Büyü

Cin Kabileleri

Cin Kabileleri farklı özelliklerde cinlerin bir araya geldikleri gruplar olarak da tanımlanır. Cinler farklı türlerde ve özelliklerde yaşayan varlıklardır. İnsanlar gibi bir grup ve kabile halinde yaşamayı severler. Kötü ve iyi olarak da amaçlarına göre iki grupta toplanırlar. İnsanlara yaşam yerleri ve davranışları bakımından benzerlik göstermektedir. Her cin zarar veren ve kötü niyetli olarak yaşayan cinler arasında değildir.

Cin Kabileleri ile ilgili bilgiler için kişiler inceleme yapmayı istemiştir. Cinler insanlara zarar veren varlıklar olarak algılanır ancak bütün binler zarar verme niteliklerine sahip değildir. Karakteri ve yapısı kötü olarak tanımlanan çok sayıda cin insanlara farklı şekillerde zarar vermektedir. Cinler inançlı ve inançlı olmayanlar olarak da değerlendirilir. İnsanlara çok benzer özellikler içinde hareket etmektedir. Ruhani birer varlık olarak kişi tarafından görülmezler ve hemen her yerde bulunabilirler.

Amir Kabilesi

Amir Kabilesi insanların bulunduğu ve yaşadığı alanlarda yaşayan ruhani varlıklardır. Bu cinler inançsız cinler olarak da tanımlanır. İnanmayan ve insanlara zarar veren cinler arasında bulunmaktadır. Cinler kendilerini mutlu edecek ve onların yaşamını devam ettirecek hal ve hareketlerde bulunan insanların yaptıkları davranış sonrasında kişilere musallat olarak yaşamlarını ele geçirmeye başlamaktadır.

Kabile halinde kalırken genellikle insanların yalnız kalmalarını beklerler ve yalnız kalan insanlara musallat olurlar. Kötülük ve çirkinlik yapan insanlar amir kabilesine ait cinler tarafından tercih edilirler. İnsanlar çıplak oldukları zamanlarda da cinler tepki vermeye ve etkilerini göstermeye başlamaktadır. Zaman ayrımı olmadan yaşayan kabilelerdir.

Amir Kabilesi özellik, tür ve nicelik bakımından da farklılık gösteren bir cin kabilesidir. İnancı olmadan yaşarlar ve çoğu zamanda insanlara zarar verirler. En zararlı cin kabilesi arasında bulunmaktadır. İnsanlara çok rahat bir şekilde yaklaşarak onların korku ve kötü düşüncelerinden beslenmeye başlar. İnsanları yalnız olarak yakaladıkları zaman hemen etrafını sarar ve ona musallat olur.

İnsan yalnızken cinler rahatlıkla kişilerin her davranışını gözlem altında tutmaktadır. Yapılan hal ve davranışlar karşısında cinler ezbere bildikleri davranışlar nedeniyle insanların başına hemen iş açmaya, onlara kötülük yapmaya başlar. İnançlı olan ve davranışları ile de bunları belirten insanlardan nefret ederler. Onlara zarar verme isteği içinde olurlar.

Cin Kabileleri - Cin KabileleriPin
Cin Kabileleri

Hanzap Kabilesi

Hanzap Kabilesi insanlara en çok yakın olmak isteyen ve yaklaşan cinler arasında yerini almaktadır. Kişilerin ibadet etmelerine, Allah adını zikretmelerine engel olaya çalışırlar. Kişilerle en çok ibadet ettikleri zaman uğraşmak ister. Özellikle kişiye iyilik yapacağı zaman kuşku, vesvese ve kötü niyet aşılamaya çalışır. İbadet sırasında da kişi düşünceleri ve sözleri için kötülük besleyen niyetleri oluşturur. Kişilere her an yaklaşarak onları korku, endişe ve vesvese haline sokmaktadır. Zararlı cin kabilesi olarak da bilinir. Cinler arasında insanlar için en korkutucu cinler olarak da görülmektedir. İnsanlara yalnız ve kalabalık ortamlarda da yaklaşmayı severler.

Hanzap Kabilesi cin kabilesi arasında insanların vesvese, kuşku, endişe, korku ve panik halinde yaşamalarına neden olan cinlerdir . Kişi maddi ve manevi duygularını her zaman kötü olan duygunun şekillenmesi için kullanırlar ve kötülük vermek ilk amaçları arasındadır. İnançsız olarak da tanınan cin kabilesidir ve kötülük her anlamda bu kabile için vazgeçilmez olmaktadır. İnsanlara kötü düşünceler vermek in vesvese yoluna başvurur ve bu durum çoğu zaman iyi insanları etki altına almak amacıyla yapılır. En çok adı duyulan ve hakkında geniş bilgiler elde edilen cinler arasında da ilk sıralarda bulunmaktadır. En çok bilinen özelliklerinden biri de insanlara cinler arasında fazla yaklaşan kabile olmasıdır.

Betr Kabilesi

Betr Kabilesi ile ilgili araştırmalar kişi merakı sonucunda yapılmaktadır. Çoğu insan cin kabilesi ve Cinler hakkında bilgi toplamaktan çekinir. Kişi karakterini anında değiştirmesine neden olan cinlerdir. Yumuşak başlı ve huyu bakımından da iyi niyetli olan insanların ortada sebep yokken aniden sert ve agresif davranışlar sergilemeye başlamasına neden olmaktadır.

Kişinin tahammül seviyesinde azalma yaşanmasına neden olur. Normal davranışlarından daha farklı bir davranış üçünde hareket eden insanlara musallat olarak onları kötülük konusunda ikna etmeye çalışır. Kötü niyetli cinler arasında yer almaktadır. İnsanlara istedikleri her an musallat olarak onları manevi anlamda da çöküşe zorlar.

Betr Kabilesi kötü ve tehlikeli cinler arasında yer almaktadır. Özellikle insanlara zarar verme konusunda genellikle maneviyatı kullanarak yaklaşmayı seçerler. İnsanları ikna etmek için uğraşır ve ikna kabiliyetinin yüksek olması nedeniyle de çoğu zaman ikna etmeyi başarmaktadır. Korku ve şüphe bu cinler tarafından insanlara verilir.

İnsanların davranışlarını kontrol altına almak için çalışmaya ve o şekilde davranmaya çalışır. Her zaman tehlike ve kötülük alanında da ön planda hareket etmiştir. Zamanın en tehlikeli ve korkutucu cinleri olarak da tabir edilir. İnsanlara yakın durarak ve zihinleri ile düşüncelerini bulandırarak kafa karışıklığı yaratmaktadır. Zararı olan ve istediği zamanda insana yaklaşma oranını artıran bir cin olmaktadır.

Cin Kabileleri Kimdir?

Cin kabilesi, Çin’in batısında yaşayan bir etnik grup olarak bilinir. Orta Asya kökenli olan Cin kabilesi, geçmişte göçebe bir yaşam tarzı sürdürmüştür. Kabile, doğal güzellikleriyle ünlü Taşkurgan Vadisi’nde yerleşik hayata geçmiştir. Cin kabilesinin kökenleri, M.S. 13. yüzyıla dayanmaktadır ve o dönemde Çin İmparatorluğu’na bağlı bir bölge olan Taşkurgan’da yaşamaya başlamışlardır.

Çin kabilesinin yaşam tarzı, kültürü ve gelenekleri oldukça zengindir. Kabile, sıcakkanlı ve misafirperver bir halk olarak bilinir. Toplumsal yapılarında aile önemli bir yer tutar ve aile bağları sıkıdır. Cin kabilesi, geleneksel el sanatları ve sanat eserleriyle de ünlüdür. Özellikle ahşap oymacılığı ve seramik işçiliği gibi el sanatları kabileden kabileyegüler arasında ustalıkla aktarılmaktadır.

Cin kabilesinin ekonomik yaşamı ise genellikle tarım ve hayvancılığa dayalıdır. Kabile bölgesi verimli toprakları sayesinde tarımsal faaliyetler için elverişlidir. Bu nedenle, özellikle tahıl üretimi ve hayvancılık kabileden geçimini sağlayan temel faaliyetler arasında yer almaktadır. Ayrıca kabileden bazı kişiler, turizm sektöründe çalışarak gelir elde etmektedir.

Büyü kategorimizi inceleyerek diğer makalelerimize de ulaşabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir