Büyü

Cin Çeşitleri

Cin Çeşitleri

Cin Çeşitleri ile ilgili yazılara online olarak bir siteyi ziyaret ederek de ulaşabilirsiniz. Cinler kendi aralarında insanlarda olduğu gibi iyi ve kötü olarak iki sınıfa ayrılır. İyi cinler insanlara zarar vermeden yaşamalarına izin verir. Kötü olan cinler ise insan korku ve davranışlarından etkilenme göstermektedir. İnsanlar gibi yeryüzünde yapmaya devam eden cinler kabileler halinde de yaşamaktadır. Aralar cinlerden hin olarak bahsetmişlerdir ve kendi aralarında farklı isimler koyarak özelliklerine göre ayrılmışlardır.

Cin Çeşitleri özellik ve türlerine göre de farklı gruplara ayrılmaktadır. Çok fazla cin türü ve adı bulunmaktadır. İnsanlar yalnızca birkaç tane cin ismini doğru olarak telaffuz etmektedir. Cinler istediği zamanlarda insanlara görünme özelliklerini kullanır. Özellikle kötü niyetli ve kötü davranışlı olarak yaşayan bir insana cinler musallat olmaktadır. Günümüzde insanların birçoğu cin kelimesini söylemekten korkmakta ve cinlerin kendilerine her zaman zarar vereceğine inanarak yaşamaktadır. Cinler Allah izin vermediği süre zarfında insanların kötülüğüne neden olacak davranışlarda bulunmamaktadır.

İfrit

İfrit  cinlerin en güçlüsü olarak da tanımlanır. Soyut olarak da tabir edilen bir cin türüdür. Kötü cinler sınıfında yer almaktadır. İnsan bedenine girebilme özelliği de göstermektedir. Son dönemlerde insanlarda arasında oluşan inanca göre en zararlı cinler arasında bulunduğuna dair söylemler ortaya atılmıştır. İnsanların bedenine insanların izni ve isteği olmadan girerek onların akıl sağlığını kaybetmelerine neden olmaktadır. Savaş çıkartma ve istila etme özelliklerine de sahip olan soyut bir cindir. İnsanlara kötülük ve hastalık getirme konusunda da en fazla adı duyulan ve tanınan cinlerden biridir.

İfrit insan bedenine girme, insanları delirtme ve bulunduğu ortama hastalık getirme gibi birçok soruna yol açan cindir. Besmele çekmeden yatan ve uykuya dalan insanların yanında onları rahatsız edecek türde davranışlar ve sesler çıkartarak insanları korkutur. Cinlerden korunmak isteyenlerin yapmadı gerekenlerden biri dua okumak ve bol bol Allah adını anmaktır. Kötü olarak tanımlanan cinler Allah adı anılan ve zikri yapılan eve girememektedir. İnsana zarar verme oranı en yüksek olan cin kabilesinden biri olmaktadır.

Cin Cesitleri - Cin ÇeşitleriPin
Cin Çeşitleri

Müsfer

Müsfer genellikle hümanist olarak tanımlanan bir cin grubudur. İnsanların akşam vakti fazla olmadığı ve olmaktan çekindiği alanlarda yaşayan cinlerdir. İncir ağaçlarını tepesinde ve tarlalarda da yaşadıkları bilinmektedir. İnsanların en korktuğu cinler grubunda yer almaktadır. İnsanlara genel olarak zarar vermeleri ile bilinir ancak insana bedenen ve ruhen zarar vermeme zamanları nadirde olsa bulunmaktadır.

Geceleri insanların fazla olmadığı uçsuz bucaksız tarlalarda dolaşmak isterseniz ya da karanlık bir yerde yürümek isterseniz bir anda etrafınızda insan sesine benzer rahatsız edici bir ses duymaya başlayabilirsiniz. Duyulan bu ses bir müddet cinine ait olmaktadır. İnsanları çıkardıkları sesler ile rahatsız ederek ve korkutarak bu durumdan eğlenirler.

Müsfer insanlarla uğraşan en hareketli cinlerden biridir. Akşam ve gece saatlerinde çıkardıkları ürkütücü sesler ile tanınmaktadır. Bir yerde tek başımıza olmanız ve orada cin varlığını hissetmeniz durumunda besmele çekerek dua ve sure okumanız cinleri rahatsız edecektir. Kırsal alanlarda yaşama özellikleri bulunmaktadır. Hemen her yerde karanlık alanlarda da yaşayan cinlerdir. İncir ağaçları yaşam alanlarının merkezi konumunda olabilir. Bu nedenle yakınınızda bir incir ağacı varsa besmele çekerek ve içinizden dua ederek yavaşça ağacın yanından geçebilirsiniz.

Ervah

Ervah tehlikeli bir cindir. Anne rahminden itibaren musallat olma özelliğine sahip bir cindir. Korku dolu anların yaşanmasına neden olur. Bebeğin doğumundan sonrada çocukluk zamanına kadar kötü etkiler bırakan cin türüdür. Kişiyi genellikle bedensel olarak etkileme gücüne sahiptir. Çeşitli hastalıklar ve rahatsızlıkların oluşumuna neden olarak insanlara sıkıntı vermeyi seven cindir. En tehlikeli ve korkutucu olarak anılan cinlerden biridir.

Her yaştan insana musallat olma özelliği bulunmaktadır. Tüm tedavilere rağmen çocuğu olmayan kadınlara musallat olması ile bilinir. Bebeklerin anne rahminde tutunmayarak düşme nedenlerinden biri de Ervah cini olmaktadır. Anne karnında gelişimini henüz tamamlamamış olan bebeklerin düşerek hayatına son vermesine neden olur.

Ervah uzak durulması gereken cinlerden biridir. Kadınlara daha fazla musallat olduğu söylenen cindir. Çocukları korkutmaya ve onları rahatsız etmeyi en çok seven cinlerden biridir. Enerjileri insanların bedenen ve ruhen hissedemeyeceği boyutlarda ve düşük seviyelerdedir. Issız ve kimsenin yaşamadığı yerlerde yaşamayı tercih ederler. Zarar vermeyen türleri de vardır ancak zararlı türleri insanları korkutmaktadır. İnsan kılığına hemen girebilme özelliğine sahiptir. Bir insandan ayırt edilmeden insanlara zarar vermeden yaşamayı isteyen türü de vardır. Cinler hakkında daha fazla bilgi edinmek için medyumları ziyaret edebilir ya da online olarak araştırma yapabilirsiniz.

Büyü kategorimizi inceleyerek diğer makalelerimize de ulaşabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlama Duası Körkütük Aşık Etme Duası 1 Günde Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua 24 Saatte Aşık Etme Duası Aşık Etme Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur? Canbar Büyüsü Ayırma Büyüsü Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur? Bağlama Büyüsü Neden Yapılır? Hızlı Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birisini Kendine Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Evlenmek İçin Dua

Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ? Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evlilik Büyüsü Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Anında Etkili Aşk Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevgi Duası Evlilik Duası Soğutma Büyüsü Soğutma Duası

Süryani Büyüsü Bu Dua Sayesinde Evlendim Deli Gibi Aşık Etme Duası Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Bağlama Büyüsü Duaları Medyum Derman Hoca Yorumları https://www.dermanhoca.com/ https://asiketmeduasi.com/