Kısmet Açma Duaları

Kapalı Olan Rızıklarda Okunması Gereken Dualar

Kapalı Olan Rızıklarda Okunması Gereken Dualar

Kapalı Olan Rızıklarda Okunması Gereken Dualar genelde işleri yolunda gitmeyen kişilerin başvurduğu yollardan biridir. Rızık yani insanlara verilen nimet olması gerekenden az olabilir. Bu durumda da kişiler rızıklarını artırmak için pek çok yola başvurur. Bu yollardan olumlu bir geri dönül alamadığı zaman da genelde bu kişiler duaya başvurur. Çünkü Allah’a yalvarmak, ona elini açmak her zaman olumlu sonuçlar getirir.

Kapalı Olan Rızıklarda Okunması Gereken Dualar aslında özel olarak yapılan dualardır. Yani alimlerin onayladığı, hocaların sıklıkla kullandığı dualardır. Fakat bu dualar çok fazla olduğu için kişiler hangisini seçeceğine karar veremeyebilirler. Bu durumda aslında bilen bir hocadan destek almak her zaman faydalı olacaktır. Bu dualardan hangisinin kişiye en uygun olduğuna karar verilir. Bu karara göre de medyum hoca tarafından dua sunulur. Aynı zamanda medyum hocanın önerilerine göre dua okunduğu zaman duanın etkisi daha güçlü olacaktır. Dua etki etmeye başladıktan sonra zamanla duayı okuyan kişilerin rızıkları açılarak ilerlemeye devam edecektir.

Kapalı Olan Rızıklarda Hangi Dualar Okunuyor?

Kapalı Olan Rızıklarda Hangi Dualar Okunuyor sorusuna net bir cevap maalesef verilemez. Çünkü şu an rızık açmak için başvurulan dua sayısı çok fazladır. Genelde kişiler bu dualar arasından birini seçerek okumaya başlar. Fakat o dua kişinin rızkı için uyumlu değilse hem boşa dua etmiş olur hem de zaman kaybı oluşturmuş olur. Her duayı böyle okuyarak birinin tutmasını beklemek de kişilerde oldukça fazla zaman kaybına ve inanç kaybına yol açar. Bilindiği üzere inanç kaybolduğu zaman duaların kabul olması da neredeyse imkânsız hale gelir.

Kapalı Olan Rızıklarda Hangi Dualar Okunuyor diye bakıldığı zaman medyum hocaya danışarak en uygun dua bulunmalıdır. Bu dua medyum hocanın nasıl okunması, hangi ortamda okunması, hangi günler okunması gibi önerilerine de uyarak okunmalıdır. Bu şekilde hem daha hızlı bir şekilde dua kabul olacaktır hem de etkisi daha kuvvetli olacaktır. Dua aynı zamanda ilerleyen dönemlerde rızık yeniden kapanmaya başlarsa da okunabilir. Böylece kişiler hiç korkmadan her zaman rızıklarının artacağından da emin olur.

Kapali Olan Riziklarda Okunmasi Gereken Dualar - Kapalı Olan Rızıklarda Okunması Gereken DualarPin
Kapalı Olan Rızıklarda Okunması Gereken Dualar

Kapalı Olan Rızık Nasıl Açılır?

Kapalı Olan Rızık Nasıl Açılır konusunda dua dışında başvurulacak yöntemlerden biri de büyü yaptırmaktır. Bu büyü ak büyü olarak geçtiği için herhangi bir olumsuz etkisi yoktur. Duadan herhangi bir etki görmeyen kişilerin rızıkları çok kapanmıştır denilebilir. Bu durumda da büyüye başvurarak en iyi rızık açma yöntemi de denenmiş olur. Bu sayede hem saha hızlı hem de daha etkili rızık açma işlemi gerçekleşmiş olur.

Kapalı Olan Rızık Nasıl Açılır diye bakıldığı zaman bu alanda iyi bir medyum hocayla konuşmuş olmak önemlidir. Kapalı olan rızkı açma konusunda uzman olan bir medyum hoca kapalı olan rızkın nedenini çözer ve buna yönelik olarak etkili bir büyü yapar. Yapılan büyünün herhangi bir olumsuz etkisi de olmaz. Hem büyüyü yaptıracak kişiye hem de ilerde rızkın kötü etkilenmesi gibi bir sorunla karşılaşılmaz. İyi bir medyum hoca aynı zamanda etkili büyü yaparken de büyüyü yaptıran kişiyi korur. Ardından etkisi kıra bir süre içerisinde görülür ve kişinin rızkı gün geçtikçe daha da fazla artmaya başlar.

Kur’an-I Kerim’de Geçen Rızık Ayetleri

Kur’an-I Kerim’de Geçen Rızık Ayetleri oldukça fazladır. Rızık ayetleri genelde Bakara suresi içinde yer almaktadır. Hem Arapça hem de Türkçe okuyarak kişiler kapalı olan rızıklarını açmak ister. Kur’ an-ı Kerim’de geçen bu sureler aynı zamanda kapalı olan rızkı açmak için etkili olan dualarla birlikte okunduğu zaman da etkisini daha hızlı bir şekilde gösterecektir.

Kur’an-I Kerim’de Geçen Rızık Ayetleri aynı zamanda Enfal ve Nahl sureleri arasında da geçmektedir. Bununla birlikte ayetlerde dua ederek rızkın artırılabileceğine dair de söylemler yer almaktadır. Hem duaları okumak hem ayetleri okumak hem de rızkın artması için harekete geçmek kısa sürede kişilerin kapalı olan rızkını açacaktır. Kişiler harama el sürmeden rızıklarını açmaya çalıştığı için Allah tarafından da bu anlamda ödüllendirilecektir. Kapalı olan rızkı açmak için yapılan dualar okunduktan sonra Allah zamanla o kişilerin rızıklarının açılmasını sağlayacaktır. Ayetlerin her gün ve düzenli şekilde okunması rızkın artması açısından yararlı olacaktır.

Kısmet Açma Duaları ile ilgili tüm yazılara kategorimizden ulaşabilir bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir