Rüya Tabirleri

Rüyada Ağlamak

Rüyada Ağlamak

Rüyada Ağlamak, rüyayı görmüş olan kimselerin ruhlarının temizleneceğine ve tüm sıkıntılarının kendilerinden uzaklaşacağına yorumlanmıştır. Rüya sahipleri, bu rüyayı görmelerinin ardından içlerinde kendilerine yer etmiş yaraların birdenbire sökülüp atıldığına şahit olacak, bu yaraların gidişinden sonra da eski ruhsal manada sağlıklı günlerine geri döneceklerdir. Rüya sahipleri eğer, uzun zamandır bir aşk meselesi dolayısıyla içlerinde boşluk ya da sıkıntı olduğunu biliyorlarsa, tahmin edemeyecekleri biçimde bu mesele çözülecek ve bundan sonra rüya sahiplerine acı vermeyecektir.

Rüyada Ağlamak, bazı din âlimleri ve rüya tabircilerince ise rüyayı görmüş olan kişilerin bazı insanlara gereğinden fazla değer vermelerinden dolayı sıkıntı yaşamalarına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, karşılarındaki kişiye verdikleri değerin kendilerine verilmediğini gördükleri zaman bir süre boyunca büyük bir boşluğa düşeceklerdir. Bu durum, rüyayı gören kişilerin boşlukta kaldıkları süre zarfında içsel bazı sıkıntılar yaşamalarına da neden olabilir. Ancak kişilerin kendi içlerinde yaptıkları tüm hesaplaşmaları ilgili kişilere de yansıtmaları gerekecektir.

Rüyada Ağlamak Diyanet

Rüyada Ağlamak Diyanet, rüya sahiplerinin hayatlarının inişli çıkışlı bir dönemine girecek olduklarına delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş olan kimseler, bu rüyayı görmelerinden sonra bir günlerinin çok mutlu, ertesi günlerinin ise çok zor ve üzüntülü geçtiğine şahit olabilirler. Gündelik yaşam ve sorumluluklarına devam eden rüya sahipleri, bu durumu çok net ve keskin çizgilerle fark etmiyor olabilirler. Ancak bu durumun böyle olduğunu yaşayacakları bazı zor ve ağır olaylardan sonra fark edecek, yaşanan en ufak şeye bile kendilerini üzmemeye çaba göstereceklerdir.

Rüyada Ağlamak Diyanet tarafından farklı bir manası ile de rüya sahiplerinin olumlu sonuçlanmasını beklerken kendileri için olumsuz sonuçlanacak bazı olayların varlığına işaret edilmiştir. Kendisi hariç birçok insana faydalı olacak bu olay sebebi ile rüya sahipleri, psikolojik sıkıntılar yaşamaya başlayacaklar, bu sıkıntılarından ancak görecekleri yoğun bir tedavi ile kurtulabileceklerdir. Kişiler bu süreci kendi kendilerine atlatmaya çaba gösterdikçe daha da dibe battığını göreceklerdir.

Ruyada Aglamak - Rüyada AğlamakPin
Rüyada Ağlamak

Rüyada Kendini Ağlarken Görmek

Rüyada Kendini Ağlarken Görmek, genel manası ile rüya tabircileri tarafından rüya sahiplerinin kendilerini ait hissettikleri bir yerde başlarına gelecek olan bazı olayların kendilerini çok mutlu edeceklerine delalet edilmiştir. Rüya sahipleri eğer, kendilerine yapılan ya da söylenen bir şey için ağladıklarını rüyalarında görmüşlerse, yakın zamanda tartışma içine girdikleri yerlere ve kişilere karşı çok dikkat etmelilerdir. Her an başlarına kötü bir durum gelebilir ve rüya sahipleri kendilerine hâkim olamayarak sıkıntılı bazı durumların içinde kendilerini bırakabilirler. Bu durumu yaşamaları, rüya sahipleri için uzun vadede de birçok sıkıntının habercisi olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Kendini Ağlarken Görmek, yapılmış olan bu yorumlar dolayısıyla da rüya sahiplerine bir işaret olarak görülmüştür. Rüya sahipleri, eğer dikkatli davranırlarsa başlarına gelecek sıkıntılar dolayısıyla daha fazla çile çekmeden bu durumlardan kurtulabilirlerdir. Ancak kişiler, kendilerini riske atmamaya karşı da dikkatli olmalılardır.

Rüyada Ağlayarak Konuşmak

Rüyada Ağlayarak Konuşmak, rüya sahiplerinin kendilerini birilerine açıklamak zorunda kalacak olmalarına delalet edilmiştir. Kişiler, içlerinde kaldıkları zor durumlar dolayısıyla çok yakından ve iyi tanımadıkları insanlardan yardım talep edebilirler. Rüya sahiplerinin ettikleri bu yardım talepleri, kendilerine verilebilir.

Ancak karşılarındaki insanlar bu yardımların hiçbirini karşılıksız yapmayacaklardır ve karşılık bekleyerek hareket edişleri, rüyayı görmüş olan kişiler için bir hayli zor olacaktır. Rüya sahipleri, kendilerine başka çıkar yol bulamamaları sebebi ile bu insanlara mecbur kalabilirler. Aldıkları her şeyin karşılığını da karşılarında olan kişilere vermek mecburiyetinde olacak olan rüya sahipleri, bunların sıkıntılarını atlattıktan sonra hayatlarında daha ağır şartlar altında birçok problemin yaşanmasına neden olduğunu göreceklerdir.

Rüyada Ağlayarak Konuşmak, bazı rüya âlimleri tarafından ise rüyayı görmüş olan kişilerin bazı işleri başarmak için önlerinde olan birtakım engellerin habercisi olarak yorumlanmıştır. Rüyayı görmüş olan kimselerin karşısında duran bu engellerin hiçbiri birileri tarafından konan engeller değildir.

Özellikle iş hayatlarında ilerlemelerine engel bazı durumların yaşanması, rüyayı görmüş olan kimselerin kendilerini alanlarında yeterinde geliştiremediklerinin ve bu nedenle de kendilerine yerine başkalarının seçilmesinin işaretidir. Rüya sahipleri, kendilerini geç kalmış olsalar da geliştirmenin bir yolunu bulmalılardır. Geliştirmeyişleri, her geçen gün daha büyük sıkıntılar yaşamalarına neden olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir