Bağlama Duaları

Kocamı Kendime Bağlamak için Güçlü Dua

Kocamı Kendime Bağlamak için Güçlü Dua

Bu yazımda kocamı kendime bağlamak için güçlü dua ve tesirleri hakkında bilgi vereceğim. Kocanızın sizi sevmesi için okunacak duaları ve merak edilenleri sizlerle paylaşacağım.

Evlilik ilgisi olmadığını düşünen kadınlar bile hayatlarında hem sevecekleri hem sevilecekleri hem de kendilerini güvende hissedecekleri huzurlu bir ilişki yaşamak isterler. Hayatların bu tanıma uyan ya da uyduklarını düşündükleri bir erkek karşılarına çıktıklarında ise evlenmek isterler.

Erkeklerin çoğu da evlenip yerleşik bir düzene geçtikten ne yazık ki diğer alternatifleri görmeye, arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi isterler. Bunun bahanesi de nefes almaktır. Hayaller kurarak evlendikleri adamın hemen yahut belli bir süre sonra değişmesi kadını üzse de yuvayı dişi kuş yaptığı için hem eşi hem kendisi varsa da çocukları emek harcayacaktır.

Kocasını evlendikleri zamanlardaki gibi evine bağlamak isteyen kadın çözüm bulmak için birçok araştırma yapar. Araştırma sonuçlarında ise hem kendi maneviyatını yükseltmek hem de duaların gücünden yararlanmak için eşimi kendime bağlama duasıyla sorunu ortadan kaldırmaya çalışırlar.

Bir kadın için sevdiği adamın başka kadınlara bakması, aralarındaki muhabbetin giderek azalması katlanılabilir bir durum değildir. Bu nedenle de kocayı bağlayan dua aracılığıyla evlilik biriliğinin yeniden eski güzel günlerine dönmesinin de yolu açılır.

Mutlu Bir Hayat için Duaların Gücünden Yararlanın

Evliliğinizde eski güzel günlerinizin geride kaldığını düşünseniz de dualar aracılığıyla kocanızla yeni güzel bir hayata adım atmanız oldukça kolay olacaktır. Allah’ın muhabbeti ve sevgiyi tanımlayan Ya Vedûd adının hikmetiyle ailenizin üzerindeki kara bulutları dağıtabilirsiniz.

Ya Vedûd adının bu kadar özel olmasının nedeni ise Allah’ın doksan dokuz adından birisi olmasıdır. Ya Vedûd adı ile gerçekleştirilecek işlem öncesinde kişinin arınması ilk adımdır. Kocasını eve dönmek için dua edecek olan eşin arınmasının sebebi manevi ve maddi tüm olumsuzluklardan kurtulmasıdır.

Kişinin ruhunun da kalbinin de tüm olumsuz düşüncelerden temizlenmesi ve usulüne uygun abdest alınması gerekir.

Abdest alma işlemi tamamlandıktan sonra kadın kalbinin temiz olduğundan eminse dua etmeye başlayabilir. Ya Vedûd adı doksan dokuz kere okunduktan sonra dört rekat ya da iki rekat nafile namazının kılınması şarttır. Çünkü namaz kadının kocasını kendisine bağlamak için tamamlaması gereken adımlardan birisidir.

Namazda niyet olarak kadın Niyet ettim Allah rızası için dört rekat namaz kılmaya diyerek gönlünden geçenleri ve Rabbinden istedikleri açık yüreklilikle belirtmelidir. Sonrasında ise namazın gereklilikleri yerine getirilerek sonunda aşağıdaki dua okunmalıdır. Dua sonrasında ise kadın yeniden doksan dokuz kere ayakta olacak şekilde Allah’ın ismini okumalıdır.

“Yüce Allah’ım, Sen, Sonsuz Kudret Sahibisin. Şüphesiz benim de dileklerimi kabul etmek için kadirsin. Zaten dergahına yüce ve kutsal bir maksatla geldim. Eşimi kendime bağlamak için, dua etmek ve Sen den medet beklemek istedim.

Sen, eşimin kalbini, ettiğim duaların hürmetiyle ve Ya Vedûd adının hürmeti ile bana geri çevir. Kalp merkezine beni yerleştir. Lütfen eşimi kendime bağlamak için ettiğim bu duanın yüzü suyu hürmetine bana ilk zamanlarda olduğu gibi, sevgi, muhabbet ve aşk beslemesini sağla. Amin.’’

Tüm inananlar için dileklerinin, isteklerinin gerçekleşmesi için duaların gücünden yararlanarak Allah’a sığınır. Edilen tüm dualar da yapılan tüm iyiliklerde kişinin hayrına olacak şekilde kabul edilir. Evlilik müessesinde kadınlar zor durumda olduğu kadar bazı durumlarda erkeklerde zor durumlar yaşayabilir.

Bu sebeple karısını kendisine bağlamak isteyen kocalar da karımı kendime bağlama duası olarak yukarıda belirtilen adımları uygulayarak huzurlu bir yuvaya kavuşabilirler.

Bir insan için sevdiği insanın kendisinden uzaklaşması en zor ve kabul edilemeyen durumlar arasındadır. Her şeye rağmen eşiyle arasını düzeltmek isteyen kişiler için çözüm yolu dualardan geçer.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Whatsapp
Nasıl yardım ederim?
Merhaba yardıma ihtiyacınız mı var?