Büyü

Büyü Çeşitleri ve İsimleri

Büyü Çeşitleri ve İsimleri

Büyü Çeşitleri ve İsimleri, büyünün yapımında kullanılmakta olan malzemeye ve yanı zamanda a büyünün yapılış amacına göre belirlenmektedir. Hemen hemen herkesin bilmekte olduğu üzere büyü uygulamaları çok eski tarihlerden bu yana çeşitli pek çok alanda güçlü etkiler göstermekte olan ve insanların kendi başlarına halledemedikleri durumlarda insanların büyük yardımcısı olan manevi uygulamalardır. Hem iyi ve saf niyetlerle yapılan hem de tamamı ile kötü niyetlerle yapılan pek çok büyü çeşidi insanlara hizmet etmektedir. Kişilerin elde etmek istedikleri sonuçlar ve amaçlar doğrultusunda büyü uygulamaları arasından uygun olan seçilir ve uygulama aşamaları başlar. Bu noktada deneyimli medyumlardan gerekli desteği almak son derece önemlidir.

Büyü Çeşitleri ve İsimleri kara büyüler ve beyaz büyüler olarak iki kategoriye ayrılmış olan büyü çeşitlerinin tümünü eksiksiz bir şekilde kapsar. Beyaz büyüler daha saf ve daha iyi niyetler ile tercih edilmekte olan büyü çeşitleriyken kara büyüler aksine insanları kötü ve zor durumlarda bırakmak içini tercih edilmekte olan kötü amaçlı büyülerdir. Kişilerin hayatta yaşadıkları durum ve olaylar çerçevesinde ilgili büyü çeşidi tercih edilmektedir.

Etkili Büyü Çeşitleri

Etkili Büyü Çeşitleri söz konusu olduğunda en popüler büyüler olarak karşımıza aşk büyüleri çıkar. Aşk büyüleri kişilerin platonik hisler beslemekte oldukları kişiler ile bir arada olmalarını sağlayan büyülerdir. Bunun yanı sıra aşk büyülerine eski sevgiliyi geri döndürme, bir erkeği kendine bağlama, eski sevgiliyi pişman etme gibi pek çok büyü çeşidi de dâhildir. Tüm bu aşk büyülerinin ortak amacı ise kişilerin mutlu, huzurlu ve sağlıklı ilişkiler içerisinde olabilmesini sağlamaktır. Bu büyüler güçlü etkilere sahip oldukları için uygulama aşamaları eksiksiz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirildiği takdirde istenen sonuçların hemen elde edilebilmesine büyük bir oranda yardımcı olurlar.

Etkili Büyü Çeşitleri ve güçlü etkilerinden faydalanmak isteyenlerin bu büyüler güçlü etkilere sahip olduğu için evde kendilerinin uygulama yapmaya çalışmaması gerekmektedir. Tercih edeceğiniz ve amaçlarınıza ulaşmak isteyeceğiniz büyü çeşidi ister beyaz büyü sınıfına mensup olsun ister kara büyüler sınıfında olsun sizler mutlaka bilgili ve birikimli bir medyumdan yardım almayı tercih etmelisiniz. Ancak bu sayede amaçlarınıza ulaşabilmeniz ve büyünün etkilerini gözlemleyebilmeniz mümkün bir hale gelecektir.

Buyu Cesitleri ve Isimleri - Büyü Çeşitleri ve İsimleriPin
Büyü Çeşitleri ve İsimleri

Kısa Sürede Tesir Gösteren Büyüler

Kısa Sürede Tesir Gösteren Büyüler, adından da anlaşılmakta olduğu üzere kişilerin kısa süreler içerisinde amaçlarına ulaşabilmelerine büyük bir oranda yardımcı olurlar. Son derece güçlü etkilere sahip olan bu büyüler, yapılış amacına göre farklı teknik ve yöntemlerle yapılırlar. Ayrıca her bir büyü çeşidinin yapım aşamalarında tercih edilen malzemeler ve yardım alınan ilimler de farklılık gösterir.

Çeşitli tılsımlı sözler ve ruhani varlıkların yardımı ile eksiksiz bir büyü yapma aşamaları gerçekleştiren medyumlar, sizlerin kısa süreler içerisinde diledikleri sonuçları elde edebilmesini sağlar. Örneğin eski sevgilinizin pişman bir şekilde geri dönmesini büyüler sayesinde sağlayabilir, büyüler sayesinde platonik hisler beslediğiniz kişinin sizden hoşlanmasını sağlayabilirsiniz. Paranızın bolluğunu artırmak ve bir işe girebilmek gibi çeşitli kısmet açma büyüleri ile de olumlu etkiler ile bir arada olabilirsiniz.

Kısa Sürede Tesir Gösteren Büyüler deneyimli ve bilgili medyumlar tarafından yapıldıklarında tesirlerini gösterirler. Bu nedenle sizler yaptırmak istediğiniz büyü çeşidini hedefleriniz ve istekleriniz doğrultusunda belirledikten sonra profesyonel bir medyum ile iletişime geçmelisiniz. Bu medyumlar sizlere gerekli olan tüm yardımı sağlayacak, belki de sizlere daha etkili başka bir büyü çeşidi önerecektir.

Sık Yapılan Büyüler

Sık Yapılan Büyüler söz konusu olduğunda başta aşk büyüleri olmak üzere kısmet büyüleri, pişman etme büyüleri, bolluk ve bereket büyüleri gibi pek çok büyü çeşidinden söz edebilmek mümkün bir hale gelir. Bu büyü çeşitlerinin her biri farklı amaçlara hizmet eder ve yapım aşamalarında farklı teknikler gerektirir.

Sık Yapılan Büyüler sayesinde pek çok kişi çeşitli konularda elinden gelen çabayı göstermiş olmasına karşın sonuç elde edememiş olmaktan çıkar. Bu büyüler insan gücünün ve sabrının yeterli gelmediği noktalarda büyük yardımcı görevini başarılı bir şekilde yerine getirerek insanların hedeflerine çok daha emin adımlarla ve çok daha kısa süreler içerisinde ulaşabilmelerine yardımcı olurlar. Büyüler kadim tarihlerden beri kullanıldığı için amacına, etkisine ve süresine göre geniş çeşitlilik gösterir. Bu yüzden büyüler hakkında uzman medyuma danışmak doğru büyünün bulunması açısından yararlı olacaktır.

Büyü kategorimizi inceleyerek bir çok makalemize ulaşarak yazılarımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir