Aşık Etme Duası Faydaları - İsmaL Hoca
Aşk Duaları

Aşık Etme Duası Faydaları

Aşık Etme Duası Faydaları

Öncelikle belirtmek isteriz ki Aşık Etme Duası Faydaları denildiği zaman çoğu kişi bazı konular ile karıştırmaktadır. Aşık Etme Büyüsü ile Aşık Etme Duası Faydaları arasında dağlar kadar fark vardır. Yapılışı açısından olsun, dinen olsun milyonlarca farklılık vardır. Kısaca bu farklılıklardan bir tanesine örnek vermek gerekirse herkes büyü yapamaz fakat herkes dua edebilir. Yani siz aşk büyüsü yapamayabilirsiniz. Bunun için medyumlara ve hocalara ihtiyaç duyarsınız. Ama Aşık Etme Duası yapmak için herhangi bir hocaya ihtiyaç yoktur. Burada ihtiyaç yoktur derken duayı kendiniz yapmanız açısından söylüyoruz. İllaki hocaya ihtiyaç vardır çünkü ne zaman hangi dua okunacağını ne şartlarda okunacağını hocalar söylemektedir.

Hepimiz illaki bir karşılıksız aşka yakalanmışızdır ve bu karşılıksız aşkın sonucunda ellerimizi Allaha açıp onunda bize aşık olması için dua etmişizdir. Fakat çoğu kişinin bu duası kabul olmamıştır. Bu durumu Aşık Etme Duası ile karıştırmayın. Çünkü aşık etme duası yapılırken dinimiz gereği bazı şartlar vardır ve bu şartları yerine getirmeniz gerekir ve dua yapılırken belirli sureler vardır duanın gerçekleşmesi için bu dualar okunur. İşte tamda bu noktada hocalar devreye girmektedir. Aslında imkansız aşk diye bir şey yoktur aşık etme duası okunmamış aşk vardır. Bu dua ve dualar sayesinde imkansız aşk diye bir olay kalmayacaktır ve sonsuz bir mutluluğa sahip olacaksınızdır.

ask buyusu yorumlari 300x300 - Aşık Etme Duası Faydaları

Okunan bu dua sayesinde aşık olduğunuz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Tabi yine aşk büyüsünde ki gibi bu dua okunurken de bazı şartlar vardır. Bu şartlardan en önemlisi niyettir. Sonuçta burada Allaha dua ederek bir şey isteyeceksiniz. Niyetiniz kötü olduğu taktirde o dua tutar mı sizce? Evet tamda düşündüğünüz gibi burada en önemli faktör her zaman niyettir. Niyetinizde hiçbir zaman intikam gibi kelimeler olmaması gerekir. İçinizde de olmaması gerekir eğer içinizde intikam var ise fakat niyeti farklı yapıyorsanız bile Allah her şeyi gören, bilen ve duyandır. Bu yüzden içinizdeki o kötü niyeti görür ve duanız kabul olmaz.

Aşık Etme Duası denildiğinde kişiler daha öncede dediğimiz gibi bazı konular ile karıştırmaktadır. Bunun sonucunda sürekli dinimiz gereği Aşık Etme Duası günah mı? Aşık etme duası okusam cehenneme gider miyim? Aşık etme duası ne kadar günah? Diye sorular sormaktadırlar. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki yapacağınız bu dua tamamen İslam dinimiz şartlarına göre uygun yapıldığı için herhangi bir şekilde günah olması mümkün değildir. Çünkü Allaha el açarak bir şey istemek hiçbir zaman günah değildir. Sırf bu yüzden aşk duasını yapmak isteyip günah diye düşünerek yapmayan insanlar var. Kesinlikle bu gibi söylemlere inanmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara
Whatsapp
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü