Büyü

Büyü Yapan Kişiye Geri Döner mi?

Büyü Yapan Kişiye Geri Döner mi?

Büyü Yapan Kişiye Geri Döner Mi? sorusunun cevabı yapılan ak ve kara büyülere göre olumlu olmaktadır. Ak ve kara büyülerde etki mekanizması içinde yapılan büyü sahibine geri dönebilir. Olumsuz olarak kişiyi etkisi altına alması ancak yapılacak farklı, yanlış ve usulsüz uygulama sonrasında oluşacaktır. Büyü olumlu veya olumsuz olarak etkiye sahip ve iki türünün birbirinin zıttı olduğu uygulamalardır.

Büyü Yapan Kişiye Geri Döner Mi sorusu olumlu yanıtlar alan sorulardan bir tanesidir. Medyum tarafından yapılan bir büyü neticesi ve sonucu ne olduğunun farkı olmadan kişiye geri dönme gücüne sahiptir. Uygulamalar arasında her iki türü keskin bir nesneye benzetilen  uygulamalar olarak da yapılır. Kişinin büyü yaptığı zamanki niyeti hangi yönde ise o yön içinde kişiye karşı sonuç vermektedir.

Büyü Ters Teper mi?

Büyü Ters Teper mi sorusu günümüzde de en sık yapılan ve tehlikeleri ile yararları konusunda da ayrılıkların yaşandığı uygulamalar olması sebebiyle insanlar tarafından sıklıkla sorulan sorular olmaktadır. Yapılan ak veya kara büyü türü ve çeşidine bakılarak da ters etki etmesi ve ters tepmesi durumu da görülür.

Bu tür sonuçların alınmasının en belirgin nedenleri arasında büyü yapan kişinin acemi davranması, bilinçsiz hareket etmesi, büyünün renginin yanlış kullanımı ve uygulamada yapılan yanlış teknik yöntemler de büyünün ters tepesine ve geri dönmesine neden olan hususlar olmaktadır.

Büyü Ters Teper mi sorusu insanoğlunun uzun zamanlardan günümüze kadar var olan, yapılan, uygulanan yöntemlerin büyü altında birleşerek elde edilen etkili sonuçların oluşumu sonrasında ters etki etmesi ya da hiç etki etmemesi hususunda sorular sorulmaya başlamıştır.

Aşk, bağlama, geri döndürme, ayrılma, uzaklaştırma ve pişmanlık duyması gibi faktörler konusunda yapılan büyüler ak veya kara olduğuna bakılmadan yapıldığı süre sonunda hemen ters tepme özelliğinde olan büyüler olmaktadır. Büyüde kullanılan her bir uygulamanın kelimesinde ve yönteminde de eksik cümle kullanımı olmadan etki etmesi ve ters etki göstermemesi için alanında başarılı medyumların büyüyü yapmaları gerekir.

Buyu Yapan Kisiye Geri Doner mi - Büyü Yapan Kişiye Geri Döner mi?Pin
Büyü Yapan Kişiye Geri Döner mi?

Büyü Yapılınca Musallat Olur mu?

Büyü Yapılınca Musallat Olur mu sorusu büyü yapımı sonrasında korku ve şüphe duyan ve yapılan büyünün büyü yaptıran kişiye de zararlı etkilerinin oluşması durumunun araştırılması adına sorulan sorulardır. Büyünün büyü yaptıran kişiye musallat olması ancak büyüyü kendisinin yapması veya büyüyü yapan medyumun alanında uzman olmadan büyüyü yapması sonrasında oluşan bir durum olmaktadır. Kişiye ve çevresine zarar ve tehlike vermeden büyü yapımı medyumların kontrolü ile sağlanmaktadır.

Büyü Yapılınca Musallat Olur mu sorusu büyü yapımını sonrasında oluşacak derin etkiler, tehlikeler ya da faydalar sonrasında kişide herhangi bir zamanda sorun oluşumunun önlenmesi amacıyla sorulmuştur. Büyüyü medyumlar kendilerine uygun bulunan alanlarda ritüeller, malzemeler, teknik yöntemleri ile yapmaktadır. Kendiniz veya aileden biri içinde büyü yaptırmak istemeniz durumunda medyum hocalara giderek istediğiniz büyüyü söyleyerek kısa sürede etkili, tesirli ve başarılı olarak yaptırabilirsiniz.

Büyü Yaptıran Kişiye Zarar Verir mi?

Büyü Yaptıran Kişiye Zarar Verir mi konusu için yapılan araştırmalar sonucunda yapılan bir büyünüm büyü yaptıran kişiye zarar vermesi medyumun elinde olan bir durumdur. Kişi kendi başına bir ortam içinde büyü yapmadığı süre boyunca ve medyumun bilgi ve deneyim açısından da eksik yöntemleri tam olarak uygulayarak büyü yapması sonucunda kişiye zarar verme durumu bulunmamaktadır. Büyü yaptıran kişiye zarar verme açısından genellikle kara büyülerden korkulur ve bu büyülere kişiler şüphe içinde yaklaşarak büyüyü yaptırır. Kişinin büyü için niyeti ve beklentisi de zarar vermesini engelleyecek olan faktörler olmaktadır.

Büyü Yaptıran Kişiye Zarar Verir mi sorusunun bir cevabının aranması büyü yaptıran kişilerin ve yaptırmak isteyenlerin düşüncelerinde, fikirlerine ve büyüye karşı oluşan bakış açılarında zarar verme düşüncesinin oluşumu nedeniyle sorulan bir sorudur. Büyüler eski tarihlerden itibaren uygulanarak yapılan ve büyü yaptıran kişiye zarar verme olasılığı düşük olan yöntemlerdir.

Kişinin bedensel ve ruhsal olarak zarar görmemesi için uygulamalar kontrollü olarak medyum tarafından uygulanır. Büyünün yapan kişiye geri dönmemesi için uyulacak olan kurallar bulunmaktadır. Büyünün alanında uzman olan medyumun ve medyum hocaların dışında kalan insanların konu bilgisine erişmeden, tecrübe kazanmadan ve bilgili olmadan büyü yapmaması gerekir. Bunun için de uzman medyum dışında büyü yapanlardan uzak durulmalıdır.

Büyü kategorimizi inceleyerek bir çok makalemize ulaşarak yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir