Büyü

Büyü ve Nazardan Korunmak İçin Neler Yapılmalı?

Büyü ve Nazardan Korunmak İçin Neler Yapılmalı?

Büyü ve Nazardan Korunmak İçin Neler Yapılmalı? konusu şu an gündemde olan bir konudur. Pek çok kişi son dönemlerde büyü işlemlerine başvurarak hayatında değişiklik yapmaya çalışmıştır. Buna yönelik olarak büyü ve nazar gibi diğer kötü işlemlerden nasıl korunması gerektiğini tam olarak bilemeye bilir. Pek çok insan bu gibi durumların varlığına bile inanmaz. Fakat hayattaki ani değişikliklerin büyü, nazar gibi işlemlerden sonra gerçekleşmiş olduğu da bilinmektedir.

Büyü ve Nazardan Korunmak İçin Neler Yapılmalı konusu aslında geniş bir yelpazeye sahiptir. Kişiler bu tür kötü olaylardan korunmak için çeşitli yöntemlere başvurulabilir. Dua, büyü bozma işlemleri, materyal kullanmak gibi yöntemlerle kötü niyetli olan her şeyden koruna bilir. Özellikle nazar, herhangi bir işlem yapmadan bir kötü bakış ile değebilecek bir konudur. Nazar değdiği zaman kişilerin hayatında mutlu olduğu durumlar bir anda mutsuzluğa dönebilmektedir. Bu nedenle büyü, sihir gibi işlem gerektiren durumlar dışında düzenli olarak nazardan korunmak için çeşitli yöntemler yapılmalıdır

Bütün Büyüleri Bozan Dua

Bütün Büyüleri Bozan Dua aslında mümkün değildir. Çünkü dualar belli büyüye ya da belirli nazarlara göre okunmaktadır. Tüm büyüleri bozabilmek için dua okunamaz. Büyü bozmak için dua dışında bazı işlemlerin de gerçekleşmesi gerekir. Bu işlemler sırasında da hem dua hem de tılsımlı sözcüklerden destek alınır. Yani hiçbiri tek başına pek bir işe yaramaz. Dualar tek başına okunduğu zaman nazar gibi işlemleri bozabilirken büyüye pek bir etkisi olmayacaktır.

Bütün Büyüleri Bozan Dua okunduğu zaman bazı ak büyüleri bozabilir. Fakat bu da çok fazla beklenen bir durum değildir. Ak büyülerin etkisi de kara büyüler gibi olmadığı için insanlar dua okumayı da tercih etmez. Kara büyüler ise tek bir dua ya da tılsımlı büyülerle asla bozulmaz. Bu nedenle kara büyüyü bozabilmek için güçlü bir işlem gerekir. Bunun için de medyum hocaya başvurulmalıdır.

Buyu ve Nazardan Korunmak Icin Neler Yapilmali - Büyü ve Nazardan Korunmak İçin Neler Yapılmalı?Pin
Büyü ve Nazardan Korunmak İçin Neler Yapılmalı?

Büyü ve Sihre Karşı En Etkili Dua

Büyü ve Sihre Karşı En Etkili Dua düzenli bir şekilde ve başka işlemlerle de okunduğu zaman etkileri olabilecek bir durumdur. Büyü yapıldıktan sonra onu bozmak için sadece dua etki etmezken, büyü yapımından korunabilmek için okunana dualar mevcuttur. Önemli olan bu duaların ne kadar sıklıkla okunduğu ve okuma işlemlerine uygun olarak yapıldığıdır.

Büyü ve Sihre Karşı En Etkili Dua aksatılmadan yapılmalıdır. Çünkü büyünün ne zaman nereden geleceği hiç belli olmaz. Bu nedenle kişiler bu işlemlerden uzak durmak için okuyacağı duayı hem düzenli hem de uygun bir şekilde okunmalıdır. Büyü ve sihirden korunmak amacıyla okunan dualar genelde 3 ya da 7 kere art arda okunur.

Büyü Yaptıranların Başına Gelenler

Büyü Yaptıranların Başına Gelenler oldukça büyük sorunlara neden olduğu için kişiler hem büyülerden korunmak için çeşitli işlemlere başvurur hem de büyü yapıldıktan sonra zaman kaybetmeden büyü bozma işlemine başvurur. Büyü yaptıranların başına gelenler aslında 2 şekilde değişmektedir. Çünkü büyüler de hem ak büyü hem de kara büyü şeklinde yapılmaktadır.

Ak büyü etkisinde olan kişilerin hayatları daha olumlu ve ılımlı olsa da kara büyü yapılan kişilerin hayatlarında oldukça fazla olumsuz durum olur. Aslında bu iki fark insanlar için de önemlidir. Çünkü kara büyünün etkisinde olan biri bu durumu hemen anlayıp bir medyum hocaya başvururken, ak büyünün etkisinde olanlar hemen fark edemez.

Büyü Yaptıranların Başına Gelenler genel olarak kötüdür. Büyünün etkisinde olan kişiler gecelerin uyuyamaz. Bu nedenle bu kişiler daha çok gündüzleri uyur. Bu da hayatlarına depresyon gibi çeşitli psikolojik sorunları getirir. Uyurken de çok kötü kabuslar gördükleri için sağlıklı bir uyku çekemezler. Büyünün etkisinde olan kişilerin hayatlarında olumsuzluklar asla bitmez. Borç batağına girerler. Bu kişiler sosyal çevresinden uzaklaşmaya başlar.

Herkesin arkasından kuyu kazdığını düşünür ve anne, babasına bile güvenmezler. Evden çıkmak istemezler. Hatta ev içerisinde bile yataktan asla çıkmazlar. Bu kişiler gaipten de sesler duymaya başlar. Şizofren olduklarını düşünürler. Bu nedenle bu durumu da kimseyle paylaşmazlar. Büyünün etkisinde olan kişiler bunu kimseyle paylaşmadığı takdirde etki her zaman daha kötüye gitmeye başlar.

Büyü kategorimizi inceleyerek diğer makalelerimize de ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir