Rüya Tabirleri

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek, farklı manalarda yorumlanmıştır. Birçok rüya tabircisi, bu rüyayı görmüş kimselerin başka insanlar ile geçimlerini çok kolay bir şekilde sürdürdüğüne delalet edilmiştir. İnsanların hayatlarına her zaman saygılı olan rüya sahipleri, bu özellikleri sayesinde insanları ayırmadan yaşamlarını sürdürüyor olabilirler. Özellikle yaşam tarzı ya da hayatları normal insanlar gibi olmayan kimselerin bu rüyayı görmeleri, diğer insanların yaşam tarzlarına uygun olmaya çabalamasalar da her zaman onlara benzeyecek olmalarına yorumlanmıştır.

Rüyada Yılan Görmek, birçok din âlimine göre ise bariz ve açıkça zarar vermeye niyetlenen düşmana delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, kendilerinden zarar göreceklerini fark ettikleri düşmanlarına karşı kesin bir karar vermeli ve yol çizmelilerdir. Ya ayakta kalıp düşmanları ile savaşmayı göze almalı, ya da düşmanlarından uzak durarak kendilerini ve bugüne dek yapmış oldukları kariyerleri ile başarılarını korumaya çalışmalılardır.

Rüyada Yılan Görmek Diyanet

Rüyada Yılan Görmek Diyanet, rüyayı görmüş olan kişilerin başkaları dolayısıyla gördükleri zararları ancak kendi kendilerine telafi edebileceklerine yorumlanmıştır. Rüyayı görmüş olan kimseler, hem başkalarının kendilerine yardım edişini kendi içlerinde onaylamayacak, hem de başkalarının kendilerini iyileştirebileceğine inanmayacaklardır. Bu nedenle de daha önce bilmedikleri ya da görmedikleri şekillerde darbe almış olsalar da düştükleri kuyudan çıkmanın bir yolunu kendileri arayarak bulmak isteyeceklerdir. Kimsenin yardımını almadan kendilerini kurtaran rüya sahipleri, bir daha kolay kolay bu durum içinden çıkamayacaklardır.

Rüyada Yılan Görmek Diyanet yorumu, eğer bir çocuk tarafından görülmüşse, ailelerinden kendilerine en yakın gördükleri kimse ile sırlarını paylaşacak olmalarına yapılmıştır. Çocuklukları bittikten sonra da yine rüya sahipleri, yalnızca bir kişiyi tüm tanıdıklarından çok ayrı tutacaktır. Yaşları ne kadar büyürse büyüsün, bu kişinin rüya sahipleri üzerinde bıraktığı olumlu etki, yıllarca kalplerinde taşınacaktır.

Ruyada Yilan Gormek 300x300 - Rüyada Yılan GörmekPin
Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada Büyük Yılan Görmek, bazı din âlimlerince rüya sahiplerinin düşmanlarının çokluğuna ve hem güç hem de kudret manasında da rüya sahiplerinden çok üstün olduklarına delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş olan kişiler, düşmanlarına karşı her zaman tedbirli olmalı, dostu gibi görünen kimselere de tam manası ile bir dost olarak bakmamalı, kendilerine dost olarak gördükleri insanlardan dahi zarar görme ihtimalleri vardır.

Rüyada Büyük Yılan Görmek, rüya tabircilerinden bazıları içinse rüya sahiplerinin çok büyük bir mal varlığına sahip olacaklarına, bu mal varlığı ile de bugüne dek hiç iletişime geçmedikleri hatta tanımadıkları insanların kendileri ile görüşmek için can atacaklarına delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş kimseler eğer, bu rüyayı görmelerinden sonra bir başarı elde ederlerse, bu başarının kendilerine getireceği maddi kaynakları mutlaka karıştırmalı, öğrenmelilerdir. Ellerine çokça büyük bir fırsat geçecekken rüya sahipleri bazı durumları fark etmemeleri dolayısıyla büyük kayıplar yaşayabilirler.

Rüyada Zararsız Yılan Görmek

Rüyada Zararsız Yılan Görmek, rüyayı görmüş olan kişiler için beklemedikleri anda karşılaşacakları bir misafirin habercisi olarak yorumlanmıştır. Eğer rüyayı görmüş olan kimseler, hanelerine gelecek olan bu misafiri beklenmedik olmasına rağmen çok güzel bir şekilde karşılarlarsa, misafirleri evden giderken kendilerine güzel şeyler bırakacaklardır. Misafirlerinin kendisine maddi herhangi bir şey bırakması beklentisi olmayan rüya sahipleri, hem maddi hem de manevi anlamda misafirlerinden kendilerine kalacak şeyler sayesinde çok büyük rahatlamalar içinde olacaklardır.

Rüyada Zararsız Yılan Görmek, birçok din âlimi tarafından ise rüya sahiplerinin düşmanlarının kendilerine zarar vermemeyi seçtiğine yorumlanmıştır. Bazı düşmanları, rüyayı görmüş olan kişileri güçsüz ve yetersiz gördükleri için, bazıları ise ilerleyen zaman kendilerine daha büyük zararlar gelmemesi için bu tavrı sergiliyor olabilirler. Hangi durum seçilirse seçilsin, rüyayı görmüş olan kimseler, kendilerine zarar gelmediğini fark edişinden sonra çok daha rahat ve büyük adımları atma cesaretinde bulunacaklardır.

Rüya sahipleri, bazen düşmanlarının etraflarından gerçekten yok olduğunu fark edebilirler. Ancak düşmanları bazı zamanlar yok olsalar da her zaman var olacaklar, rüya sahiplerinin tam da yok olduklarını düşündükleri zamanlarda birden meydana çıkıvereceklerdir. Ayrıca, bu rüyanın görüşmüş olması rüya sahiplerine düşmanları tarafından edilecek bazı tekliflerin de habercisi olarak yorumlanmıştır. Rüya sahipleri, yakın bir zamanda düşmanlarından birinin kendilerine de düşman olan birine zarar vermeleri amacı ile bir şeyler yapmaları için bazı seçenekler sunabilirler.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir