Dualar

Kocanızın Size Tekrar Aşık Olması İçin Edilen Dualar

Kocanızın Size Tekrar Aşık Olması İçin Edilen Dualar

Kocanızın Size Tekrar Aşık Olması İçin Edilen Dualar konusu kocasıyla sık sık tartışma, sorun yaşayan ve kendisinden kocasının zaman zaman uzaklaştığını hisseden eşler tarafından merak edilen konular arasındadır. Kocanızın sizi yeniden sevmesi, size karşı arzulu olması ve yakın davranmasını istemeniz durumunda yapmanız gereken yöntemler bulunmaktadır. Dualar okuyarak eşinizin yeniden bağlılığını ve duygularını kendi lehinize karşı değiştirebilirsiniz.

Kocanızın Size Tekrar Aşık Olması İçin Edilen Dualar arasında aşk ile bağlama duaları yaygın olarak kullanılmaktadır. Her gün eşiyle tartışmanın içimde olan ve soğukluk yaşamaya başlanan bir ilişki içinde kadınlar kocalarının davranışlarını ve duygularını kendi yararlarını gözeterek değiştirmek istemektedir. Olumsuz bir davranışın yerini daha sıcak bir yaklaşım ve daha iyi bir davranış alması için okunacak duaların arasında aşk ve sevgi duaları bulunmaktadır.

Kocanızın Size Tekrar Aşık Olması İçin Duha Suresi

Kocanızın Size Tekrar Aşık Olması İçin Duha Suresi kocanızla aranızda oluşan her sorunun üstesinden daha kolay gelmeniz, aranızda oluşan problemlerin zamanın akışında kaybolmasında ve sizi etkisi altına alacak güzel olayların yaşanmasında etkili olan sureler arasındadır. Duha Suresi eşler arasında evliliğin düzelmesinde ve yuvada huzurun, mutluluğun, güzel davranışların ve iyi sözlerin kalıcı olmasını etkilemektedir. Arası bozulan ve birbirine karşı içinde sevgisi kalmayan eşlerin arasında oluşan soğukluk ve uzaklığın engelleme yöntemlerinden biri okunacak bir Duha Suresi olmaktadır. Surelerin önemini bilerek okumak gerekmektedir.

Kocanızın Size Tekrar Aşık Olması İçin Duha Suresi evliliğin temelinden çürüyerek eşlerin birbirinden ayrılmalarına engellemek amacıyla okunan tesirli dualardır. Duha Suresi sadece eşlerin arasını düzeltmek amacıyla okunmayan aynı zamanda birçok farklı alanda da mutluluk ve huzuru getiren surelerden biridir. Evlilikler kutsal olarak görülen ve çoğu zaman sebepsiz nedenlerden dolayı insanların ayrılık yaşamak zorunda kaldıkları bir hale girmeye başlaması sebebiyle yaşanan sorunların önüne geçilmek amacıyla Duha Suresi okunmalıdır. Kutsal bir alanın yeniden oluşumunu sağlamak ve yararlı olarak yuvada kalıcı huzurun ve güzel duyguların oluşumunu desteklemek amacıyla da eksiksiz olarak Duha Suresi okunmalıdır.

Kocanizin Size Tekrar Asik Olmasi Icin Edilen Dualar - Kocanızın Size Tekrar Aşık Olması İçin Edilen DualarPin
Kocanızın Size Tekrar Aşık Olması İçin Edilen Dualar

“Vedduha

Velleyli iza seca

Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala

Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula

Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda

Elem yecidke yetiymen feava

Ve vecedeke dallen feheda

Ve vecedeke ‘ailen feağna

Femmel yetiyme fela takher

Ve emmessaile fela tenher

Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.”

Kocanızın Size Tekrar Aşık Olması İçin Ya Vedüd Esması

Kocanızın Size Tekrar Aşık Olması İçin Ya Vedüd Esması en çok okunan ve okumaya devam eden insanlar tarafından olumlu yorumlar alınan dualardan biridir. Allah isimleri arasında bulunan Ya Vedüd ismi evliliklerde ve ilişkilerde sorunlar yaşayan insanların okuması gereken Esmalardan biridir. Ya Vedüd diyerek Allah’a seslenmek ve ondan İyiliği dilemek sonrasında oluşacak güzel tüm olaylara karşı kişinin ve eşinin duygularının değişimini sağlayacaktır. Allah her sorun ve sıkıntı karşısında kullarının kendisine gelmesini, dua etmesini ve ona yakarmasını istemektedir. Ya Vedüd ismini anarak ve günde en az 7 kes tekrar ederek Kocanızın yeniden size karşı sıcak davranışlar içinde olmasını sağlayabilirsiniz.

Kocanızın Size Tekrar Aşık Olması İçin Ya Vedüd Esması günümüzde de sorunlar yaşayan, evlilikleri tükenme noktasına gelen ve kocasının ilgisinin her geçen gün azaldığını bilen ve hisseden kadınlar tarafından gün aşırı olarak okunacak etkili dualar ve esmalar arasında bulunmaktadır. Kocasından ayrılmadan onun kendisini yeniden sevmesini, ona bağlı olarak davranışlarını değiştirmesini isteyen kadın tarafından günde en az 7 kez olacak şekilde tekrarına dikkat edilerek Ya Vedüd esması okunmalıdır. Allah kendisine gelen ve adını söyleyerek ondan yardım isteyen kullarına karşı her zaman şefkatli olmuştur.

Kocanızın Size Tekrar Aşık Olması İçin 10 Esma

Kocanızın Size Tekrar Aşık Olması İçin 10 Esma okunması gereken en önemli ve faydalı dualar arasında bulunmaktadır. Kişi Allah’ın 99 ismi içinden Ya Vedüd esması olmak üzere farklı birçok esmayı da okumalıdır. En az 10 Esma okunarak kocasıyla arasının düzelmesini isteyen kadınların yakarışları son bulacaktır. Allah adlarını her gün okumak ve başarılı olarak sonuçlar almak adına da sabırlı bir bekleyiş duanın kabulünde etkili olacaktır.

Kocanızın Size Tekrar Aşık Olması İçin 10 Esma en çok okunan ve okunması tavsiye edilen dualar arasında yer almaktadır. Kocası ile sorun yaşayan, yaşadığı sorun nedeniyle kendisinden gün içinde uzaklaşan, yakınlık kurmak istemeyen bir kocanın varlığı iyi bir davranış ve duygu ile bütünleşen bir kocaya dönüşecektir. Esmalara düzenli olarak devam etmek ve aksatmadan her gün mutlaka birkaç kez okumak gerekmektedir. Aşk duygusunun yeniden oluşumunu destekleyerek kadını mutlu etmek amacıyla da okunan Esmalara özen göstermek, abdestli olarak okumak gerekmektedir.

“1- Ya -Nur (Yeri ve göğü nuru ile nurlandıran demektir.)

2-Ya-Batın (Allah’ın gizli olan her şeyden haberdar olduğunu bildiren esmadır.)

3- Ya -Muktedir (Gücü her şeye yeten demektir.)

4- Ya -Hamid (Şükür etmeye layık varlığın Allah olduğunu bildiren esmadır.)

5- Ya -Vedud (Sevilmeye layık anlamındadır.)

6- Ya -Mucib (Duaları kabul eden demektir.)

7- Ya -Azim (Çok büyük ve çok güçlü demektir.)

8- Ya -Kuddüs (Hiçbir noksanlığı olmayan demektir.)

9- Ya -Berr (İyiliği çok olan demektir.)

10- Ya -Rahman (Allah’ın her canlıya sonsuz rahmet ettiğini belirten esmadır.)”

Dualar Kategorimizdeki bulunan yazılarımızı okuyabilir bu şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir