Bağlama Duaları

Birini Kendine Bağlamak için Dua

Birini Kendine Bağlamak için Dua

Birini Kendine Bağlamak için Dua, öncelikle birini gerçekten sevdiğinizi düşünüyorsanız hayatınızı her anlamda onunla paylaşmak istiyorsanız bağlama duası ile bunu başarabilirsiniz.  Bağlama duasını yapmanızın amacı; Hayatınızda olması ve sizi sizin onu sevdiğiniz gibi sevmesi için çaba göstermeniz gerektiğini bilmelisiniz. Çeşitli sebeplerle sizi bırakıp gideceğini, bir başkasını size tercih edeceğini düşünüyorsanız kesinlikle onunla bu yolda devam etmemeniz gerektiğini de bilmelisiniz.

Sevdiğiniz erkeği veya  kadını kendine bağlamak için duanın amacı ne olursa olsun sizinle olmasını istiyorsanız ve sizin için hayırlı olacağına inanıyorsanız ilk yapmanız gerekenin kesinlikle Allah’a sığınıp dua etmeniz gerektiği olacaktır. Edeceğiniz dua içerisinde sevdiğiniz kişinin adını dile getirerek abdestli bir şekilde duanızı ederseniz ve isteğinizi yalnız Allah’a karşı belirtirseniz dualarınız kesinlikle geri çevrilmeyecek hayırlı olacak şekilde devam edebileceksiniz.

Eğer sevdiğiniz kişiyi hayatınız boyunca kendinizden ayırmak istemiyorsanız  baglamaduasi.net/omur-boyu-baglama-duasi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Dua Ederken Yapılması Gerekenler

Öncelikle ettiğiniz dualar içerisinde sevdiğini kendine bağlamak için dua veya sevgilini aşık etme isteğinizi muhakkak ki belirtmelisiniz. Ayrıldığınız kişinin sizi neden bıraktığını bilmiyor ve anlam veremiyorsanız yapmanız gereken doğru ve söylendiği şekilde kabullenmelisiniz. Ruh eşinizi bulmak aslında her insanın istediği ve hayatını o kişiyle geçirebilmek için ona aşık olması gerektiğini de bilmelisiniz.

Fakat bu istekler maalesef ki her zaman gerçekleşmemektedir. Birini deli gibi seviyorum ve uğruna her şeyi yaparım dediğiniz kişinin sizden uzak olması sizi bırakıp gitmesi tabi ki en son isteyeceğiniz şey olacaktır. Acı çektiğiniz depresyona girdiğiniz zor günlerde elbet te ki kapıda olacaktır.

Bu durumdan kurtulmak ise tamamen sizin elinizde olacaktır. Öncelikle vazgeçemeyeceğinizden emin olmalı ve dik durmalısınız. Kesinlikle ilk adımınız terk edildikten sonra sebebini bilmek olmalıdır.

Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Neler Yapılır?

Bağlama veya geri döndürme duaları ile sevdiğiniz kişinin sizden uzaklaşmasına engel olabilirsiniz. Acı çekmeye çalışmaktan vazgeçip onu istediğinize eminseniz savaşmaya başlamalısınız. Bağlama Vefki ile bunu yapabilmeniz aslında oldukça bilinen ve yaygın bir tılsım bir sihirdir.

Aşık olan kişinin sevdiğini geri getirmek için edilen ve o kişinin gözünü sizin gözlerinizden ayırmamak için edilen özel bir dua şeklidir. Her şey Allah’tandır. Fakat Allah kaderinizi çabanıza bağlı kılmıştır ve bu asla unutulmamalıdır.

baglama duasi nasil yapilir - Birini Kendine Bağlamak için DuaPin

 Bu tılsımı tek başınıza yapamayacağınız için öncelikle gerçekten iyi bir hoca bulmanız gereklidir. Gerçekten inanarak bu tılsımı yapabilecek biri ile eski mutlu günlerinize dönmek istediğinizi konuşmalısınız. Bağlama Büyüsü ve Muhabbet Büyüsü

Seçtiğiniz bu tılsım ile sevgilini kendine bağlama ve sevdiğini aşık etme isteğiniz gerçek olacaktır. Zaten size ait ise o kalbi geri döndürmek size karşı yaşadığı kırgınlıkları unutturmak ve seçtiğiniz hayatı beraber yaşamanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Bu yüzden kolaylıkla hayatını sizinle geçirmek üzere geri gelecektir. En güzeli de gözü sizden başkasını asla görmeyecektir ve bu tılsımın sırrı kalpleri bir tutmaktır. Bu tılsımı hazırlamak için gerekli olan sevdiğiniz kişinin ve sizin resimleriniz ve doğum tarihleri olacaktır.

Doğum saati ve tarihi çok önemlidir ve kişilerin yıldızlardaki etkisini belirleyecektir. Annelerinin isimleriyle 7 gün boyunca tekrarlanan dualar sayesinde bu tılsım etkisini en kısa sürede tamamlayacaktır.

Edilen Dua Ne Zaman Etkisini Gösterir?

En geç 40 gün içerisinde etkisini göstererek hayatınızdaki yerini alacaktır. Her tekrar edildiğinde dua etkisiyle sevdiğiniz kişi sizinle yaşadığı veya hayalini kurduğu anıları tekrar tekrar hatırlayacak ve aşkını en derinlerde hissedecektir.

Siz sabır göstererek beklemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Allah sabredenlerle beraberdir. Kaybettiğinizi düşündüğünüz mutlu zamanlarınız aslında sizin parmaklarınızın ucunda sizi bekliyor olacaktır ve en kısa zaman da o güzel günlerinize geri döneceğinize de inancınızı yitirmemelisiniz.

Sevdiğiniz kişiden gelecek telefona veya size atacağı adımlara hazırlıklı bir şekilde beklemelisiniz. Kesinlikle en güzel bir şekilde barışacağınız o günü beklemelisiniz. Eskisi gibi mutlu anlarınıza kavuşmak için dua etmekten vazgeçmemelisiniz.

guclu ask vefkleri 1024x683 - Birini Kendine Bağlamak için DuaPin


Muhabbet Büyüsü

Sevdiğiniz kişinin size geri dönmesi ve asla ayrılık yaşamadan hayatınızın her alanında onunla olmak istemenizi elbette ki aşk olarak algılıyorsunuz. Aşık olduğunuzdan eminseniz ve her zaman sorunsuz şekilde süre gelecek bir ilişki hayal ediyorsanız, sevdiğini kendine bağlama veya sevgilini kendine aşık etme gibi isteklerinizi karşılamak için oturup yalnızca sabırla dua etmelisiniz.

Bir çiftin arasındaki muhabbetin seviyesi çok önemlidir. Çünkü sebepsiz tartışmalar basit konular üzerine çıkan kavgalar ve gereksiz noktalar ile hayatınızda istemediğiniz noktalara gidebilirsiniz. Bunların olmaması ve sevdiğiniz kişi ile aranızdaki muhabbetin artması için muhabbet büyüsü kesinlikle aradığınız şey olabilir. Bu büyü aslında adındaki gibi uydurulmuş ve hayali bir şey değildir.

Hocaların Ehil Kişiler Olması

Kesinlikle gerçek hocalar tarafından uzun yıllar tecrübeler edindikten sonra yapılması gereken ve yanlış yapılması tehlikeli olabilecek bir durumdur. Büyük çalışmalar ile dünya üzerinde yaşayan görünmeyen varlıklara erişerek dikkatle onları işini yapması için yönlendirilmelidir.

Sahte hocalar bu durumu asla başaramayacakları için ayırt etmeniz gereken sizi anlayabilecek ve işini gerçekten ciddiyetle yapan bir hoca ile çalışmalısınız. Muhabbet büyüsü yapılan kişi size karşı her zaman nazik söylediklerinize saygılı sizin her halinizi güzel gören aranızdaki samimiyetin de arttığı bir kişi olarak kalacaktır ve bu değişimi herkes tarafından fark edilecek kadar ileri olacaktır.

Sizinle konuşmayan hatta söylediklerinizi ciddiye almadan dalga geçmek suretiyle sürekli sizi üzecek konuşmalar yapan ilgisiz sevgisiz ve saygısızlaşan bir adam yerine tamamen size bağlı söylediklerinize değer veren ve sizi el üzerinde tutan bir adam olarak hayatınızda tamamen iletişim halinde biri ile yaşamaya devam edebilirsiniz.

Hayatınızın her alanında size destek olması ve sizin yanınızda yakınınızda yer almak istemesini de kesinlikle hoş karşılayabilirsiniz. Muhabbet büyüsü yalnız çiftler arasında değil dostlar arasındaki ilişkinin güzelleşmesi için aile içerisindeki diğer bireylerle daha iyi anlaşabilmek için de kesinlikle düzelmesi için yapılan ve huzurunuzu arttıracak bir işlem olacaktır.

Bu büyü sayesinde istediğiniz kişinin arasında huzursuzluk kişilerin birbirine sevimsiz görünmesi gibi durumlar söz konusu olmayacaktır. Doğrudan kalbinize dokunarak asla size yapmacık hareketlerle bulunmadan gerçek bir sevgi ve aşk ile bağlanacaklardır. 

Dostlarınızın ve diğer aile bireylerinizin ise yaklaşımları çok gerçekçi ve çok içten olacaktır. Doğru ve işinde tecrübeli hocalar tarafından yapıldığında hiçbir zararı olmayacağı için çekinilmesi gereken ve ruhunuzu huzursuz edecek bir durumda teşkil etmeyecektir. Allah’ın izin vermediği ve istemediği hiçbir şeyin bu dünyada gerçeklemesi mümkün değildir.

Yaşadığınız her durum bir sınavdır ve sınavı nasıl geçeceğinizde size verilmiş bir mükafat olarak sonuçlandırılabilir. Sonucunun ne olduğuna yalnızca sizin istekleriniz yol açacaktır. Öncelikle bu büyüye başvurmadan önce gerçekten istediğinize emin olmalısınız.

Muhabbet Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?


Çünkü yalnız kaldığınızda içinizden geçen durumların aslında gerçek isteğiniz mi yoksa yalnızlığınızdan kaynaklı bir durum olup olmadığını bir tek siz anlayabilirsiniz. Sizin çabalamadan kimseyi hayatınızda zorla tutamayacağınızı bilmelisiniz.

Çabalamadan kazandığınız biri sizi mutlu etmeyeceği için gerçekten sevildiğinize emin olmak için öncelikle kendinizi sınavlardan geçirmelisiniz. İstemeden kırdığınız yada istemeden üzdüğünüz kişileri önce kendi emeğinizle geri döndürmeye çalışmalısınız.

Sevmeyen birinin size daha iyi yaklaşması için yapılan bu büyü temiz bir niyetle yapılırsa yalnızca iyilik ve güzellik için yapıldığında sıkıntısız ve günahı olmayan bir durum olacaktır. Dostlarınızın ve arkadaşlarınızın sizi daha çok sevmesi için ve her zaman yanınızda olması için iyi niyetle yapılmalıdır.

Muhabbet Büyüsünün Etkileri

Muhabbet büyüsü ile sevdiğin kişiyi kendine bağlama işlemi başarılabilir fakat etkileri çeşitlendirilebilecektir. Etkileri yavaş bir şekilde ama kalıcı olarak hayatınızda yer almalıdır. Hem evli hem nişanlı ve hatta sevgililer arasında dahi geçerli olan bu büyü ile aşkınızı daha körükleyebilir dostluklarınız iyi niyetlerle daha da iyi bir hal alabilecektir.

Eşler arasında yapılırken niyetlenme esnasında kesinlikle şefkatli daha hoş sohbet bir ilişkiye dönüşen bir evliliğe saygıyla ve sevgi çevresinde devam edebilirsiniz. Aynı şekilde nişanlınız veya sevginiz için yapıyorsanız da sizin için çok daha hoşgörülü davranan sizi sizden çok düşünen sevgisini saygısını her anlamda gösteren bir ilişkiye dönüştürebilirsiniz.

Kardeşler ve akrabalar için yapıldığında ise kesinlikle çok daha yakın ilişkilere yaklaştırabilir darılmalar kırgınlıklar giderilmektedir. Birlik beraberlik için iyi niyetle yapıldığında istediğiniz sonuca da ulaşabilirsiniz. Aile olabilmek, dost ve arkadaş olabilmek ve hatta bir ilişkiyi bir evliliği günümüz koşullarında uzun süre güzel şartlarla sürdürebilmek çok önemlidir.

Sevgi ve saygı çerçevesi bu anlamda çok daha önemlidir. Muhabbet büyüsünü kimin yaptığına dikkat ederseniz ehil ve işinde usta kişiler olursa kozmolojik olarak gerçekten manevi yanınıza dokunabilecek kişiler olmalıdır. Çeşitli şekillerde iyi niyetini bozmadan temiz bir niyet ile dua etmeli ve büyüyü yaparken ne yaptığının farkında olmalıdır.

Bu büyü yapılırken niyetinize kısmetinizi açmak ve hayırlısını dilemek sözlerini de ekleyebilir bu şekilde istediğinize ulaşabilirsiniz.

Büyünün Sonuçları

Muhabbet büyüsü yaptırdıysanız ve sonuçlarının iyi bir şekilde sonuçlanması için bakış açınızı da iyi tutmalısınız. Mutluluk mutluluk doğurur sözüne inancınızı yitirmemeli e bu sözü hayat felsefeniz haline getirmelisiniz. Kötülükle veya kin ve nefret ile hiçbir yere varamayacağınızı bilmelisiniz.

Evli kişilerin daha güzel geçinebileceğinizi ilişkinizin daha iyi yerlere gelebileceğine de emin olabilirsiniz. Hocanızı doğru seçmeniz ve onun yapabileceklerine de güvenmeniz de oldukça önemlidir. Allah’tan gelmeyen hiçbir şey yoktur el açtığınızda ettiğiniz her dua muhakkak ki hayırlısı ise olacaktır Fakat sizin niyetinizin iyi olması çok önemli bir noktadır.

Seçtiğiniz hayatı nasıl devam ettireceğinize sizin çabanız karar verecektir. Kendi istediğiniz şekilde isteklerinizi gerçekleştirerek hayatınızı daha da iyi bir hale getirebilirsiniz. Seçtiğiniz hayat ve hayatınızdaki kişiler ile ilişki şeklinizi daha da iyi bir hale getirebilmek için bu muhabbet büyüsü sadece seçtiğiniz bir aracı olacaktır.

Bu büyü hafife alınacak bir durum olmadığı için kesinlikle inanarak ve gerçekten bilen biri tarafından yapılmalıdır. 4 0 gün sürecek ve beklemenizi gerektirecek olsa dahi sonucu tam da sizin isteklerinizi karşılayacaktır. 40 Gün içerisinde her gün sevdiğiniz kişi veya eşiniz, dostunuz olan kişi size bir adım daha yaklaşacak sizin daha huzurlu olmanız için çalışacaktır.

Üzüldüğünüz tüm noktaların bittiği ve hayatınızın en olumlu dönemine yaklaştığınızı da bilmelisiniz. Sevgilini kendine aşık etme için bu büyüyü tercih ettiyseniz bilmelisiniz ki sizi seven insan zaten her koşulda yanınızda olan kişidir. Aracılar olmadan da hayatınızda kalmaya çalışacaktır.

Her ne olursa olsun adım adım size daha çok yaklaşması için savaştığınız kişinin sizin için neler yapabileceğini düşünmeli ve ona göre doğru bir şekilde adımlar atmalısınız. Öncelikle sevildiğinizden ve sevdiğinizden emin olmalısınız. Hayatınızın her adımında yanınızda olacak kişide istediğiniz özelliklere de sahip olduğunu görebilmelisiniz.

Çünkü bir eş hayatınızdaki aynı zaman da en iyi arkadaşınız olabilmelidir. Çünkü sevgi emek istemelidir. Emeksiz bir ilişkiyi yürütemeyeceğinizi de bilmelisiniz. Sizin de her gün ona adım adım daha çok yaklaşmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1