Kısmet Açma Duaları

İş İçin Kısmet Açma Nedir?

İş İçin Kısmet Açma Nedir?

İş İçin Kısmet Açma Nedir? sorusu iş sorunu yaşayan, iş yerinden çıkmak zorunda kalan ve hayatında kendine göre aradığı işi bir türlü bulamayanlar tarafından araştırılan bir konu olmaktadır. İş için kısmet açıklığı daha iyi ve huzur dolu bir işin oluşumunu sağlayarak kişiye yararlı olması amacıyla büyüler yapılmaktadır. Kısmet açıklığı bir iş ve özel yaşamda kişinin huzur ve bereketli bir yaşamda yer almalarını sağlamak için yapılır.

İş İçin Kısmet Açma Nedir sorusu iş ile ilgili birçok sorun yaşayan insanlar tarafından araştırılan ve merak edilen bir konu olmaktadır. Kısmet açma dualarında ve büyülerinde en etkili yöntemler uygulanarak her iki uygulama da başarılı olarak yapılır. Medyumlar tarafından kişi hayatını düzen içinde büyütmek ve yenilemek içinde kısmet açma büyüsü ve iş için kısmet sıklığını sağlayan büyü yapılmaktadır.

Bu dua için bazı örnekler bulunmaktadır. Bunlardan biri şu şekildedir:

  • Rabbi inne lima anzalta ilayya min hayrin faqir.

İş Yerindeki Kısmet Nasıl Açılır?

İş Yerindeki Kısmet Nasıl Açılır sorusu iş yerinde problemli bir zaman geçiren ya da aradığı bir işi asla bulamayan kişiler tarafından sorulan bir soru olmaktadır. İş yerinde kısmet kapanması sorunu genellikle işlerin istenilen düzeyde girmemesi sorunuzu ortaya çıkmaktadır. Bir iş yeri sahibi olan kişilerin aradığı müşteriye ve kazanca ulaşamama sorunu da kısmet kapanması nedenleri arasında yer almaktadır. İş yerinde kısmet açıklığını sağlamak için etkili dualar okunmalı ve büyü yapılmalıdır. Yapılacak olan büyünün kısmeti açacak özellikte olması gerekmektedir.

İş Yerindeki Kısmet Nasıl Açılır sorusu son zamanlarda sorunlar yaşayan ve iş yerimde istenilen başarıyı yakalamayan insanların sordukları sorular arasında bulunmaktadır. İş yerinin kapanması, müşteri azalması ve kapasitesinde yaşanan azalma, icralık olma gibi farklı nedenlerden kurtulmak ve hayırlı bir iş kurmak isteyenlerin okuduğu dualar arasında kısmet açma duası bulunuyor. İş yerinde uzun süreler boyunca düzende gitmeyen bir kapanma ya da azalan maddiyat nedeniyle icraya verilme sorunu veya kapanma sorunu yaşayan insan sayısı artmaya devam etmektedir. İş yerimde hayırlı, bereketli ve bol kazançlar için kısmet açma duası okunmalıdır.

Is Icin Kismet Acma Nedir - İş İçin Kısmet Açma Nedir?Pin
İş İçin Kısmet Açma Nedir?

“Bismillahirrahmanirrahim.

Vessemai vettarikı.

Ve ma edrake mettariku.

Ennecmüssakıbü.

İn küllü nefsin lemma ‘aleyha hafizun.

Felyenzuril’insanü mimme hulika.

Hulika min main dafikın.

Yahrücü min beynissulbi vetteraibi.

İnnehu ‘ala rec’ıhı lekadirün.

Yevme tüblesserairü.

Fema lehu min kuvvetin ve la nasırin.

Vessemai zatirrec’ı.

Vel’ardı zatissad’ı.

İnnehu likavlün faslün.

Ve ma hüve bilhezli.

İnnehüm yekiydune keyden.

Ve ekiydü keyden.

Femehhililkafiriyne emhilhüm rüveyden.”

İşlerin Açılması İçin Okunacak Dua

İşlerin Açılması İçin Okunacak Dua kişi hayatının her anında yaşanan sorunların ortadan kalkması için etkili olmaktadır. İşlerin zamanında açılması, müşteri sayısının artmaya devam etmesi ve iş yerinde maddi kazancın oranının artması gibi etkilere sahip olan olumlu ve faydalı dualar bulunuyor. İşlerin açılması adına okunması gereken dualardan biri kısmet açılması duası olmaktadır. Kısmet açıklığı kısmet bağlılığını ortadan kaldırılmaktadır. İnsanların iş yaşamında maddiyat olarak daha iyi kazanç sağlaması ve bereket dolu bir kazancın oluşumu içinde okunan dualardır.

İşlerin Açılması İçin Okunacak Dua günümüzde de iş sıkıntısı çeken, iş yerinde aradığı bereketi bulamayan ve her zaman problem yaşayanların aradıkları dualar olmaktadır. Dua okuyarak kişi iç sıkıntısından, manevi ve maddi sorunlardan kaçınmaktadır. Hayata ve insanlara karşı pozitif olarak bakmaya devam eden insanlar günlük yaşamında kısmet açıklığı ya da farklı birçok duayı da okuyan insanlar olmaktadır. İş yeri sahibi olarak kendi işinde patron olarak dünya genelinde yayılmak ve daha fazla iş yeri açmak isteyenlerin isteklerine kavuşmasını sağlamak amacıyla kısmet açma duası okunmalıdır. Düzenli olarak duaya devam edilmelidir.

“Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn. Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü narsan azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir.

Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ. Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente.”

İşlerin Bolluk ve Bereketli Olması İçin Dua

İşlerin Bolluk ve Bereketli Olması İçin Dua konusu son zamanlarda da insanların yaşadığı iş gücünü hafifleme isteklerini gerçekleştirmek için yapılan dualardan biri olmaktadır. İş yerinde bolluk ve bereket dolu bir yılın geçirilmesi için kısmet açıklığı duası okunması gerekmektedir. Düzenli olarak ve abdestli olarak dua edilmelidir. İş yerinde oluşan bir sıkıntının olunacak dua sayesinde zamanında yok edilmesi de duanın önemi ve etkileri arasında bulunmaktadır.

İşlerin Bolluk ve Bereketli Olması İçin Dua arasında kısmet açma duası yaygın olarak okunmaktadır. Dua okunurken kişinin varlığı sade ve temiz bir ortam içinde olmalıdır. Duaya birkaç kez değil sürekli olarak devam edilmesi gerekir. Abdestli olarak okunan dualar ve sureler arasında Vakıa suresi bulunmaktadır. Yoksulluk ve fakirliğin okunan dualar sonucunda yerini bereket ve bolluk dolu bir döneme bırakması için okunan dualar çeşitli sayıda ve türde bulunuyor. Medyumlar tarafından da etkili kısmet açma duası okunabilir ve okunacak duayı destekleyecek uygulamalar eksik olmadan yapılır.

“Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.

Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha “sevdiğin kişinin ismi”. Allahümme sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” ala mehabbete “senin ismin”. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin” bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti. Amin. Ecîbû eyyühes sâkinûne fi hâzel mekâni bârakellâhü fîküm ve aleyküm.”

Kısmet Açma Duaları ile ilgili tüm yazılara kategorimizden ulaşabilir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kısmet Açma Duaları ile ilgili tüm yazılara kategorimizden ulaşabilir bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir