi görülmeyecek şekilde yapılmış olan Azem büyüsü de bu sayede son zamanlarda daha fazla yapılmaya başlanmıştır. Direkt olarak kişilerin üzerine yapılırsa eğer çok büyük tehlikelerle karşılaşıla bilir.

Azem Büyüsü Neden Yapılır?

Azem Büyüsü Neden Yapılır konusunda aslında çok farklı amaçlar vardır. Hem zarar verme hem de koruma etkisi tanıyan bu büyüyü yapmak oldukça zordur. Bu büyüyü yaptırmadan önce çok düşünmek gerekir. Bu büyü kara büyü altında yapılmaktadır. Yani yapılan kişinin hayatını tamamen cehenneme çevirmek amacıyla yapılır. Bu büyü o kadar etkilidir ki üzerine yapılan kişinin bu büyüden artık uzaklaşabilmesi için tek çareyi ölüm olarak düşünür. Bu sebeple geçici kırgınlıkta ya da kızgınlıkta bu büyü yapılmamalıdır.

Azem Büyüsü Neden Yapılır diye bakıldığı zaman karşı tarafın hayatının her zaman kötüye gitmesi ve hayatında olumlu herhangi bir şey olmasın diye yapılır. Genelde intikam almak için yapılır. Karşı taraf büyüyü yaptıran kişiye çok büyü zararlar vermiştir. Buna yönelik olarak da Azem büyüsü yapılır ve intikam alınır. Azem büyüsü bugüne kadar genelde iftira, tecavüz ya da cinayet gibi olaylardan sonra yapılması tercih edilir. Büyüyü yaparken, büyüyü yaptırmak isteyen kişinin de zarar görmemesi için bir nesne de kullanılır. Bu sayede büyüyü yapan kişi Azem büyüsünün kötü etkilerinden tamamen korunmuş olur.

Azem Buyusu Nedir - Azem Büyüsü Nedir?Pin
Azem Büyüsü Nedir?

Azem Büyüsü Etkili Midir?

Azem Büyüsü Etkili Midir konusunda endişe duyan kişilere bu büyünün kesinlikle çok etkili olduğu söylene bilir. Hatta kara büyüler arasındaki en etkili büyülerden biridir. Çok sık kullanılmamasının en büyük nedeni de etkilerinin gerçekten çok güçlü olmasından kaynaklanır. Kişiler uzun ömürlü, yüksek tesirli ve kesin bir büyü arıyorsa Azem büyüsünü tercih edebilir.

Azem Büyüsü Etkili Midir diye bakıldığı zaman 21 gün ila 41 gün arasında etkisini göstermeye başladığı söylene bilir. Bu durum büyünün yapım tarzına göre kısalabilir ya da uzayabilir.  41 günden sonra eğer hala bu büyü etkisini göstermediyse bu durumda büyünün yapılamadığı anlaşılabilir. Eğer etki yoksa büyüyü yapan medyum hocaya danışmak gerekir.

Azem Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Azem Büyüsü Etkileri Nelerdir konusu da büyüyü yaptırmak isteyen kişiler tarafından oldukça fazla merak edilir. İntikam amaçlı olarak yapılan bu büyüde karşı tarafın sosyal hayatı tamamen alt üst olur. Büyünün etkisinde olan kişinin çevresi bir anda ondan soğur ve ona kötü davranmaya başlarlar. Ailesi bile o kişiye bir süre sonra kötü davranmaya başlayacaktır.

Azem Büyüsü Etkileri Nelerdir diye bakıldığı zaman kişi içine kapanmaya başlar. Yataktan dışarı bile çıkmak istemezler. Herkesin ona zarar vereceğini düşünür bu nedenden dolayı herkesten uzaklaşmaya başlar. Bu kişinin hayatı çok fazla zorlaşmaya başlar. Büyünün etkisinde olan kişi hem psikolojik olarak hem de ruhsal olarak pek çok zararlar yaşar. Buna yönelik olarak fiziksel zararlar da görülmeye başlar. Kişi sürekli olarak ıstırap ve acı içerisindedir. Hem başarı hem de sosyal olarak çok büyük çöküşlerde olur. Aynı zamanda bu kişiler bir anda borçlanmaya başlar. Borç batağına düşerler.

Büyü kategorimizi inceleyerek diğer makalelerimize de ulaşabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir