Büyü

Cinler İnsanlara Musallat Olur Mu?

Cinler İnsanlara Musallat Olur Mu?

Cinler İnsanlara Musallat Olur mu? konusu özellikle büyüyle ilgilenen kişilerin endişe duyduğu konulardan biridir. Cinler ile uğraşıldığı zaman ya da büyü yapımı sırasında koruma çemberi oluşturulmadığı zaman musallat olmaları mümkün olabilir. Her zaman olacak diye bir durum yoktur. İnsanlar kendilerini doğa üstü varlıklardan daha güçlü görebilir. Bu durumda onları kontrol altına alınabileceği düşünülebilir. Fakat insanlar ve cinler farklı boyutlarda yaşar ve kendilerine göre yetenekleri vardır. Cinler rahatsız edilirse musallat olabilirler.

Cinler İnsanlara Musallat Olur mu konusunda geçmişe bakılacak olursa çok uzun süreler bu iki varlık birbiriyle hiç temas etmeden yaşamaya devam etmiştir. Bu anlaşmayı ilk bozan taraf ise insanlardır. Cin çağırma, büyüyü yanlış yapma gibi durumlarla insanlar bu aradaki anlaşmayı bozmuştur. Cinleri rahatsız etmeye başlayan insanlara da musallat olmaya başlamışlardır. Cinin musallat olduğu biri deneyimli medyum hocaya ulaşa bilir. Hoca yapacağı uygulamalar sayesinde kişiyi tamamen kurtarır. Aynı zamanda kişiyi koruma altına alarak yeniden aynı olayın başına gelmesine de engel olur.

Cinler Öncelikle Kimlere Musallat Olur?

Cinler Öncelikle Kimlere Musallat Olur konusu aslında oldukça geniştir. Pek çok nedenden ötürü cinler insanlara musallat olabilir. Kişiler günah işlemiyorsa, Allah’ın verdiği emirleri yerine getiriyorsa eğer bedenlere girmesi mümkün olmayacaktır. Kişiler büyük günahları ısrarla yapmaya devam ederse cinler tarafından rahatsız edilebilir. Allah’a isyan ve şirk konularında cinler insanlara musallat ola bilir. Anneye, babaya ve akrabalara riayet etmeme durumunda da musallat olabilirler. Uyuşturucu maddeler, alkol, zina gibi durumlarda da büyük günah işlendiği için bu kişilere öncelikle musallat olabilirler.

Cinler Öncelikle Kimlere Musallat Olur diye bakıldığı zaman kınama, hor görme, gıybet iftira yapan kişileri de daha öncelikli olarak rahatsız edebilirler. Zekat vermeyen, namaz kılmayan, oruç tutmayan kişilere de daha öncelikli musallat olurlar. Yalan ve boş yere yemin etme, beddua etme, tesettür terki gibi durumlarda da cinler insanlara musallat olabilir. Bu kişiler cin çağırma işlemleri, korunmadan büyü yapma işlemlerine başvurursa eğer onlara musallat oldukları görülmüştür. Bu nedenle işinin ehli olan hocalar tarafından büyü yaptırmak, onlarla beraber koruma altına alınmak oldukça önemlidir.

Cinler Insanlara Musallat Olur Mu - Cinler İnsanlara Musallat Olur Mu?Pin
Cinler İnsanlara Musallat Olur Mu?

Cinler Ne Zaman Musallat Olur

Cinler Ne Zaman Musallat Olur diye bakıldığı zaman aslında cinleri rahatsız edecek davranışlarda bulunulduğu zaman musallat olurlar. Cin çağırma, sürekli onlar hakkında konuşma, onları rahatsız edecek davranışlarda bulunma, bilmeden yanlış büyü yaparak cinleri rahatsız etme gibi durumlarda musallat olurlar. Genelde insanların hassas hallerini beklerler.

Cinler Ne Zaman Musallat Olur konusunda direkt olarak musallat olmazlar. Kişilerin en savunmasız ve en zayıf anlarında musallat olurlar. Yani dua olmadan, koruma olmadan musallat olurlar. Aynı zamanda cinlerin hoşlandığı bazı ortam, ruh durumları ve kokular vardır. Bu durumlar da oluşturulduğu zaman kişilere musallat olabilirler.

Cinler Nasıl Musallat Olur, Belirtileri Nelerdir?

Cinler Nasıl Musallat Olur, Belirtileri Nelerdir diye bakıldığı zaman aslında oldukça fazladır. Bu nedenle bir kişiye cin musallat olduğu zaman bunu kolayca anlayabilir. Belirtiler çok yoğun bir şekilde görülmeye başlandığı zaman kişiler artık dayanamayacak hale gelir. Bu gibi bir durumda ise cinlerden kurtulabilmek adına bir medyum hocaya gitmek gerekir. Hoca gidildiği zaman gerçekten musallat olup olmadığına bakılır. Hoca kişiyi görür görmez enerjisinden musallat olduklarını fark eder ve gönderebilmek adına çeşitli işlemleri başlatır.

Cinler Nasıl Musallat Olur, Belirtileri Nelerdir sorusunun ilk yanıtı davranışlarının tamamen değişmesi olacaktır. Kişi geceleri uyuyamaz hale gelecektir. Bu nedenle gündüzleri uyumayı tercih eder. Uyuduğunda ise sürekli olarak kabus görmeye başlar. Sürekli bir tedirginlik içerisinde olurlar. Bu kişilere dışarıdan bakıldığı zaman çarpılmış gibi durular. Cinin musallat olduğu bir kişi ibadetten uzaklaşmaya başlar. Bununla birlikte günah da işlemeye müsait olurlar.

Kur’an- ı Kerim okurken ya da yanında okunurken bu durumdan rahatsız olurlar. İbadetle meşgul olan bir insanı görünce ondan uzaklaşmak ister ve adeta kaçar. Bu kişiler kendilerini bir odaya kapatırlar. Bu odada kimseyle iletişim kurmak istemezler. Sevdikleri insanlara istemsiz ve kötü sözler söylerler. Ardından söyledikleri bu sözlerden ötürü rahatsız olurlar ve pişmanlık duyarlar. Fakat bunun için kimseden özür dilemezler.

Büyü kategorimizi inceleyerek diğer makalelerimize de ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir