Dualar

Yıldız Düşüklüğü

Yıldız Düşüklüğü

Yıldız Düşüklüğü kişilerin farklı şekillerde yaşadığı durumlardan biridir. Günlük hayatta yaşanan olaylara gösterilen tepkiler, kişiden kişiye değişiklik gösterir. Yanlışlıkla yoldaki böceğe basarak öldürdüğü için üzülen bir kişi olunabileceği gibi insanların canlarına kasteden kişi de olunabilir. Sahip olunan aura herkes için farklıdır. İnsanın etrafını saran elektromanyetik alan için aura terimi kullanılır. Sahip olunan alan, kişinin enerji dalgalarını gösterir. Enerji dalgaları zayıf olan kişilerde yıldız düşüklüğü sorunu yaşanabilir. Bu kişiler daha depresif ya da daha agresif olabilirler.

Yıldız Düşüklüğü insanların doğuştan sahip olabileceği bir durum olduğu gibi sonradan kazanılan bir durum da olabilir. Sonradan kazanılan yıldız düşüklüğü, çevrede bulunan farklı enerji yayan varlıkların etkilerinden kaynaklanır. Nazar, bu durumu en somut şekilde gösteren durumdur. Bazı insanlar doğdukları andan itibaren çok nazarlı olurlar, bu durum kişiyi ölüme kadar götürebilir. Muska gibi farklı tılsımların kişinin üzerinde taşıması durumunda nazardan korunmak mümkündür. Ancak yıldız düşüklüğü bu şekilde çözüme kavuşturulamaz.

Yıldız Düşüklüğü Neden Olur?

Yıldız Düşüklüğü Neden Olur sorusuna cevap arayan kişiler iki farklı cevap alabilir. Doğuştan gelen ve sonradan kazanılan şeklinde cevaplardır. Doğuştan bu şekilde olan kişilerin doğumu sırasında yıldızların konumu etkilidir. Yıldız düşüklüğüne sahip olan kişilerin hayat enerjileri oldukça düşük olur. Diğer insanlar ile kıyaslandıkları zaman daha huzursuz ve daha mutsuz olabilirler. Doğuştan böyle bir durum içinde olunmasından dolayı hayat boyu negatif enerji yayan varlıklara dönüşebilirler.

Yıldız Düşüklüğü Neden Olur sorusu için kişinin doğum haritasına bakılması gerekebilir. Doğum haritasında tepe noktasında ve birinci evinde Plüton ya da Satürn bulunan kişiler, yıldız düşüklüğü yaşayabilir. Bu durum sonradan gerçekleşmediği için doğum sırasında yıldızların konumuna bağlıdır. Doğum sırasında düşük enerjili yıldızları gökyüzünde olması durumunda insan kaderi bundan etkilenebilir. Yıldızların konumu, insan hayatını tamamen etkileyen bir konudur. Sonradan kazanılan yıldız düşüklüğü ise çevrede bulunan negatif enerjilerden kaynaklanabilir. İnsan çevreden gelen farklı enerjileri kısa sürede benimser. Bu durum karşısında çevrede sürekli olarak negatif enerji yayan varlıkların olması kişinin hayatını etkiler.

Yildiz Dusuklugu - Yıldız Düşüklüğü
Yıldız Düşüklüğü

Yıldız Düşüklüğünden Etkilenen İnsanların Yaşayabileceği Sorunlar

Yıldız Düşüklüğünden Etkilenen İnsanların Yaşayabileceği Sorunlar internet üzerinde sıkça araştırılan konulardan biridir.  Toplum arasında yıldız barışmaması olarak da bilinen terimler, İslam astrolojisinde de sıkça duyulur. Yıldızı düşük olan kişiler, kötü olayların sadece kendi başlarına geldiğini düşünür. İyi olayları hiçbir zaman görmezler. Negatif enerjileri yoğun olduğu için sabırları tükenmiş olur. Küçük olaylar karşısında bile tahammül gösteremez hale gelinir. Çevresinde bulunan insanların sesli bir şekilde nefes almasından bile rahatsız olma durumu yaşanabilir.

Yıldız Düşüklüğünden Etkilenen İnsanların Yaşayabileceği Sorunlar çeşitli şekillerde görülebilir. Kişinin özgüvenini kaybetmesi gibi sorunlar yaygın olarak görülebilir. Başka bir insanın başarısızlığından bile kendini sorumlu tutma gibi durumlar söz konusu olabilir. Kişi sadece kendini sorgulamaya başlar ve ne kadar şansız olduğunu düşünür. Yıldızı düşük olan kişilerin vücutlarının farklı yerlerinde ağrılar hissetmesi normaldir. Sabahları uyanırken sürekli bir halsizlik yaşanması gibi sorunlar yaşanabilir.

Yıldız Düşüklüğü Tedavi Edilir mi?

Yıldız Düşüklüğü Tedavi Edilir mi sorusu kendisinde yıldız düşüklüğü olduğunu düşünen kişiler tarafından sıkça sorulur. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan kişilerden yardım alınması durumunda tedavi edilebilir. Kişiler bireysel olarak farklı yöntemler denese de olumlu bir sonuç alamayabilir. Yaşanan belirti ve sorunlar, insan hayatında dönemsel olarak yaşanan durumlar ile benzerlik gösterir. Bu nedenle farklı tedavi yöntemlerine başvurulabilir. Denenen yöntemlerin bir etkisi olmaz ve sorunlar yaşanmaya devam eder. Kişi yıldız düşüklüğü olduğunu anlamak için medyumlara danışabilir. Profesyonel olarak hizmet veren medyumlar, birçok konuda bilgi sahibidir.

Yıldız Düşüklüğü Tedavi Edilir mi sorusu için cevap arayan kişilerin medyuma gitmesi gerekir. Muska gibi tılsımlar yardımı ile bu durumdan kurtulmak mümkün olabilir. Güçlü etkileri olan muskalar, normal kişiler tarafından hazırlanamaz. Ancak bilgi ve tecrübe sahibi olan kişiler tarafından doğru bir şekilde hazırlanabilir. Gereli durumlarda negatif enerjilerden korunmak için de farklı muskalar hazırlanabilir. İnsanın hayatını etkileyen bir durum olduğu için zaman kaybetmeden bilgili kişilere danışılması gerekir. Medyuma danışmadan önce araştırma yapmak faydalı olabilir. Konu hakkında bilgi sahibi olan medyumlara gidilmelidir. Yıldız düşüklüğünün giderilmesi için medyum kişiye özel çalışma yapacaktır.

Dualar Kategorimizdeki bulunan yazılarımızı okuyabilir bu şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlama Duası Körkütük Aşık Etme Duası 1 Günde Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua 24 Saatte Aşık Etme Duası Aşık Etme Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur? Canbar Büyüsü Ayırma Büyüsü Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur? Bağlama Büyüsü Neden Yapılır? Hızlı Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birisini Kendine Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Evlenmek İçin Dua

Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ? Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evlilik Büyüsü Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Anında Etkili Aşk Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevgi Duası Evlilik Duası Soğutma Büyüsü Soğutma Duası

Süryani Büyüsü Bu Dua Sayesinde Evlendim Deli Gibi Aşık Etme Duası Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Bağlama Büyüsü Duaları Medyum Derman Hoca Yorumları https://www.dermanhoca.com/ Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü