Evlilik Duaları

Evlenmek İsteyenlerin Kısa Zamanda Evlenmeleri İçin Dualar

Evlenmek İsteyenlerin Kısa Zamanda Evlenmeleri İçin Dualar

Evlenmek İsteyenlerin Kısa Zamanda Evlenmeleri İçin Dualar konusu evlilik hakkında sevdiği insanla mutlu, huzur dolu ve hayırlı bir yuva kurmak isteyenlerin araştırdıkları ve üzerinde durdukları konulardan biridir. Evlenmek isteyenlerin okuması gerekli olan dualar kısmetin açılması için ya da hayırlı bir eş adayı ile evlenmek için okunacak dualar olmaktadır. Evlilik zor zamanlarda yanında birinin olmasını istemek, hayrın ve mutluluğun temsili olmasını sağlamak amacıyla çok sayıda insanın başvurduğu yöntemlerden biridir.

Evlenmek İsteyenlerin Kısa Zamanda Evlenmeleri İçin Dualar hakkında bilgi edinmek ve fikir sahibi olmak adına medyum ya da hocaların sitelerinde yer alan bilgilere internet kullanımı yapılarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Evlilik aile kurmak açısından ve dinimiz içinde hikmet ve bereket getiren bir uygulama olarak görülmektedir. Sosyal ve toplumsal bir yapı oluşturularak korunması için evlilik güçlü bir olgu olarak tanımlanır.

Sevdiğinle Evlenmek İçin Denenmiş Etkili ve Güçlü Dualar

Sevdiğinle Evlenmek İçin Denenmiş Etkili ve Güçlü Dualar evlilik fikrini hayatında ilk kez gerçek hale getirmek isteyenler için okunacak dualar arasında bulunmaktadır. En etkili ve tesirli dualar arasında yer almaktadır. Evliliğin hayırlı ve bereketli olması ve güzel bir eşe sahip olunması için yapılacak ve okunacak dualar arasında da yer almaktadır. Kişi evliliğin gerçekleşmesi için hacet duası okuyabilir, aşk duası ya da evlilik duası okuyabilir. Kişi namaz da kılarak duasını tekrar edebilir. Nafile namazları kılarak da dilek ve isteğin gerçekleşmesi için Allah’a dua etmek gerekmektedir.

Sevdiğinle Evlenmek İçin Denenmiş Etkili ve Güçlü Dualar tesiri yüksek olan ve okunması sonrasında da etkileri belirli zaman içinde kendini gösteren dualardır. Evlilik duaları birçok genç kızın ya da evlenmek isteyenlerin okuyarak mutlu ve güzel bir yuva hayaline kavuşma isteklerini gerçek dünyaya uygun bir hale getirmek içinde okunur. Kişi dua ederek her zaman onu Yaratanı unutmadığını dile getirir. Allah çok fazla dua eden kullarını hatası ve sevabı ile sevmektedir. Kişi kendisine inanarak ve güvenerek dua etmelidir. Duanın bir zamanı olmadan istenilen zaman dilimlerinde yavaşça ve iyi bir istek içinde evlilik duası okunmalıdır.

Evlenmek Isteyenlerin Kisa Zamanda Evlenmeleri Icin Dualar - Evlenmek İsteyenlerin Kısa Zamanda Evlenmeleri İçin DualarPin
Evlenmek İsteyenlerin Kısa Zamanda Evlenmeleri İçin Dualar

“Bismillahirrahmanirrahim* izeşşemsu kuvviret* Ve izel-eshâru batalet* Ve izennucumunkederet.* Ve izel-eshâru batalet* Ve izelcibalu suyyiret.* Ve izel-eshâru batalet* Ve izel’i|3aru ‘uttylet* Ve izel-eshâru batalet* Ve izelvuhuşu huşiret* Ve izel-eshâru batalet* Ve izelbiharu succiret* Ve izel-eshâru batalet* Ve izennufusu zuvvicet* Ve izel-eshâru batalet* Ve izelmev’udetu suilet* Ve izel-eshâru batalet* Bismillahirrahmanirrahim*Ennî messeniyeş-şeytânü bi nusbin ve azâb* Ve nünezzilü minel kur’âni mâ hüve şifâün ve rahmetlin lil mü’minîn ve lâ yezîdüz-zalimîne illâ hasârâ*Amener rasulü bi ma ünzile ileyhi min”

Bekarlar İçin Evlilik Duası

Bekarlar İçin Evlilik Duası hayırlı bir eş ile evlenmek, güzel ve huzurun eksik olmadığı bir yuva kurmak ve kendisini bir ömür sevecek olan insanla evlenmek amacıyla okunan dualardan biridir. Bekar kadın ya da erken tarafından günde birkaç kez evlilik ya da kısmet açma duası okunması gerekmektedir. Evlenme fikrine daha önceki zamanlarda sıcak bakmayan ancak zamanla birini seven ve bu fikrinden vazgeçen insanlar tarafından da etkileri ve tesiri bakımından da en çok tercih edilen ve okunan dualar arasında da evlilik ve kısmet açma duaları bulunmaktadır.

Bekarlar İçin Evlilik Duası her an yapılan ve okunan erk oranı yükselmeye devam eden dualardır. Ve karların hayırlı bir kısmet ile evlenmesini sağlamak amacıyla da kişi tarafından evimde veya bulunduğu bir ortamda sessiz olarak okudukları dualar arasında evlilik duası bulunmaktadır. Hayırlı bir eş içinde dualar vardır ve kişi tarafından düzenli olarak okunduğu zaman kişinin kısmetinin açılmasını ve sevdiği insanla bir yuva kurmasını sağlamaktadır. Bekar kadın ya da erkekler kendilerine en yakın gördükleri ve çoğu zamanda büyük bir aşk ile bağlı oldukları karşı cins ile evlenmek için çeşitli dualar okunmaktadır.

“Allâhümme sallive sellim alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihî kadra lâ ilâhe illeallâh. Ve a?nina vahfaznâ ve veffıknâ limâ terdâh. Vasrif annes sûe verda anil haseneyni reyhânetey hayril enâmi ve an sâiri âlihî ve ashâbihil kirâm. Ve edhılnel cennete dâres selâm. Yâ hayyü yâ kayyûmü yâ Allâh.

Hayırlı Evlilik Duası

Hayırlı Evlilik Duası kişinin istediği özelliklere sahip bir kişiyle evlenmesini sağlamak için okunacak olan etki alanı geniş olan dualar bulunmaktadır. Kişiler dua ile büyüyü asla birbirine denk görmeden dua okumalıdır. Büyüler kişilerin çok kısa sürelerde etkilenmesini sağlarken dualar ise insana huzur ve rahatlık vererek belirli birkaç hafta, birkaç ay sonunda ortaya çıkmaktadır. Duanın tesir etme ve gerçekleşme süresi yapılan ve okunan duaya göre değişmektedir. Aşk duası evlilik temelini oluşturan duygu olması nedeniyle insanlar tarafından sıklıkla okunmaktadır. Duaların bedene, kalbe, zihne ve ruha yararı vardır.

Hayırlı Evlilik Duası okuyan ya da okumaya devam eden insanların mutlu, güzel, sağlıklı ve huzur dolu yuva kurmak için hayırlı evlilik duasını okumaktadır. Evlilik duasının zararı asla yoktur. Kişiye her zaman rahatlama, enerji dolu yaşama ve canlılık hissi vermektedir. Özellikle kadınlar tarafından son dönemlerde hayırlı bir eş adayı ile evlenme fikri oluşmaya başlamıştır. İnternette yapılan araştırmalar arasında da kişilerin hayırlı ve huzurlu bir evlilik yapmak için çok çeşitli evlilik duası okuduğunu kanıtlamıştır. İnsanlar isteklerini ve dileklerini gerçekleştirmek için dualara ağırlık vermeye ve okumaya devam etmiştir.

“Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü narsan azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ.”

“Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi

en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.”

Evlilik Duaları kategorimizde evlilik ile ilgili bir çok yazımızı okuyabilirsiniz.

https://youtu.be/6xfIDG7hvTE

Not: Bu makalede bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir